به عنوان دولت آمریکا وعده به سطح شیب دار تا بیشتر Covid-19 تست بعید میلیاردر ارائه شده است برای کمک به من قرض بدهید: Jack Ma مؤسسین چینی غول تکنولوژی Alibaba است. کارشناسی ارشد بشردوستانه سازمان Jack Ma بنیاد گفت: اوایل صبح روز جمعه آن را کمک خواهد 500,000 Covid-19 تست کیت و یک میلیون محافظ ماسک صورت به ما. عمل می آید پس از آمریکا, مقامات بهداشت و درمان باید تلاش برای هفته برای تست افراد جدید coronavirus سقوط به مراتب پشت سر تست میزان در دیگر کشورهای توسعه یافته مانند ایتالیا و کره جنوبی.

“بحران ارائه یک چالش بزرگ برای تمام بشریت در دنیای جهانی شده” کارشناسی ارشد گفت: در بیانیه منتشر شده به توییتر درست پس از نیمه شب در سواحل شرق. “همه گیر ما امروز دیگر می توان توسط هر فرد کشور است. بلکه ما نیاز به مبارزه با این ویروس با کار دست-در-دست است. در این لحظه ما نمی تواند ضرب و شتم این ویروس مگر اینکه ما از بین بردن مرزهای به منابع و به اشتراک گذاری ما می دانیم چگونه و چه سخت به دست آورده درس.” جک Ma بنیاد می گوید آن را در حال حاضر کمک به کشورهای دیگر در مبارزه با کروناویروس از جمله ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و اسپانیا.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

کمک مالی است که به احتمال زیاد طراحی شده به انجام بیش از فقط افزایش تلاش سیستم بهداشت و درمان در ایالات متحده است. این یک زیرک اقتصادی و سیاسی حرکت می کند که می آید به روابط بین چین و آمریکا رشد کرده اند ، چین تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از آن تلاش برای مبارزه با کروناویروس آن نیاز اقتصاد ایالات متحده به عملکردی بیش از حد. کارشناسی ارشد را نیز ارائه ماهرانه برجسته ما اشتباه در حالی که ترویج همکاری است.

“من floored اعلام این خبر می گوید:” Samm کیسه, یک کارشناس در چین در جدید امریکا, واشنگتن, DC, فکر می کنم تانک. “این است که در هنگامی که یک شاخه زیتون برای دو طرف به آن مرحله و همکاری و واکسن در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها سرزنش چین برای شیوع Covid-19 در حالی که مقامات چینی به تازگی سعی در فشار یک تئوری توطئه است که این ویروس در واقع سرچشمه در ما به جای هوبئی در چین است. Ma در بیانیه ای رنگ چین به عنوان یک منطقی رهبر مجهز به کمک های جهانی ابرقدرت مانند ما حتی به عنوان حزب کمونیست شرايط خرید اینترنتی را از آن خود botched پاسخ اولیه به coronavirus خود را. “جک ما حرکت هم بسیار سخاوتمندانه و سیاسی زرنگ و دانا می گوید:” جولیا Voo پژوهشی مدیر چین سایبر ابتکار سیاست در دانشگاه هاروارد.

هیچ کس گفت که آیا تست کیت Ma متعهد به کمک در واقع می تواند مورد استفاده در ایالات متحده. غذا و دارو است که در حال حاضر اجازه می دهد ایالتی و محلی آزمایشگاه به اعتبار آزمون خود را که آنها پس از آن می توانید استفاده کنید بدون نیاز به تکیه بر مراکز کنترل بیماری خود نسخه. آن را ممکن است آزمون کارشناسی ارشد برنامه به کمک مالی می تواند اعتبار در این راه اما معلوم نیست اگر برنامه ای برای انجام این کار. FDA را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر. یک سخنگوی Alibaba نیز قادر به ارائه اطلاعات در مورد انواع تست های که اهدا خواهد شد و کاهش یافته است به نظر در مورد این خبر.

همچنین مشخص نیست که چگونه Ma کمک مالی ممکن است بازی با دولت چین و یا اینکه آیا آن را به حال هر گونه دخالت در سازماندهی آن است. چین گرفته شده است به طور فزاینده ای سخت موضع خود در ارتباط با ما, اما تست کیت و ماسک مناسب با ملی روایت است که مواضع چین به عنوان یک بازیکن برجسته در حل coronavirus بیماری همه گیر. “من فکر می کنم وجود یک فشار بزرگ برای ساخت چین به عنوان یک ناجی می گوید:” جیمز پالمر یک سردبیر ارشد در سیاست خارجی و نویسنده از مرگ مائویک کتاب در ظهور چین مدرن. “و چون آنها ramped تا تولید و به ارمغان آورد تا ظرفیت [آنها] در یک موقعیت خوب برای انجام این کار است.”

تنش بین آمریکا و چین افزایش یافته است به طور گسترده تر در طول چند سال گذشته به عنوان ما را تحت فشار قرار دادند تا برای بهبود شرایط تجارت و امتیازات در دسترسی به بازار و انتقال تکنولوژی. کاخ سفید نیز اعمال محدودیت در معاملات کسب و کار با شرکت های چینی است که اغلب به نظر می رسد طراحی شده برای مانع توسعه فن آوری. شوک جهانی زنجیره تامین ناشی از کوروناویروس به ما داده است شرکت انگیزه بیشتر برای تنوع بخشیدن به منابع از قطعات و محصولات فراتر از چین برای جلوگیری از آسیب پذیری در صورت های آینده بحران جهانی است. اما اختلافات بین دو کشور اقتصاد نیز آن را بیشتر به چالش کشیدن برای مقابله با چنین یک اورژانس جهانی.

یک “افتراق” از آمریکا و چین با, اقتصادی و تکنولوژیک و سیاسی روابط ساییده شده و یا قطع می شود خبر بد برای شرکت هایی مثل Alibaba است که بستگی رایگان تجارت و فن آوری است. این غول تجارت الکترونیک گسترش یافته رسیدن به آن در سطح بین المللی در سال های اخیر از طریق یک سری از خریداری و سرمایه گذاری است. همچنین منابع تکنولوژی میکروچیپ از ما برای آن cloud-computing کسب و کار. مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر Ma ملاقات با رئیس جمهور و وعده داده شده را به بیش از یک میلیون شغل به ایالات متحده آمریکا با اتصال کسب و کارهای کوچک برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان است.

کیسه می گوید کارشناسی ارشد را ارائه علامت جدید به نوبه خود در به سرعت در حال تحول رابطه بین دو بزرگترین ابرقدرت. “با این حرکت Ma به نظر می رسد گفت که چین نه فقط پله تا برای پر کردن خلاء در رهبری جهانی چپ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت,” او می گوید. “اما در حال حاضر این چیزی است که بی سابقه به نظر من از درجه اعتبار ساقط در ایالات متحده داخلی رهبری به حرکت از طریق بحران ما در اینجا در خانه.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه اجتماعی فاصله? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • همین حالا برو پایین coronavirus اضطراب مارپیچی
  • چگونه خود را ضد عفونی کننده دست
  • سنگاپور آماده بود برای Covid-19—کشورهای دیگر توجه داشته باشید
  • اخلاقی است به منظور تحویل در طول یک بیماری همه گیر?
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de