جدید CBS همه دسترسی سری ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد امکانات بازگشت از یاد شخصیت کاپیتان Jean-Luc Picard گذشته دیده می شود در سال 2002 فیلم Star Trek: Nemesis. نویسنده داستان های علمی تخیلی Daniel H. Wilson خوشحال بود برای دیدن پاتریک استوارت بازگشت به جهان پیشتازان فضا.

“به عنوان یک بازیگر او که شخصیت ارسالی در” ویلسون می گوید: در قسمت 408 از ماهواره را Guide to the Galaxy , پادکست “و من فکر می کنم که آن را فراهم می کند یک lodestar برای سری دلیل مهم نیست که چگونه بسیاری از منطقی همه چیز را حس پیکارد خود را همیشه حس چون پاتریک استوارت می داند که این شخصیت او مظهر این شخصیت او قصد ندارم به رهبری کسی گمراه است.”

پادکست


سری جدید تساوی به شدت در پیشتازان فضا: نسل بعدی قسمت “اندازه گیری از یک مرد” نوشته شده توسط ملیندا Snodgrass در آن پیکارد در تلاش برای حمایت از حقوق خود ربات اچ داده است. Snodgrass لذت بردم از دیدن پیکارد هنوز مبارزه که همان مبارزه پس از بسیاری از سال است.

“آن را به من یاد دون کیشوت” او می گوید: “پیر مرد در حال مراقبت توسط افرادی که گفت:” این کار را نکنید. شما در حال احمقانه است.’ و او می رود به شیب در آسیاب های بادی و یک ماجراجویی بزرگ و آسیاب های بادی در این مورد در حال Starfleet و Romulans و تمام بقیه از آن. اگر شما سعی می کنید به فکر می کنم این نشان می دهد که کاملا فقط در مورد یک پیر مرد سفر برای پیدا کردن هدف در پایان زندگی خود را, پس از آن من فکر می کنم آن را همه آغاز می شود به برخی از حس نظر تم آن است.”

در مقایسه با پیشتازان فضا: نسل بعدیکه در تصویر می کشد پیکارد به عنوان unflappable رهبر اختصاص داده شده و حرفه ای خدمه سری جدید ارائه پیکارد که زندگی پر است از اشتباهات و حسرت و که خدمه جدید بسیار ناکارآمد است. کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley فکر می کردم که شیفت قربانی کردن برخی از عطر و طعم متمایز از ستاره بازحمت حرکت کردن.

“ایده این است که یک آینده بهتر که در آن مردم را بهتر واقعا گیر کرده با من,” او می گوید: “و تماشای این نمایش جدید—منظورم این است که من از آن لذت بردم بسیار زیادی—اما من احساس مانند آن را تا به حال بیشتر از تن و بیشتر از شخصیت های از کرم شب تاب یا چیزی است که کاملا بزرگ است اما فقط راهی نیست من به یاد داشته باشید ستاره بازحمت حرکت کردن.”

اما نویسنده سارا لین Michener احساس کردند که برجسته پیکارد را نقص بود و یک گام ضروری در توسعه شخصیت. “در زندگی واقعی این مرد را گسل” او می گوید. “در زندگی واقعی وجود دارد خواهد بود و مردم در اطراف او بود که احساس jilted با عدم توجه خود را که احساس را به او منتقل شده بود در گذشته آنها و صدمه دیده است. بنابراین من واقعا دوست دارم این واقعیت است که آنها در حال بررسی جنبه های شخصیت او است که همیشه وجود دارد اگر شما توجه قرار گرفت اما آنها هرگز واقعا به ارمغان آورد و آنها را به سطح”.

گوش دادن به کامل مصاحبه با Daniel H. Wilson, ملیندا Snodgrass و سارا لین Michener در قسمت 408 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

ملیندا Snodgrass در نوشتن “اندازه گیری از یک مرد”:

“من در عشق با شخصیت داده و من متوجه شدم که وجود دارد بدنام تصمیم دیوان عالی کشور به نام درد اسکات که واقعا می تواند در نقطه برای اینکه اطلاعات حقوق است—این است که او یک فرد و یا او از اموال Starfleet فرمان ؟ من می دانستم که آن را یک ایده خوب بود و [George R. R. Martin] هشدار داده بود که من هرگز به فروش برساند که تنظیمات اسکریپت دلیل این که شما هرگز فراموش فروش خود را در تنظیمات اسکریپت و من که قرار بود برای نگه داشتن در نوشتن است که یکی و صرفه جویی در آن را برای زمین و جورج به من گفت: ‘ملیندا هرگز ذخیره خود را به گلوله نقره ای,’ معنی سرب خود را با بهترین چیز است. بنابراین من نوشت: “این اقدام یک مرد” آنها نه تنها خرید اسکریپت سپس آنها به پایان رسید تا با استخدام من بر روی نشان می دهد نیمی از دوم و سوم فصل است.”

Daniel H. Wilson روبات:

“کل این سری است که واقعا تحریک پیکارد عشق صورت داده و این ایده که داده ها را تا به حال یک کودک است. و فقط از یک رباتیک دیدگاه است که هیچوقت به طور کامل من را متقاعد کند. وجود دارد این Cory Doctorow داستان در مورد این که پدر یک دختر که خودش ارسال می شود و اساسا تکرار هزار بار. و شما متوجه چه عشق معنی که وجود یک هزار نسخه از دختر خود را؟’ … داده بود مفرد نوع نهاد و این ایده که یک قطعه از او کپی شده—وجود دارد می تواند هزاران نفر از این synths وجود دارد. بنابراین برای من, آن را ندارد که انسان وزن که واقعا لازم به توضیح هر چیز دیگری که اتفاق می افتد در طول این مجموعه است.”

Daniel H. Wilson در خوش بینی:

“وجود دارد خیلی تخیلی که تاریک است و به بررسی پيامدهای منفی ناشی از تکنولوژی و علم است. من نوشت: Robopocalypseو همه چیز وحشتناک است که می تواند اتفاق می افتد, اتفاق می افتد, در آن وجود دارد و زمانی که من فکر می کنم فراتر از آن در مورد چگونه برای دریافت بیشتر داستان پیچیده و واقعا بررسی آنچه در آن به معنی انسان و فکر می کنم در مورد روبات ها و مردم و شبیه سازی زندگی, ستاره بازحمت حرکت کردن است که واقعا یکی از چند چراغ که من می تواند نقطه به نقطه که دارای هر نوع از خوش بینی در مورد فن آوری و یا بشریت است و DNA آن است. و شاید آن را در بهترین حالت آن زمانی که آن را تاریک است, اما آن را قطعا در آن منحصر به فرد است که به دلیل به دلیل Star Trek ماندگار است که آن را متفاوت از دیگر داستان های علمی تخیلی که فقط تا منفی.”

سارا لین Michener در هفت نه:

“من در واقع متوقف شد Star Trek: Voyager زمانی که این قسمت در آمد که در آن او نشان داد به خدمه چرا که او رفت از این تازه یافت Borg—unsocialized کاملا هیچ ایده چگونه به یک انسان—و آنها بلافاصله او را در تنها و پوست تنگ فشرده سازی کت و شلوار. آن را فقط silliest چیز. آن را شکست دیوار چهارم. این خیلی احمقانه به خصوص stilettos. و سپس آنها را به حال کل این چیزی که پزشک بود که آمد تا با stilettos. “آه من برداشت آنچه که من فکر خواهد بود و راحت برای شما.’ مزخرف. … بنابراین این واقعیت است که ما می توانید ببینید هفت نه تنها خود او تروما و باید واقع بینانه پاسخ به آن بلکه فقط لباس پوشیدن و در واقع بینانه لباس های ساخته شده من فوق العاده خوشحال است.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • تاریخچه راز از یک جنگ سرد متفکر
  • می خواهید الکتریکی کشتی ؟ ساخت یک باتری بهتر
  • چگونه برای ارتقاء خانه خود را از Wi-Fi و سریع به اینترنت
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به عنوان خوانده شده آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im