اسکات Pruitt سابق مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست به طور گسترده ای برای انتقاد از محرومیت محققان دریافت که آژانس کمک های مالی از خدمت در آن علم مشاوره پانل.

گیج Skidmore/فلیکر (CC BY-SA 2.0)

نوشته شده توسط E&E News

سبز گروه سنجش زمان پیروزی در برابر یک بحث برانگیز آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) سیاست است که محدود است که می تواند اعضای آژانس علم تخته مشاوره.

دیروز حکم توسط قاضی دنیس کوت ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک آمد و پس از چند دادگاه پرتاب ادعاهای مشابه.

شورای دفاع منابع طبیعی (NRDC) شکایت کرد این سازمان در سال گذشته بیش از یک سال 2017 بخشنامه از آن پس-سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اسکات Pruitt که گفت: اعضای این سازمان مشورتی تخته نمی تواند گیرندگان از سازمان حفاظت محیط زیست کمک های مالی. این سیاست منجر به حذف دانشمندان از آژانس مشاوره کمیته.

ساحل موافقت با NRDC گفت که روش اداری عمل می کنند نیاز به سازمان حفاظت محیط زیست به ارائه یک “توضیح استدلال” برای تغییر.

“سازمان حفاظت محیط زیست تصدیق آن را به عنوان باید که دستور خروج از قبل سازمان حفاظت محیط زیست سیاست است که اجازه سازمان حفاظت محیط زیست دریافت کنندگان کمک مالی به عنوان اعضای مشورتی کمیته های” ساحل یک کلینتون منصوب نوشت: در روز گذشته ،

“در واقع” او ادامه داد: “قبل از صدور بخشنامه های سازمان حفاظت محیط زیست نظیر نقد و بررسی کتاب اظهار داشت: به طور خاص که وجود دارد این است که “شکی نیست” که یک دانشمند است که سازمان حفاظت محیط زیست دریافت بودجه پژوهشی می تواند با اینحال پیشنهاد “مستقل علمی مشاوره’ به سازمان حفاظت محیط زیست.”

در آن زمان Pruitt گفت: سازمان حفاظت محیط زیست سیاست های طراحی شده برای اطمینان از بی طرفی پانل هوای پاک علمی کمیته مشورتی و علم هیئت مشاوران.

در طول یک جداگانه و دور از دادخواهی بیش از سیاست و مدارک نشان داد که در گروه های صنعت و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تحت تاثیر تغییر دهید.

ساحل حکم به شرح زیر چندین تلاش ناموفق توسط john podesta و گروه های دیگر برای سرنگونی سازمان حفاظت محیط زیست بان (Greenwire, مارس 27 2019).

“این یک پیروزی برای حقیقت اساسی و حکومت داری خوب. این تأکید به نقش علم در حفاظت از محیط زیست و سلامت عمومی” جان Devine, مدیر فدرال سیاست آب برای NRDC طبیعت برنامه در بیانیه ای گفت: دیروز.

“و آن را به اعتصاب و پایین سازمان حفاظت محیط زیست مهلک طرح به پشته عرشه در حمایت از آلوده با تلاش برای خاموش کردن صدای دانشمندان—همه به پمپ آلودگی بیشتری به زندگی ما,” او گفت:.

سازمان حفاظت محیط زیست گفت, آن است که بررسی و تصمیم دادگاه است.

تجدید چاپ از Greenwire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im