مجلات تایید چک لیست جدید برای پاک کردن درهم و برهم, حیوانات, تحقیقات

دستورالعمل جدید فراخوان محققان گزارش آزمایش جزئیات مانند حیوانات مسکن و مواد غذایی است که می تواند اثرات بزرگ در تکرارپذيری.

fotografixx/iStock.com

تحقیقات حیوانی است که در مواجهه با یک بحران: تا 89 درصد از تمام تحقیقات بالینی—که شامل تحقیقات حیوانی—نمی تواند تکرار شود با توجه به 2015 تجزیه و تحلیل اغلب به دلیل محققان موفق به توصیف جزئیات اساسی از راه اندازی آزمایشی. این تماس به سوال اعتبار یافته می گوید: Nathalie Percie du Sert, که با این نسخهها کار بر روی بهبود تحقیقات حیوانی در انگلستان مرکز ملی برای جایگزینی پالایش و کاهش از حیوانات در تحقیقات است. “اگر شما نمی توانید هر چیزی را با نتایج” او می گوید: “چه نقطه از مطالعه در وهله اول؟”

به آدرس این مشکل از ضعیف گزارش Percie du Sert و یک تیم از محققان توسعه داده اند یک چک لیست از 10 انتقادی جزئیات هر یک از حیوانات مطالعه نیاز دارد به گزارش مانند تعداد حیوانات استفاده جنسی خود را که آیا آنها به صورت تصادفی به گروه آزمایش و گروه کنترل و آیا این محققان می دانستند که حیوانی بود که در آن گروه است. “وارد 2.0” منتشر شده امروز در هفت مجلات علمی است که یک نسخه ساده از یک زودتر مجموعه ای از دستورالعمل ها که منتشر شد در سال 2010. با وجود اینکه تایید شده توسط بیش از 1000 مجلات این دستورالعمل را تا حد زیادی نادیده گرفته شده است و توسط محققان.

“این واقعا عالی است که آنها آن را به روز رسانی می گوید:” دیوید موهر یک نشریه دانشمند در اتاوا بیمارستان موسسه تحقیقات. اما او می گوید: “من تعجب می کنم چگونه آن را پایین خواهد رفت.” حمایت از دستورالعمل ها کافی نیست موهر می گوید; مجلات و داوران نیاز به اجرای خود استفاده کنید. و حتی اجرای روی حیله و تزویر است: محاکمه اولین مجموعه از وارد (حیوانات تحقیق: گزارش در Vivo آزمایش) دستورالعمل یافت که دانشمندان بودند گفت: آنها باید با پر کردن یک چک لیست نشان داد که بهبود واقعی در خود تجربی گزارش در مقایسه با گروه کنترل بود که به سادگی به خواسته استفاده از چک لیست.

بر اساس تحقیقات نشان می دهد موفقیت با کوتاه تر و چک لیست Percie du Sert و همکارانش مجموعه ای را به باد افشان کردن 38 اقلام در اصلی وارد چک لیست به چیزی کمتر طاقت فرسا. نتیجه این است “ضروری 10” لیست وارد 2.0. یک “توصیه می شود مجموعه” شامل 11 مورد از اهمیت ثانویه از جمله جزئیات بیشتر در مورد حیوانات مسکن و یک بیانیه از تضاد منافع است. نتایج نظر سنجی پیشنهاد محققان ممکن است به درک دقیقا آنچه لازم بود در این دستورالعمل پس از این تیم نیز منتشر شده یک توضیح مفصل از آنچه که باید شامل برای هر یک از آیتم. (مثلا اگر وجود دارد هیچ گروه محققان باید بگویم که به صراحت به جای ترک این مورد خالی است.)

21 همه موارد در واقع ضروری به گزارش می گوید: مالکوم مک لود یک metaresearcher در دانشگاه ادینبورگ و یکی از توسعه دهندگان از وارد 2.0. اما ضروری 10 احتمالا بزرگترین تاثیر بر اعتبار ادبیات او می گوید. اگر محققان موفق به گزارش آنها را “من نمی توانم حتی نزدیک به کار کردن که آیا نتایج معتبر هستند.”

محققان ممکن است انگیزه کمی برای رعایت این دستورالعمل ، “ما پاداش آنها را؟” موهر می پرسد. “پاسخ واضح است نه ما.” مطابق با دستورالعمل گزارش باید پاداش در تصمیم گیری در مورد پیشرفت حرفه ای او می گوید. Macleod و Percie du Sert امید مجله ویراستاران نیز ارائه خواهد شد محققان با بیش از یک انگیزه به سادگی با امتناع از انتشار مقالات که نمی منطبق هستند.

اما اجرای نیست به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل می گوید: Hayley Henderson سردبیر در BMC دامپزشکی تحقیقاتیکی از مجلات چاپ و نشر می رسند 2.0 دستورالعمل های امروز است. او اغلب دریافت چک لیست که نبوده است به درستی تکمیل شده یا این که اصلا مطابقت با آنچه است که در واقع گزارش شده در مقاله, ساختن آن دشوار و وقت گیر به بررسی این پژوهش است. موانع زبان و محققان ترس از رد صلاحیت نسخه های خطی خود را از انتشار هر دو بازی در یک نقش است. به روز شده در دستورالعمل “بسیار راحت تر هضم,” او می گوید که باید بهبود جذب, اما وجود دارد بیشتر کار مورد نیاز قبل از آنها می تواند لازم الاجرا توسط همه مجلات او می گوید.

وجود شواهد خوبی است که به خوبی ساخته شده چک لیست می تواند به بهبود کیفیت گزارش موهر می گوید: بنابراین مجله ویراستاران باید فکر می کنم آنها را به عنوان ساده مداخله پزشکی: “ما می دانیم که این باعث می شود شما بهتر است. آن را نمی خواهد آن را بدتر می کند. وجود دارد هیچ آسیب های مرتبط با این.”

توجه داشته باشید: Cathleen o’grady به تازگی به اتمام تحصیل در دانشگاه ادینبورگ مکلود نهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر