جو بایدن پاسخ خود را جستجو و پرسش در مورد او

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در پاسخ به ترین اینترنت جستجو سوالات از جمله مواضع خود را در مهاجرت آموزش و پرورش و کنترل اسلحه.

سیمی تکمیل خودکار جمع آوری ترین اینترنت جستجو سوال در مورد مشاهیر و راست می رود به منبع برای پاسخ. ما مصاحبه با بیش از 150 بازیگران و هنرمندان در تاریکی و دیگران با استفاده از گوگل ویژگی تکمیل خودکار (از این رو نام!). به عنوان ریاست جمهوری مقدماتی رو در جریان این سال سیمی خواسته های دموکراتیک داوطلبان برای شرکت در این سری است. جو بایدن در حال حاضر حزب دموکرات را presumptive نامزد گفت: بله.

به همین دلیل است که بایدن در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟ اینترنت می خواهد به دانستن و معاون رئیس جمهور سابق به سیمی به سه دلیل. یکی است: “برای بازگرداندن روح از این کشور است.”

“پدر من استفاده می شود به می گویند, ‘جوی من انتظار نداریم که دولت برای حل مشکلات من اما من انتظار دارم آنها را به درک مشکلات من. به من یک شانس مبارزه, هیچ تضمین,'” بایدن می گوید: بعد از آن در این ویدئو. “بسیاری از مردم تا به حال بسیار از مبارزه با شانس و شما شاهد این هستیم که در این بیماری همه گیر.”

بایدن مصاحبه فیلم برداری شده بود از راه دور از خانه اش در, دلاور, on May 15. در این ویدئو نامزد پاسخ طیف گسترده ای از سوالات از “می کند جو بایدن خوردن بستنی؟” (spoiler alert: yes) به “آنچه که جو بایدن برنامه ریزی برای بهبود اقتصاد؟” (ما به او اجازه دهید پاسخ این است که). سازمان دیده بان تمام مصاحبه برای پیدا کردن چه چیز دیگری بایدن به حال به می گویند و به اشتراک سیمی کانال یوتیوب برای بیشتر ما سری ویدئو.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>