جولیان آسانژ چهره جدید توطئه اتهامات

به علاوه: Evil پارسیان, هک, ضد رمزگذاری بیل و بیشتر از این هفته در صدر اخبار امنیت.

جولیان آسانژ شد در اخبار این هفته, اما طوری بود که گروهی به نام توزیع شده انکار از اسرار است که در بسیاری از راه های گرفته شده ویکی لیکس گوشته. در سال گذشته و نیم DDoSecrets منتشر کرده است احداث مخازن حساس به بیرون درز اطلاعات از ناشناس همکاران. و این هفته آن را منتشر کمپرسی به نام BlueLeaks—269 گیگابایت از فایل های پلیس تا حد زیادی از متمرکز “فیوژن مراکز” که شامل اجرای قانون, ایمیل, ضبط صدا و یادداشت ها.

اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در روز دوشنبه اپل اعلام کرد که آن را تهاجمی تر مراحل را در سیاحت اکتشافی در افریقا و iOS 14 به طور کلی برای جلوگیری دیجیتال آگهی ردیابی و حفاظت از حریم خصوصی کاربر. در ضمن گوگل گفت: پس از انتقادات زیادی از آن خواهد شد در حال حاضر به طور پیش فرض به از حذف داده های خود را مانند “وب و برنامه فعالیت” و اطلاعات محل پس از 18 ماه به جای ذخیره سازی آن به طور نامحدود. به طور پیش فرض تنها نشان می دهد تا در حساب گوگل, اگر چه, و یا حساب است که قادر به حفظ و نگهداری برای اولین بار. بیشترین زمان کاربران گوگل هنوز هم نیاز به تنظیم دستی 18 ماه یا سه ماه به صورت خودکار حذف کنید.

این هفته ما در یک کلاس از حملات که با استفاده از “کانال های جانبی” به صورت هوشمندانه و غیر منتظره نرم. ما راه می رفت از طریق فرایند آوردن قدیمی خود را به سیگنال پیام با شما به یک گوشی جدید. و فقط به شما احساس کمی بهتر در مورد هرج و مرج در صندوق ورودی ایمیل خود ما با یک مهندس که همیشه غرق در پیام ها را که برای افراد دیگر به لطف یک آدرس او ایجاد 16 سال پیش که معلوم شد boobytrapped.

و بیشتر وجود دارد. هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

وزارت دادگستری گسترش توطئه علیه جولیان آسانژ

The United States Department of Justice اعلام کرد که جانشین کیفرخواست علیه بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در روز چهارشنبه که در گسترش دامنه موجود 18 اتهامات علیه او. کیفرخواست مدعی است که آسانژ و ویکی لیکس اعضای همکاری با نرم تعاونی مانند LulzSec و Anonymous در چه DoJ تماس “کامپیوتر رسوخ به نفع ویکی لیکس.” آسانژ در اصل شارژ توسط وزارت دادگستری در مارس 2019 با نرم جنایات. سپس در پایان ماه مه DoJ, unsealed یک جانشین کیفرخواست متمرکز اتهام نقض جاسوسی عمل یک حرکت است که به عنوان یک پتانسیل حمله به آزادی مطبوعات, آیا شما فکر می کنم آسانژ کار در ویکی لیکس بود که روزنامه نگاری یا نه.

جمهوری خواهان مجلس سنا معرفی ضد رمزگذاری قانون

در روز سه شنبه سناتور لیندزی گراهام (R-SC) و آرسنال (R-AR) و مارشا بلکبرن (R-TN) معرفی یک لایحه که نیاز به شرکت های فن آوری به ساخت به اصطلاح قانونی دسترسی به ابزارهای درب پشتی و یا به محصولات خود را برای دور زدن رمزگذاری حمایت کاربران ” داده است. این حرکت است که صریح ترین حمله در رمزگذاری از کنگره در سال است. “فن آوری شرکت افزایش تکیه بر رمزگذاری شده سیستم عامل خود را به یک جدید lawless زمین بازی از فعالیت های جنایی” پنبه در بیانیه ای گفت: در مورد قانون پیشنهادی. “این لایحه را تضمین اجرای قانون می تواند دسترسی رمزگذاری شده از مواد با یک حکم.” محققان امنیتی از مدتها اصرار داشت هر چند که هیچ ویژگی های راه برای ایجاد یک backdoor در رمزگذاری برای اجرای قانون است که نمی خواهد و اساسا تضعیف حمایت می کند. این امکان وجود دارد که در تلاش است یک شاه ماهی قرمز را یکی دیگر از لایحه را تهدید می کند که رمزگذاری کسب آن عمل می کنند به نظر می رسد خوش طعم تر در مقایسه ،

روسی Cybercrime باند “شر پارسیان” هدف ما کارکنان کار از خانه

در گزارش روز پنج شنبه محققان سیمانتک اعلام کرد که گروه بدنام بد پارسیان مشغول به کار بوده است به آلوده کردن شرکت با ransomware با هدف قرار دادن کارکنان که در حال کار از خانه در طول Covid-19 بیماری همه گیر. هکرها از همه راه راه شده اند و بهره گیری از همه گیر شرایط به انجام همه چیز را از حملات فیشینگ به بیکاری تقلب و جاسوسی است. اما بد پارسیان فعالیت قابل توجه است چرا که این گروه تحت تعقیب توسط وزارت دادگستری در ماه دسامبر برای هک. وزارت خزانه داری همچنین تحریم هایی را علیه این گروه و گفت: این روابط به روسیه FSB آژانس امنیت. ما را به بازدارندگی تلاش متوقف نشده بد پارسیان از گسترش فعالیت خود ، تحقیقات منتشر شده در اوایل این هفته توسط شرکت Fox-IT نشان می دهد که این گروه در حال توسعه شده است جدید ransomware و پالایش آن تکنیک های حمله.

چین تکذیب هک استرالیا دولت و شرکت های خصوصی

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: جمعه گذشته که سازمان های دولتی و شرکت ها شده است در برخورد با یک ماه طولانی رگبار حملات سایبری مرتکب شده توسط ناشناس ملت دولت بازیگر. هر چند موریسون نیست نام یک مظنون ناشناس مقامات به مطبوعات گفت که مخرب بازیگر است و به احتمال زیاد چین است. محققان همچنین گمانه زنی در مورد این امکان بر اساس شبیه تهاجمی جاسوسی چینی و تجارت راز سرقت گرفتار شده است که کشورهای سراسر جهان است. مذاکرات تجاری بین استرالیا و چین نیز در حال حاضر زمان. ژائو Lijian یک سخنگوی چین, وزارت امور خارجه به شدت رد کرده است که چین در پشت نرم ولگردی و قانونی شکنی با هدف قرار دادن استرالیا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون