از آن زمان به راه اندازی مجدد خشونت بازیهای رایانهای بحث

Christopher J. فرگوسن استاد روانشناسی که اغلب به نظر می رسد در تلویزیون به دفاع از خشونت بازیهای رایانهای. پس از رشد تا طول شیطانی هراس از سال 1980 او را بیش از حد آگاه است که بزرگسالان تمایل نسبت به هیستری وقتی که می آید به فرهنگ جوانان.

“به طور کلی, مشکوک از افراد هستند که به ‘صرفه جویی در کودکان’ با تلاش برای محدود کردن دسترسی مردم به رسانه های داستانی,” فرگوسن می گوید در قسمت 420 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “به طور کلی در آن کار نمی کند به خوبی در نظر چگونه داده ها به نظر می رسد.”

پادکست


فرگوسن می گوید که همسر محققان اغلب مرتبط با بازیهای رایانهای به دنیای واقعی خشونت بر اساس جنس بنجل تحقیقات و که بسیاری از آنها آهسته شده و به تصحیح اشتباهات خود.

“به اعتبار خود را از انجمن روانشناسی آمریکا بیشتر به تازگی روشن شده است و گفت که خشونت بازیهای رایانهای نیست مرتبط واقعی جرایم خشونت آمیز” او می گوید. “اما آنها در حال تلاش برای نگه داشتن خط در ‘خفیف تر پرخاشگری است که آنها نمی تعریف و که من فکر می کنم هنوز هم دچار سردرگمی بسیاری از مردم به دلیل شواهد و مدارک است که واقعا وجود دارد به صورت خفیف تجاوز هر بیشتر از آن است که برای جرم و جنایت خشونت آمیز.”

فرگوسن همکاران نیست همیشه سپاسگزار او را برای اشاره به اشتباهات خود. “من خواهید بود تا برخی از آن را بسیار تند و زننده,” او می گوید. “شما فکر می کنم که پرخاشگری محققان خواهد مدل collegiality — اگر آنها واقعا نگران بودند مورد تجاوز — اما متاسفانه آنها واقعا لازم نیست.”

و در حالی که آن را به طور فزاینده ای نادر برای سیاستمداران به سرزنش بازیهای رایانهای برای دنیای واقعی خشونت رئیس جمهور تهمت آیا استناد به بازیهای رایانهای به عنوان یک علت احتمالی این Marjory Stoneman داگلاس تیراندازی در سال 2018 است.

“رئیس جمهور تهمت مطرح شده در این شماره از بازیهای رایانهای و همه در سمت چپ نوع کاهش یافت و به قایق دیگر که فکر می کنم می گوید زیادی در مورد سیاست امروز” فرگوسن می گوید. “به هر دلیل جناح راست از سیاست به نظر می رسد که آن را موضوع که خاموش نیمی از جمعیت. بنابراین من فکر می کنم حداقل نیمی از جمعیت نیست نگران این گونه بیشتر است.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با Christopher J. فرگوسن در قسمت 420 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

Christopher J. فرگوسن در هواپیما وحشت:

“من واقعا می تواند به یاد داشته باشید که از طریق این رسانه ها هراس اخلاقی به عنوان یک پیش نوجوانان و نوجوان و پس از آن مشاهده از آنچه آن را مانند به یک نوجوان و شنوایی مردم می گویند این چیزها در مورد فرهنگ شما لذت بردن از که فقط صدای مسخره است. و من فکر می کنم به حدی که من قادر به نگه داشتن به آن خاطرات ساخته شده است که من کمی بیشتر هشدار به هنگامی که مردم آن را انجام دهد امروز با رسانه های جدید و فن آوری های جدید. برای برخی از دلیل آن به نظر می رسد برای بسیاری از مردم به یاد داشته باشید به عقب به زمانی که آنها نوجوان بودند زمانی که مردم استفاده می شود به شکایت در مورد موسیقی راک و یا Dungeons & Dragons یا هر اخلاقی وحشت از روز اتفاق افتاده بود و سپس اعمال آن را به ‘من انجام همان چیزی که به بچه ها و سرگرمی های آنها لذت ببرید؟'”

Christopher J. فرگوسن در Mass Effect:

“در سال 2008 وجود دارد این وحشت بیش از Mass Effectکه در آن آن را به حال محتوای جنسی در آن مردم تصور آن را به طور کامل مستهجن بازی. آن را در فاکس نیوز و بسیاری از مطبوعات است. و اگر شما در واقع بازی این بازی—آن را در زمان شما مانند 35 ساعت برای رسیدن به صحنه در سوال پس از نظر مردم در تلاش برای به دست آوردن یک مستهجن لبه های خاموش این, این واقعا یک سرمایه گذاری بزرگ—شما را تا پایان با دیدن یک زن برهنه و این که اساسا آن است. یک گرافیک کارتونی نسخه از یک زن پشت و میزان آن است. که یک چیز مشترک با بسیاری از اخلاقی هراس واقعی نگرانی می شود کرات تا به یک بی دلیل و مدرک و اگر شما در واقع نگاهی به رسانه ها در مورد آن را به عنوان بد نیست به عنوان افراد مدعی هستند.”

Christopher J. فرگوسن در بازدید از کاخ سفید:

“مردم فکر می کنند که جوانان امروز بسیار بدتر از آنها در نسل خود. بنابراین من فکر می کنم که جو بایدن بدست برخی از نسخه های که روایت از کسی و تکرار آن و به وغصه من در واقع تا به حال یک گراف با من که من می توانم دست است که نشان میدهد دقیقا برعکس است. بنابراین در این وضعیت در واقع من او را متوقف کرد و اطلاع داد که او اشتباه بود. احتمالا یکی از وحشتناک ترین لحظات زندگی من است. من به طور اتفاقی به این نمودار که به زیبایی نشان داده این کاهش خشونت جوانان که اتفاق افتاده از سال 1993. من امیدوارم که چیزی که روشنگری و ممکن است reined در دولت اوباما تمرکز بر بازیهای رایانهای پس از تیراندازی سندی هوک در سال 2012 است.”

Christopher J. فرگوسن در پژوهش روانشناسی:

“ما باید مردم در آمده است و آنها یک بازی—یا غیر خشونت آمیز یا خشونت بازی های ویدئویی—و سپس ما آنها را به انجام آنچه که من واقعا تماس ‘شوخی’ سطح پرخاشگری است. ما در حال صحبت کردن در مورد قرار دادن سس تند به کسی ساندویچ هنگامی که شما می دانید که آنها نمی مانند ادویه. … بسیاری از محققان انجام این آزمایش و سپس شروع به صحبت کردن در مورد تیرباران های دسته جمعی بنابراین ما رفت و از سس گرم به خشونت اسلحه بسیار به سرعت. ممکن است آن را مرتب کردن بر اساس جالب است بدانید که مردم کمی بیشتر بازیگوش پس از بازی خشونت بازی های ویدئویی, اما آن را متفاوت از آنها درگیر شدن در باند خشونت و یا چیزی که مرتب سازی بر اساس و که تا حد زیادی از دست داده و در راه است که قبل از آن خشونت بازی های ویدئویی ادبیات فروخته شد به مردم است.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im