ژاپن مسابقه به آزمون Favipiravir یک دارو برای درمان Covid-19

مدیران در Fujifilm را در توکیو ستاد درهم به هماهنگی با یک تیم از 100 نفر از کارکنان خواهد بود که مسئول یک کار بی سابقه ای در آن 86 سال سابقه: ژاپن بهداشت وزیر Katsunobu کاتو به حال داوطلب خدمت سربازی دوربین و تصویربرداری شرکت برای کمک به مبارزه با Covid-19. که در آن نقطه تنها برخی از 130 نفر در کشور آلوده شدند. اما یک بیماری همه گیر در چشم بود.

با آغاز گسترش سریع و هیچ واکسن یا درمان در افق کاتو امیدوار به پیدا کردن مواد مخدر موجود است که می تواند مورد استفاده برای درمان این موج از بیماران که مطمئن به آمده است. یک نامزد شد و یک ضد آنفلوانزا مواد مخدر به نام Avigan که تا به حال توسعه یافته دهه پیش توسط Fujifilm تابعه تویاما شیمیایی.

در این هفته که به دنبال فوجی تیم موفق تر از برخی از دولت ها می تواند ادعای انجام داده اند در پاسخ به گسترش Covid-19: کار از دفاتر مختلف و کارخانجات اعضای گروه ساخته شده و طرح های احتمالی برای ramping تا تولید دارو توصیه بالینی محققان در سراسر ژاپن و کمک گرفتن دارو به بیمارستان که در آن استفاده از آن تصویب شده توسط دولت به عنوان یک اقدام اضطراری برای درمان ده ها تن از Covid-19 بيمار. در تاریخ 28 مارس—روز شنبه گذشته نخست وزیر ژاپن به خبرنگاران گفت که دولت وی به آغاز رسمی فرآیند برای تعیین Avigan به ژاپن درمان استاندارد برای Covid-19.

یک قدم مهم در این فرآیند شامل آزمایش های بالینی که یکی از آنها نتیجه گیری خواهد شد در پایان ماه ژوئن. و در حالی که هنوز هیچ اطلاعات دقیق در حمایت از Avigan اثربخشی به عنوان یک Covid-19 درمان وجود دارد برخی از دلایل خوش بینی. یکی از آنها وارد شده در مارس 17, زمانی که ژانگ خینمین رسمی در چین, وزارت علوم و فناوری گفت که Favipiravir عمومی نسخه Avigan حال ثابت می شود موثر در درمان Covid-19 بيمار در بيمارستان شهر ووهان و شنژن.

آن ژانگ گفت: “بسیار امن و به وضوح موثر” برای درمان Covid-19 بيمار. و در حالی که داده ها و روش پشت ژانگ ادعا می کند ساخته شده است نه عمومی او اعلام برخی از نتیجه گیری پزشکان تا به حال کشیده شده از آنها را در یک بیمارستان در شنژن ژانگ ادعا Covid-19 بيمار تحت درمان با Favipiravir آزمایش منفی برای این ویروس پس از یک ماد از چهار روز به جای 11 روز آن را در زمان برای اعضای این مطالعه گروه کنترل به تست منفی; در مطالعه دیگری که انجام شده در ووهان بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر گفته بازیافت از تب تقریبا دو روز زودتر از کسانی که نه دارو.

چنین نتایج اولیه و تایید نشده به عنوان آنها به نظر می رسد برای مطابقت با راه Favipiravir کار می کند. بر خلاف بسیاری از دیگر آنفلوانزا درمان که مانع از گسترش این ویروس در سراسر سلول ها با مسدود کردن آنزیم های نورآمینیداز, Favipiravir با این نسخهها کار با مهار تکثیر ویروسی ژن در سلول های آلوده موجب کاهش این ویروس توانایی به گسترش از یک سلول به سلول دیگر.

چه این به این معنی که در شرایط عملی است که بیمارانی که به این دارو در حالی که خود را بار ویروسی است که کم یا متوسط ممکن است به جلوگیری از آن از ساخت آنها هر مریض تر. و شواهدی وجود دارد که Favipiravir می تواند دستیابی به این اثرات مشابه در ویروس های دیگر از آنفلوانزا است. نخست وزیر ژاپن به نظر می رسد در میان مؤمنان و آخر هفته گذشته اعلام کرد که ژاپن را “شروع به افزایش تولید و با ادامه تحقیقات بالینی در همکاری با کشورهایی که مایل به پیوستن به ما.” او همچنین گفت که بسیاری از کشورها در حال حاضر ابراز علاقه به مواد مخدر است.

هر چند آبه اشاره نمی کند هر یک از این کشورها که نام یکی از آنها به نظر می رسد ایالات متحده است. با توجه به گزارش های اخیر در سیاست Fujifilm مورد بحث است با FDA و وزارت بهداشت و خدمات انسانی امکان Avigan محاکمه در ایالات متحده, و آن است که به دنبال تحقیقات کمک های مالی از دولت آمریکا. پس از آبه خطاب به رئیس جمهور تهمت از طریق تلفن مورد Avigan, این گزارش می گوید کاخ سفید شورای امنیت ملی شروع به فشار دولت به قبول کمک مالی از Avigan از ژاپن و درخواست FDA اجازه استفاده از آن به صورت اورژانس.

an I with avigan pills on top of it.

Favipiravir مستقر شد به عنوان یک درمان اورژانس در غرب آفریقا که در آن یک ابولا شیوع بی سابقه مدت و مقياس کشتار هزاران نفر از مردم. با حمایت از W. H. O. پزشکان بدون مرز ارائه مواد مخدر به گسترده نوار بیماران آلوده در استفاده مهربان اساس ارائه شده است که آنها را باردار از Favipiravir می تواند باعث جدی نقص هنگام تولد.

یک مطالعه در مورد استفاده از آن در گینه نشان داد امیدوار کننده اما نه قطعی نتایج: هنگامی که تجویز به بیماران مبتلا به کم تا متوسط ویروسی بارهای Favipiravir قطع ابولا را مرگ و مير در نیمی از 30 درصد به 15 درصد است. در حال حاضر پنج سال در, دولت ژاپن امیدوار است که آن را باید به طور مشابه نتایج امیدوار کننده ای در برابر Covid-19 بود که به کشته شدن 61 از 2,617 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در این کشور به عنوان از آوریل 3.

Fujifilm حاضر به اظهار نظر در چین ادعا می کند در مورد Favipiravir—این بود که در آزمایش های بالینی انجام شده در چین که متکی به مواد مخدر تولید شده توسط سابق خود شریک ساخت ژجیانگ Hisun دارویی است که چین اصلی تولید کننده Favipiravir پس Fujifilm ثبت اختراع در مواد مخدر منقضی شده وجود دارد سال گذشته است.

این شرکت موفق به دریافت موافقت دولت برای تولید مواد مخدر جدید و تکرار آنفلوانزا در اواسط ماه فوریه و همچنین به عنوان تایید برای شروع آزمایشات بالینی برای تعیین اثر بخشی آن در برابر Covid-19. در اواخر مارس پس از محاکمه به حال به این نتیجه رسیدند چین آغاز شده بود صادرات Favipiravir. در ترکیه, وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: حمل و نقل “ویژه مواد مخدر” از چین بود که مورد استفاده در درمان Covid-19 بيمار در 40 شهر مختلف.

ژاپن و بیش از حد به نظر می رسد برای به رسمیت شناخته اند Avigan این ابزار به عنوان یک ابزار قدرت نرم. سه روز پس از ژانگ اعلام کرد که این دارو موثر بوده است در آزمایش های بالینی در چین و اندونزی رئیس جمهور Joko Widodo به خبرنگاران گفت: او می خواهم وارد 5,000 دوز Avigan و این که او “در روند سفارش دو میلیون بیشتر است.” این برجسته تنش بین امید و علم در نبرد برای صرفه جویی در زندگی از Covid-19—در حالی که هنوز رسما به ژاپن رفتن به درمان برای رمان coronavirus Avigan شده است با موفقیت مورد استفاده برای درمان ده ها تن از بیماران با توجه به نخست وزیر آبه.

و در حالی که دولت ژاپن در حال انتظار در نتایج خود را کارآزمایی بالینی قبل از استقرار این دارو در مقیاس انبوه در داخل کشور به نظر می رسد به اندازه کافی مایل به اجازه کشورهایی مانند اندونزی رول تاس بر روی آن.

اندونزی تنها کشور خواهد بود که تلاش خود را برای شادی—Fujifilm به من گفت تعدادی از کشورهای دیگر ساخته شده اند سوالات و یا درخواست برای Avigan اما این شرکت کاهش یافته است به نام آنها و نمی گویند که چه مقدار از مواد مخدر آنها خواهد بود صادرات.

Favipiravir تنها داروی موجود برای قرار دادن به جلو به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان است. یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در ماه مارس نشان داد که این دارو HIV Kaletra موفق به تولید نتایج بهتر از استاندارد مراقبت از زمانی که اداره به Covid-19 بيمار در ووهان بیش از یک دوره از 14 روز. Remdesivir تجربی داروی ضد ویروسی طراحی و توسعه توسط بیوتکنولوژی غول جلعاد موضوع از دو مطالعات بالینی در چین است که قرار است به نتایج عملکرد در اواخر ماه آوریل است. در ضمن یک کارآزمایی بالینی است که در حال حاضر در جریان است در ایتالیا, اسپانیا, آلمان, فرانسه و جاهای دیگر برای آزمون اثربخشی Kevzara یک آرتریت روماتوئید درمان است که برخی معتقدند ممکن است آرامش یک پاسخ ایمنی بیش از حد فعال است که در برخی از Covid-19 بيمار می تواند آسیب بافت ریه حتی بعد از ویروس گذشت از بدن است.

شاید بحث برانگیز ترین Covid-19 درمان تا کنون شده است ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و کلروکين دو ضد مالاریا مواد مخدر اولین تایید شده توسط اداره غذا و دارو بیش از شش دهه پیش. در 21 مارس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر حمایت خود را با استفاده از به عنوان یک Covid-19 درمان با استناد به یک مطالعه که شامل تنها 42 بيمار. روز بعد آریزونا مردی که تماشا مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیونی جلسات—که در آن او همچنین علاقه در مورد مواد مخدر—درگذشت پس از خوردن کلروکين یک مخزن ماهی افزودنی که او اشتباه برای مالاریا مواد مخدر است. (یک آماری ناچیز مطالعه منتشر شده در مجله دانشگاه ژجیانگ در بر داشت هیدروکسی کلروکین به هیچ موثرتر از درمان متعارف.)

an 'M' with avigan pills on top of it.

گاهی اوقات غیر معمول راه به هر کجا که در آن است که آنها در حال رفتن. زمانی که تویاما شیمیایی شروع به کار با virologist Kimiyasu Shiraki به توسعه جدید ضد ویروسی ترکیب در سال 1990 تا به حال در ذهن یک درمان برای تبخال. هشت سال بعد این شرکت منتقل چرخ دنده پس از Shiraki به جای تصادفا در یک ترکیب است که نشان داد وعده به عنوان یک درمان آنفلوانزا. تویاما شیمیایی کار می کرد برای کامل دارو دوبله Favipiravir حتی به عنوان بسته های پول شرکت به فروش بخشی از سهام خود به یک شرکت داروسازی در سال 2002. زمانی که فوجی به دست آورد این شرکت در سال 2008 دوربین و تصویربرداری شرکت بود مشتاق به حرکت رو به جلو با مواد مخدر را توسعه می دهد.

در طول سال زمانی که رقیب دیرین کداک رشد شاخص و نزدیک به فصل 11 ورشکستگی (که آن را برای ثبت در سال 2012), Fujifilm متنوع عملیات خود را. بهداشت و پزشکی که در حال حاضر حساب برای 20 درصد از این شرکت را به طور کلی فروش ویژه بازار جذاب در ژاپن که در آن بیش از یک چهارم از جمعیت 65 ساله یا مسن تر. در سال 2014 در ژاپن دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان و در نهایت تصویب Favipiravir که قرار بود به آزمون در برابر ویروس ابولا بعد از همان سال در غرب آفریقا است.

در میان آن دسته از محققان که مطالعه Favipiravir را خودکارآمدی در برابر ابولا شد خاویر Anglaret که مشغول به کار به عنوان بخشی از یک تیم از Inserm فرانسه موسسه ملی بهداشت و تحقیقات پزشکی به عنوان آنها با انجام دو آزمایش های بالینی و یک مطالعه کوهورت در گینه شروع در اواخر 2014. تیم او بود و با وجود عجله از ساحل عاج که در آن آنها در حال صرف قبلی 20 سال انجام آزمایش های بالینی شروع با HIV در اوایل 1990s.

روز جمعه زمانی که من با صحبت Anglaret توسط تلفن او به من گفت که او می بیند برخی از “تشابه قابل توجه” بین Covid-19 شیوع و آنچه را که در طول زمان خود را در گینه نو. “البته هر دو بیماری یکسان نیست اما برای ما—برای محققان و پزشکان—چالش این است که تقریبا همان” Anglarat به من می گوید از دفتر خود در Bordeaux فرانسه.

که چالش او می گوید: برای راه اندازی فقط در روز و یا هفته کارآزمایی های بالینی است که ممکن است برای پاسخ به سوالات مهم در مورد اینکه آیا یا نه داروهای موجود می تواند به طور موثر درمان Covid-19. تفاوت بزرگ این زمان در اطراف او گفت که جهانی شدن از زمان همه گیر. “ما همه غرق آنچه که اتفاق می افتد در کشور خود ما,” او می گوید. “ما در حال کار 20 ساعت در روز است.”

برای Anglaret این ساعت های طولانی صرف شده است تلاش برای راه اندازی یک دادگاه در فرانسه به منظور بررسی اثر برخی از داروهای موجود در خانه محصور Covid-19 بیماران بیش از سن 65. یکی از مواد مخدر آنها را تست Favipiravir به همین دلیل است که آنها سعی کردند آن را در برابر ابولا در گینه: آن را آسان به اداره در خانه, حتی برای افراد مسن و آن را یک ضد ویروس به طور بالقوه موثر در برابر طیف گسترده ای از ویروس ها.

همراه با آشنا زرد قرص Anglaret مواجه شده است برخی از آشنا چالش ها از جمله کمبود تجهیزات و مواد. “برخی از مشکلات وجود دارد که شبیه به آنچه که ما می دانستم که در گینه در,” او می گوید. “این بسیار عجیب و غریب برای دیدن این در بیمارستان و من فکر نمی کنم آن می تواند رخ دهد.”

هنوز هم او می گوید: شرایط مراقبت در بیمارستان ها بسیار بالاتر از کسانی که در غرب آفریقا است. چه چیزی می تواند اتفاق می افتد وجود دارد در روز به او می گوید: “خیلی وحشتناک تر.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de