ژاپن به پایان می رسد آن COVID-19 وضعیت اضطراری

نگرانی که شلوغ رفت و آمد قطارها در ژاپن کمک خواهد کرد گسترش COVID-19 باید تا کنون متوجه نشده.

ادگارد GARRIDO/مهر/Newscom

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

ژاپن دیروز اعلام کرد حداقل یک پیروزی موقت خود در جنگ با COVID-19 و آن پیروزی های زیر خود راهکار. آن سوار به تعداد روزانه موارد جدیدی به نزدیکی هدف سطح 0.5 در هر 100 ، 000 نفر با داوطلبانه و بسیار محدود اجتماعی فاصله و بدون آزمایش در مقیاس بزرگ. در عوض این کشور با تمرکز بر پیدا کردن خوشه ها از عفونت و حمله به علل زمینه ای است که اغلب ثابت به سر می برند جمع آوری لکه های مانند ورزشگاه ها و کاباره ها.

“با این منحصر به فرد ژاپنی رویکرد ما قادر به کنترل این [عفونت] روند فقط در 1.5 ماه; من فکر می کنم این نشان داده قدرت, ژاپنی, مدل,” نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی عصر روز گذشته اعلام لغو وضعیت اضطراری.

تعداد روزانه موارد جدید به اوج خود رسید و در 743 در 12 آوریل است اما متنوع بین 90 تا 14 هفته گذشته با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. در کنفرانس خبری روز گذشته آبه با اشاره به تعداد بستری COVID-19 بیماران کاهش یافته است از 10,000 حدود 1 ماه پیش به 2000.

نتیجه مثبت حتی معتقدم برخی از منتقدان از کشور خوشه ای استراتژی است. ژاپن تا مانع از شیوع “در این مقیاس دیده می شود در بسیاری از کشورهای غربی می گوید:” کنجی Shibuya, یک متخصص بهداشت جهانی در کالج کینگ لندن که قبلا هشدار داد کشف نشده در جامعه گسترش یافته است. او اعتبارات عمومی با همکاری stay-at-home بخشنامه ها و اتفاقاتی زمان اضطراری است. او اشاره می کند که ژاپن تا به حال صدها مورد جدید در هر روز زمانی که اورژانس اعلام شد در حالی که بریتانیا تا به حال 400,000 جدید روزانه موارد در زمان آن مستند.

با وجود بلند کردن اجسام از اورژانس شیوع “نشده است می گوید:” Hitoshi Oshitani یک virologist و بهداشت عمومی کارشناس در دانشگاه توهوکو. “من انتظار کوچک شیوع بیماری از زمان به زمان,” او می گوید. اگر چه دولت ممکن است در نظر reimposing محدودیت او معتقد است “ما می توانیم مدیریت این کوچکتر شیوع است.”

ژاپن رو به یک شروع بد در برخورد با این بیماری همه گیر که آن را قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی برای 2 هفته در یوکوهاما پس از مسافران با آلوده شدند COVID-19. در نهایت 712 از 3711 مردم بر روی تخته, آزمایش مثبت برای رمان coronavirus; 14 درگذشت.

سپس در حالی که بسیاری از نقاط جهان ساخته شده است پاسخ خود را به همه گیر در مخاطب گسترده ردیابی انزوا و تست ژاپن به تصویب رسید “کاملا متفاوت” استراتژی Oshitani می گوید. “ما سعی می کنیم برای شناسایی خوشه و [تعیین] خود را ویژگی مشترک.”

جای تعجب نیست که آنها در بر داشت که اکثر خوشه سرچشمه در ورزشگاه بارها زنده, سالن موسیقی کارائوکه اتاق و موسسات مشابه که در آن مردم جمع آوری و خوردن و نوشیدن چت, آواز خواندن و کار کردن و یا رقص مالش شانه ها به صورت نسبتا طولانی از زمان. آنها همچنین به این نتیجه رسیدند که بسیاری از موارد اولیه که لمس کردن خوشه های بزرگ بودند یا بدون علامت و یا بسیار خفیف علائم. “این غیر ممکن است برای جلوگیری از ظهور خوشه فقط با آزمایش بسیاری از مردم” Oshitani می گوید. این امر آنها را به اصرار مردم برای جلوگیری از آنچه به آنها لقب “سه Cs”—فضاهای بسته, جمعیت و تماس با تنظیمات که در آن مردم در حال صحبت کردن چهره به چهره. آن را برای تلفن های موبایل ساده است. اما “این بوده است که جزء مهم ترین استراتژی” Oshitani می گوید.

(مطمئنا آنها نمی ردیابی هر خوشه به ژاپن را به شدت بسته بندی قطار رفت و آمد. Oshitani می گوید سواران معمولا به تنهایی و نه صحبت کردن با دیگر مسافران. و به تازگی همه آنها با پوشیدن ماسک. “یک فرد آلوده می تواند به آلوده کردن دیگران در یک محیط اما باید آن را نادر,” او می گوید. او می گوید: ژاپن دیده اند شیوع زیادی به ترسیم قطار اگر هوابرد انتقال این ویروس ممکن بود.)

اما از طریق افزایش موارد صعود به عنوان مقامات ramped تا تلاش برای توضیح اهمیت سه Cs; محققان بر این باورند این افزایش تا حدی بود که رانده شده توسط شهروندان از بازگشت به خانه از خارج از کشور و مسافران است. سپس در 7 آوریل نگرانی در مورد گونه های در حال تحمیل شده بر سیستم مراقبت های بهداشتی باعث شد که دولت برای اعلام وضعیت اضطراری کلید در چندین استان. در 16 مارس آن را تمدید اضطراری سفارش در سراسر کشور.

ژاپن ملی و محلی نیست و باید قدرت قانونی برای تحمیل مستند اقدامات است. اما مقامات از مردم خواست در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است شرکت ها اجازه می دهد تا کار از خانه و کافه ها و رستوران ها برای بستن و یا تنها در خدمت گرفتن. بر اساس مدل سازی اعضای کمیته مشورتی خواست مردم برای کاهش تعاملات خود را با دیگران با 80% به منظور خم منحنی.

Oshitani شک و تردید به 80 درصد هدف محقق نشد. اما وجود دارد نسبتا گسترده رعایت داوطلبانه. “جای تعجب ژاپن خفیف مستند به نظر می رسید که یک مستند اثر” شیبویا می گوید.

مهمتر از همه وضعیت اضطراری خرید زمان برای آموزش عمومی در مورد رفتارهای پرخطر و محیط. ماسک در حال حاضر تقریبا در همه جا. وجود دارد و کافه ها و رستوران ها است که نادیده گرفته و درخواست برای بستن یا محدود کردن ساعت, اما آنها به طور معمول به عنوان شلوغ آنها به عنوان یک بار بود. “در حال حاضر مردم می دانم خیلی بهتر خطرات ناشی از ویروس” Oshitani می گوید.

اگر بپذیریم که این شماره ها پایین Shibuya هنوز هم سوالات تمرکز روی خوشه هایی که به خوبی کار نمی کند در شهرهای بزرگ و نه جلوگیری از شیوع بیماری در بیمارستان ها و خانه های سالمندان. “سیستم مراقبت های بهداشتی موفق به مقابله با COVID این زمان,” او می گوید: اما آن کشیده امکانات به نقطه سقوط است.

دولت هرگز ساخته شده تست اولویت آن در کشورهای دیگر. ژاپن انجام 2.2 آزمون در هر 1000 نفر است. برای مقایسه این نرخ در کشور همسایه کره شمالی و کره جنوبی 16; و در ایالات متحده 43.

این کاهش تعداد موارد جدید به دولت منجر به شروع به لغو وضعیت اضطراری برای خیلی از ژاپن در 14 مارس پیش از این در نظر گرفته شده 31 مارس برنامه. دیروز اعلام تکمیل آسانسور تسکین توکیو و چهار دیگر استان.

اگر چه وضعیت اضطراری برداشته شده است هنوز هم وجود دارد گسترده و مفصل دولتی راهنمای بخش های مختلف اقتصاد است. دیروز آبه گفت: دولت به تدریج سهولت محدودیت در حوادث. ماه آینده بیس بال حرفه ای شروع خواهد شد با خالی می ایستد و به تدریج امکان افزایش تعداد تماشاگران است. کنسرت ها و رویدادهای فرهنگی را اجازه داده می شود برای شروع با 100 شرکت کنندگان با اعداد افزایش گام به گام تا 50 درصد از ظرفیت محل.

آبه هشدار داد این مراحل را نمی خواهد کاهش خطر ابتلا به صفر است. “ما باید آماده برای آزمون و خطا آن را به یک مقدار قابل توجهی از زمان را به طور کامل بازگرداندن زندگی روزانه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de