سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. امروز ما باید خیلی بیشتر اخبار در مورد چگونه به کروناویروس جدید مؤثر است صنعت سرگرمی. نیز وجود دارد یک Batmobile. بیایید آغاز شده است.

Coronavirus ضربه هالیوود سخت

در اوایل این هفته ما گزارش داد که طرفداران جیمز باند نوشته شده بود نامه ای سرگشاده به شرکت در پشت هیچ وقت مردن درخواست آنها را به عقب براند تاریخ انتشار برای این فیلم به دلیل مداوم شیوع کروناویروس. دیروز آنها انجام داد. به گزارش خبرنگار هالیوودتاریخ انتشار برای 25 باند فیلم در اصل برنامه ریزی شده در مارس 10, در حال حاضر خواهد شد نوامبر 25 در ایالات متحده است. که باعث می شود هیچ وقت مردن عمده فیلم tentpole به تغییر و انتشار آن قصد دارد به دلیل جدید کروناویروس اما شانس هستند که آن را نمی خواهد آخرین. در سطح جهان صنعت فیلم است که به دنبال به از دست دادن 5 میلیارد دلار با توجه به بسته تئاتر در مکان هایی مانند چین که در آن ویروس گرفته عظیم تلفات. اگر تاخیر مانند این ادامه این جعبه خواهد شد و بدون شک در ادامه به رنج می برند.

بسیاری از شرکت ها در حال بیرون کشیدن از SXSW

صحبت از coronavirus آن را نیز—به ما گزارش شده در اینجا—در نظر گرفتن تلفات در کنفرانس های آینده. به عنوان شرکت شروع به توصیه کارکنان در برابر غیر ضروری سفر و خروج از کنوانسیون ها و کنفرانس های خارج از نگرانی برای سلامت خود حوادث مانند توسعه دهندگان بازی کنفرانس Facebook را F8 کنفرانس Google I/O شده اند به تعویق افتاد. تا کنون آینده South by Southwest کنفرانس است که هنوز هم اتفاق می افتد اما بسیاری از شرکت ها در حال امید بستن به خارج از خود را که قبلا برنامه ریزی شده مشارکت از جمله Facebook, Twitter, Vevo و Infinite. این هفته Amazon Studios پیوست لیست. بیشتر هستند و مطمئنا به زودی به دنبال.

در اینجا خود را نگاه برای اولین بار در جدید Batmobile

در کمی بهتر اخبار مدیر مت ریوز است که هنوز هم کار بر روی بتمنخود را بسیار ستاره نکردم فیلم جدید در مورد Caped Crusader. جزئیات این طرح هنوز خیلی کمیاب اما او شده است به اشتراک گذاری عکس و فیلم و لباس و مانند. به این منظور در روز چهارشنبه مدیر نشان داد جدید Batmobile برای فیلم خود را. باید بگویم به نظر می رسد بسیار سرد است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راز برای لذت بردن از طبیعت است که گوشی خود را …
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • بنابراین, دوزیستان, تب و تاب بودن. انسان فقط می تواند آن را ببینید—تا به حال
  • این پایان oversharing?
  • پرواز ماشین توسعه دهندگان افزایش از نیروی هوایی
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de