جف بزوس می توانید کنترل زمین را در آینده با خود 10 میلیارد دلار تعهد

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس ممکن است به خوبی اساسا مبارزه با تغییر آب و هوا این هفته است. در یک Instagram پست پنج شنبه, ثروتمندترین مرد جهان, متعهد 10 میلیارد دلار از ثروت شخصی برای راه اندازی جدید بزوس زمین صندوق که به حمایت از “دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی—هر گونه تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی است.” اعلام شد نور در جزئیات آن مشخص نشده است که چگونه این پول صرف خواهد شد. اما کارشناسان آب و هوا می گویند که این یک سرمایه گذاری عظیم است که می تواند کمک به گرم شدن کره زمین یک شانس مبارزه—تا زمانی که آن را حیف و میل.

ده میلیارد دلار ممکن است به نظر می رسد مانند یک مبلغ قابل توجهی برای مردم در بازار به خرید یک زن و شوهر از تیم های فوتبال, اما آن را تقریبا ژرف مقدار پول برای تغییر آب و هوا تحقیقات و فعالیت. این کوتوله 4 میلیارد دلار است که 29 بشردوستانه سازمان متعهد به مبارزه با تغییرات آب و هوایی در سال 2018 در آنچه که به نام بزرگترین سرمایه گذاری در نوع خود در آن زمان است. این پول زیادی است که به احتمال زیاد خواهد شد دشوار است به صرف موجود محققان و سازمانها به عنوان اقیانوس اطلس اشاره کرد. بزوس می تواند صندوق 2,857 دوک استادان دانشگاه به طور نامحدود یا تقریبا سه برابر تعدادی از استادان شاغل در دانشگاه ییل ،

“این واقعا شکل کل ماهیت جنبش آب و هوا” می گوید: Robert J. Brulle استاد بازنشسته در دانشگاه دنور تحصیل در رشته سیاست و محیط زیست است. “وجود دارد برای رفتن به این عجله از پول نقد است.”

Brulle پژوهش در هزینه های مخالفان جنبش آب و هوا کمک می کند تا با قرار دادن بزوس صندوق زمین به چشم انداز. از سال 2000 تا سال 2016 او یافت برقی آب و برق و سوخت های فسیلی شرکت ها و بخش حمل و نقل صرف بیش از $1.2 میلیارد دلار در تغییر آب و هوا لابی. مطالعه دیگری او مستروف یافت که از سال 1986 تا سال 2015 پنج تا از بزرگترین فسیلی سوخت شرکت با هم صرف حداقل $3.6 میلیارد دلار در شرکت توسعه تبلیغات در ایالات متحده است. این آمار و ارقام را ناقص تصویر چقدر بزرگ نفت و گاز صرف در واشنگتن اما آنها همچنین نشان می دهد که بزوس امکان پذیر می تواند نگه دارید تا همه توسط خود را برای چند دهه.

البته این فقط مقدار که مهم اما چگونه بزوس—یا کسانی که او نمایندگان—انتخاب به صرف آن است. به عنوان مدیر عامل شرکت آمازون بزوس را دقیقا نمی led شارژ در مترقی سیاست های شرکت ها در اطراف تغییر آب و هوا و محیط زیست است. این شرکت انتقاد شده است برای سال ها توسط گروه های زیست محیطی مانند صلح سبز بیش از آن شیوه های کسب و کار و عدم شفافیت; غیر انتفاعی CDP گفته خبرگزاری بلومبرگ در سال گذشته بود که یکی از بزرگترین کربن قطره چکان در جهان خارج از صنعت سوخت فسیلی. هزاران نفر از بزوس خود کارگران وابسته به گروه آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت را تحت فشار قرار دادند برای این شرکت به انجام بیشتر برای کاهش آن تأثیر زیادی بر روی محیط زیست از جمله با برگزاری یک اعتصاب.

در این زمینه, آن را آسان برای دیدن بزوس ” تعهد به عنوان یک زیرک حرکت سیاسی به معنای کاهش نیروی کار خود را و یا کفاره برای محیط زیست گناهان ساخته شده است که او ثروتمندترین مرد جهان—رتبه او را هنوز هم نگه دارید و حتی منهای 10 میلیارد دلار. بزوس قبلا داده شده نسبتا کمی از ثروت خود را به خیریه انتخاب به جای صرف در تلاش مانند آبی منشاء خود را از سفر به فضا شرکت می باشد. با یک تعهد مدیر عامل شرکت بلافاصله می پیوندد بشردوستانه صفوف تکنولوژی تیتان مانند بیل گیتس که اهدا کرده است بیش از 45 میلیارد دلار از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس.

انسان دوستی را در خود دارد البته یک چیز بد نیست و بزوس باید تحسین برای کمک به یکی از مهم ترین علل در جهان است. در عین حال قدرت که میلیاردر خیر می گردانیدن—نه به ذکر است که نابرابری درآمد در اطراف آن—مواجه شده است و قابل توجهی واکنش همانطور که اشاره شد در اخیر سیمی پروفایل مدیر عامل شرکت Salesforce Marc Benioff ساخته شده است که صدها میلیون نفر در کمک های مالی. Benioff کل ثروت نیست حتی ارزش آنچه بزوس متعهد “برای شروع” به زمین صندوق. که یک مرد با یک بررسی تغییر شکل می توانید مبارزه با تغییر آب و هوا برای سال اگر نه دهه با امضای دور حتی یک دهم از ثروت شخصی خود را ترسانده است.

به این معنی که او می شود به تصمیم بگیرند که چه مسائل و پروژه ها ممکن است اولویت بندی بیش از دیگران است. به عنوان مثال روشن نیست اگر بزوس خواهد بود مایل به مبارزه با صنعت سوخت فسیلی به طور مستقیم که آمازون شمارش به عنوان یک مشتری مهم. زمانی که بزوس اعلام کرد بلند پروازانه جدید را در برنامه های خود شرکت برای کاهش ردپای کربن خود را در ماه سپتامبر مدیر عامل شرکت گفت: آمازون محاسبات ابری تقسیم خواهد با این وجود در ادامه کار با نفت و گاز ارائه دهندگان.

“هر کسی که جدی در مورد مصرف آب و هوا تغییر کرده است به طور جدی مورد مصرف در صنعت سوخت فسیلی چرا که آنها آنهایی که مسدود کردن پیشرفت می گوید:” لایحه McKibben برجسته محیط زیست و بنیانگذار تغییر آب و هوا سازمان 350.org. برای آمازون مدیر عامل شرکت به طور مستقیم در مخالفت با همتایان خود در دیگر صنعت McKibben می افزاید: “این امر مستلزم یک نوع کلاس خیانت در بزوس’ بخش—آن را جالب خواهد بود برای دیدن اگر او قادر به آن است.”

وجود دارد چیزی است که شما فکر می کنم ما باید در مورد بزوس زمین صندوق ؟ ایمیل نویسنده در louise_matsakis@wired.com. سیگنال: 347-966-3806. سیمی محافظت از محرمانه بودن منابع آن, اما اگر شما می خواهید برای پنهان کردن هویت خود را در اینجا راهنمای استفاده از SecureDrop. شما همچنین می توانید ایمیل ما مواد در 520 سوم خیابان سوئیت 350, سان فرانسیسکو, CA 94107.

تقریبا هر محقق کابلی صحبت کرد و به آنها تاکید کرد می خواستم بزوس برای یک دست کردن رویکرد خودداری از اجازه دادن به نفس خود را دیکته می کند که در آن پول می رود به عنوان مقدار زیادی از مردان ثروتمند در گذشته است. برخی نگران است که بزوس یک میلیاردر شیفته سفر به فضا ممکن است تمرکز بر زرق و برق دار و نوآوری های مربوط به اینده و نه از آنچه می تواند انجام شود به سرعت به غرفه این سیاره از داغتر شدن.

“خواهد بزوس واقعا عاقلانه و فروتن قرار داده و این پول در دست مردم که واقعا فکر شده این مدت زمان طولانی و یا نه ؟ من نمی دانم می گوید:” جاناتان فولی محیط زیست دانشمند و مدیر اجرایی پروژه های مختلف شرکت کردند که مطالعات راه حل برای تغییر آب و هوا. “اما پتانسیل بالا است.”

فولی فکر می کند بزوس زمین صندوق باید به سرمایه گذاری به سرعت در راه حل های که در حال حاضر وجود دارد امروز. میلیون ها نفر از گاز کوره در سراسر کشور می تواند جایگزین با انرژی کارآمد پمپ های حرارتی برای مثال یا مضر نشت گاز می تواند متصل. “اگر بزوس می تواند تمرکز بر 10 میلیارد دلار در critical technologies که در دسترس هستند در حال حاضر او می تواند آنها را در مقیاس او می تواند آنها را ارزان و او می تواند آنها را گسترده” یادداشت فولی. “در حال حاضر بهتر است از جدید.”

لی استوکس استاد مطالعه, آب و هوا و محیط زیست, سیاست در UC Santa Barbara, امید بزوس با استفاده از بودجه استراتژیک شامل دولت که آمازون خواهد بهره مندی از بیش از حد. جدید پروژه های زیربنایی می تواند کمک به بهینه سازی تدارکات آن شبکه برای ارائه بسته ، نیز وجود دارد بسیاری از بیشتر مزایای اساسی. “اگر شما فکر می کنم در مورد این شرکت سیلیکون ولی همه آنها در ساحل می گوید:” استوکس. “آنها همه در حال رفتن به تحت تاثیر افزایش سطح دریا که نمی تواند خوب برای شرکت های بزرگ.”

تغییرات آب و هوایی در بسیاری از جهات یک ساختاری موضوع است. حل آن نیاز به همکاری در یک مقیاس جهانی و به خطر انداختن منافع کوتاه مدت به صورت گسترده تر در آینده بشریت است. “ما نیاز به فکر می کنم در مورد اینکه چرا ما در مواجهه با چنین وخیم بحران آب و هوا در وهله اول می گوید:” جاستین فارل, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه ییل و نویسنده کتاب آینده میلیاردر بیابان: فوق العاده ثروتمند و مرمت و بازسازی غرب آمریکا. “کسی که بهره مند از تخریب زمین و آب و هوا?”


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر