سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. آنچه اتفاق می افتد این هفته ؟ برای یک Reed Hastings است که گرفتن یک استراحت از در حال اجرا Netflix برای نوشتن یک کتاب در مورد … Netflix بکشد. همچنین جنیفر لارنس در حال برنامه ریزی برای هشدار دادن به زمین از آن عذاب قریب الوقوع است. سلام. بیایید آغاز شده است.

جنیفر لارنس برای بازی خواهد کرد یک ستاره شناس برای Netflix

اگر جنیفر لارنس به شما گفت که جهان به پایان خواهد شما اعتماد کرد ؟ خوب شما برای پیدا کردن. این بازیگر امضا کرده است به ستاره در Adam McKay آینده فیلم don’t Look Upکه در آن او را بازی یکی از دو ستاره شناسان که مجموعه ای را برای هشدار دادن به جهان است که یک سیارک در مورد از بین بردن این سیاره است. این فیلم که مک کی در حال نوشتن و کارگردانی را اولین بار در Netflix بکشد بعد از این سال. “من خیلی هیجان زده را به این فیلم با جن لارنس” این بزرگ کوتاه مدیر گفت: تنوع. “او چه مردمی در قرن 17 استفاده می شود به نام” دینامیت عمل می کنند.’ و این واقعیت است که Netflix بکشد می بیند این فیلم در سراسر جهان به عنوان یک کمدی مجموعه نوار بالا برای من و تیم من در یک بازی هیجان انگیز و ایجاد انگیزه در راه است.”

تریلر جدید برای استیون اسپیلبرگ داستان های شگفت انگیز

پس این تریلر جدید برای داستان های شگفت انگیز واقعا نشان می دهد یک کل بسیاری دیگر از آن تلویزیون اپل+ نمایش خواهد شد که پنج داستان و آنها را گفته بود ، که گفت: بر اساس این واقعیت است که آن را راه اندازی مجدد از استیون اسپیلبرگ سری از همین نام است که پخش NBC در سال 1980 آن را به احتمال زیاد شیب انگشتان خود را به sci-fi, اکشن, فانتزی و ترسناک. نشان برتر خواهد شد در تاریخ 6 مارس.

Reed Hastings است که انتشار یک کتاب در مورد Netflix

دقیقا آنچه که در Netflix بکشد همواره چیزی از رمز و راز است. اما در مارس 12, Reed Hastings باز خواهد شد که جعبه فقط کمی با انتشار قوانین قوانین: Netflix و فرهنگ اختراع مجدد. کتاب cowritten با ارین مایر نوشت که سال 2014 را با فرهنگ نقشهآشکار خواهد ساخت “برای اولین بار نامتعارف فرهنگ پشت یکی از نوآورانه ترین و تخیلی و شرکت های موفق” با توجه به این ناشر, Penguin Random House. نگران نباشید اگر شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای آن شما قطعا می تواند قرض گرفتن یک کپی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • این coronavirus بد است. مقایسه آن را به آنفولانزا بدتر است
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • سرمایه گذاران ضربه زدن به ترمز در خودرو, راه اندازی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im