Kai-Fu Lee می دهد AI ب-منفی درجه در Covid-19 مبارزه

روبات ها و برنامه های کامپیوتری می تواند با کمک اجتماعی فاصله و مواد غذایی تحویل شده کمتر مفید در حال توسعه یک واکسن.

این هفته به عنوان بخشی از Aspen Ideas, جشنواره, من با صحبت Kai-Fu Lee رئیس جمهور و صندلی Sinovation سرمایه گذاری و پیشگام در هوش مصنوعی است. ما در مورد اخیر خود استدلال که AI بوده است استفاده محدود در پاسخ به کروناویروس بحران است. و پس از آن ما صحبت در مورد آینده کار می کنند و به همین دلیل او فکر می کند که Covid-19 در حال رفتن برای سرعت بخشیدن به روند به سمت اتوماسیون. از آنجا که از virus و به دلیل راه ما همه کار در حال حاضر ما در حال رفتن به بسیاری از روبات ها و دیگر ماشین آلات در کارخانه, رستوران ها و آشپزخانه. آرامی ویرایش متن زیر است. شما می توانید به تماشای فیلم اصلی در اینجا.

Nicholas Thompson: شما یک پیشگام در هوش مصنوعی است. شما نوشت: کتاب های مورد علاقه من در هوش مصنوعی است. شما به همه ما آموزش داده زیادی در مورد هوش مصنوعی. و در حال حاضر ما شاید بزرگترین بحران از عمر ما و شما با توجه به هوش مصنوعی a B منفی در کمک به حل و فصل آن! این است که چرا ؟ چرا که یک کم کلاس ؟

Kai-Fu Lee: خوب B-منهای یک خیلی بهتر از عبور. این ایده آل نیست. دلیل آن این است که هوش مصنوعی کار می کند با جمع آوری بسیاری از داده ها و دیدن عود از حوادث مشابه به منظور پیش بینی دقیق است. و یک بیماری همه گیر است که یک بار در قرن فعالیت است. وجود ندارد بسیاری از تجربه ساخت مدل و وجود ندارد مقدار زیادی از داده ها. با وجود که وجود دارد بسیاری از مکان های که در آن هوش مصنوعی دارای ارزش افزوده است. بنابراین B-منفی.

شما می توانید راه رفتن ما از طریق مکان های که در آن هوش مصنوعی شده است مفید در مبارزه با کروناویروس و مکان های که در آن انجام نشده است که مقدار ؟

دو نمونه شخصی: من در چین زندگی می کنند و تماس با ردیابی است که کار خوبی است. من قرمز و زرد و یا سبز سیگنال بر روی گوشی من به من گفتن که آیا من ممکن است در تماس با فرد مبتلا به این ویروس و در نتیجه نیاز به انجام یک معاینه. که یک راه اطلاع رسانی به مردم در مورد وضعیت خود را. نکته دوم این است که من در قرنطینه زمانی که من بازگشت به پکن و تمام چیزهایی که به من دستور داد با تجارت الکترونیک—از جمله takeout مواد غذایی—تحویل داده شد توسط ربات. بنابراین من واقعا در صفر تماس با مردم به دلیل رباتیک در حال حاضر کار به خوبی به اندازه کافی در درون ساختار محیط های مانند ساختمان بیمارستان ها و ساختمان های اداری.

همچنین هوش مصنوعی ساخته شده است برخی از کمک در کمک به کشف مواد مخدر, کشف جدید آنتی ویروس واکسن و هوش مصنوعی استفاده شده است و در انبارها برای رسیدگی به تعداد گسترده ای از بسته های که فرستاده شده توسط تجارت الکترونیک. نیز وجود دارد که پیش بینی موتورهای. در اوایل وجود دارد یک شرکت به نام BlueDot که در واقع پیش بینی وجود دارد که ممکن است جدی و همه گیر در حال آمدن است. البته آن را به جهان منتشر شده. در حال حاضر که ما دیده ایم این آسیب از یک بیماری همه گیر من فکر می کنم اگر وجود دارد یک بعدی همه گیر و یا موج دوم پیش بینی خواهد بود بسیار دقیق تر.

یک منطقه که در آن مردم ممکن است انتظار می رود AI می شود بسیار مفید که در آن نشده است در توسعه واکسن. وجود دارد چند نمونه از آنها هستند. برای مثال, مدرن, زمانی که آنها در تلاش برای کشف کردن که پروتئین برای ساخت به صورت بالقوه واکسن را با استفاده از هوش مصنوعی برای مدل گزینه های. اما آنچه بسیاری از مردم امیدوار ما است که توانایی شبیه سازی انسان و شناسایی پتانسیل واکسن. چقدر دور هستند و ما از که ؟

من فکر می کنم که غیر ممکن است برای پیش بینی در حال حاضر. ما در یک وضعیت اضطراری بنابراین تمام افراد مشغول به کار در تولید واکسن با استفاده از این پایین آویزان میوه ها; آنها واقعا نمی خواهید همه برای آن است. یکی از شرکت ما سرمایه گذاری در نام Insilico پزشکی مورد استفاده مولد شیمی با کمک هوش مصنوعی برای پیش بینی نوع ترکیبات است که ممکن است جلوگیری از گسترش ویروس. بنابراین تکنیک های مشابه که اساسا retargeting موجود AI فن آوری در مکان های که در حال پایین آویزان میوه ها. من فکر می کنم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد یک نام تجاری جدید راه انجام واکسن توسعه امیدوارم همه گیر خواهد شد و ما در حال اجرا شروع و ما را به سمت آن, اما آن خواهد بود, من فکر می کنم بیش از حد تهاجمی به پیش بینی است که وجود خواهد داشت یک تفاوت بزرگ ساخته شده توسط AI در این زمان.

بالا چگونه است, میوه ؟ در آینده همه گیر خواهد شد و ما قادر به به سرعت به توسعه یک واکسن به دلیل هوش مصنوعی ؟ آن را 10 سال تا زمانی که ما وجود دارد ؟

خوب من قصد دارم به خوش و می گویند بله, اما من واقعا نمی باید جامد و پایه ثابت کند که.

اجازه دهید بحث در مورد صنایعی که در حال رفتن به تغییر. Coronavirus در حال رفتن به نوبه خود اقتصاد ما وارونه. این تغییر در انواع صنایع. این تغییر انبوه my صنعت رسانه است. این تغییر آنلاین آموزش و پرورش در راه دیوانه. این تغییر در پزشکی از راه دور در راه جذاب. چه صنایعی است که شما فکر می کنم تغییر خواهد کرد و خواهد بود و بیشتر تحت تاثیر هوش مصنوعی?

به وضوح مراقبت های بهداشتی است. AI زیادی برای ارائه نظر شخصی و هدفمند تشخیص دقیق تر با توجه به توالی ژنوم فن آوری های جدید مانند Crispr آینده به طور بالقوه همراه با هوش مصنوعی; نیز وجود دارد بسیاری از ناکارآمدی در مراقبت های بهداشتی. بیمه طراحی نشده بود با تمام مراقبت های بهداشتی داده است. بنابراین من فکر می کنم همه از این ترکیب و مراقبت های بهداشتی به علاوه هوش مصنوعی بزرگترین بالقوه است. وجود دارد یک موضوع با بهداشت و درمان است که آیا این داده ها می تواند تبدیل به قابل دسترس است. در کشورهای که در آن وجود دارد حمایت قوی مانند HIPAA حتی با ناشناس اطلاعات آن ممکن است سخت به مجموع داده ها برای آموزش هوش مصنوعی. و هوش مصنوعی واقعا قابل اجرا بر روی داده ها است.

یکی دیگر از آموزش و پرورش است که شما در مورد صحبت کردیم. مردم در حال تغییر عادات خود را در مورد رفتن به مدرسه. یک میلیارد کودکان و نوجوانان در سراسر جهان در حال یادگیری آنلاین. و ناگهان می بینیم تمام این راه با استفاده از آنلاین هوش مصنوعی, فن آوری, آیا, این, هوش مصنوعی, معلمان, هوش مصنوعی برای کمک به شما ثابت تلفظ هوش مصنوعی به شکل از آنچه در مناطق شما با داشتن مشکل در ریاضی یا زبان انگلیسی که می تواند اضافه شده به انسان-به-انسان تعامل بیشتر در مورد آموزش روش های کمک به ایجاد انگیزه در یادگیری دیگران جدا اما با استفاده از هوش مصنوعی به صورت معمول بخشی از آموزش و پرورش است.

در نهایت من فکر می کنم کار به عنوان یک رده بندی کلی تغییر آنلاین. ما در حال انجام همه جلسات ما, ما در حال ساخت سرمایه گذاری بالقوه بدون همیشه جلسه کارآفرین است. مردم در حال ساخت معاملات آنلاین. این تغییر عادت بودن مایل به جلسات و تصمیم گیری و کمک به تغییر روند کار به یک فرایند دیجیتالی این دیجیتالی تبدیل همه چیز به داده ها است. هنگامی که شما داده های شما باید هوش مصنوعی به طور بالقوه در آینده به بهبود حاشیه های بهبود بهره وری. پتانسیل عظیمی چالش این است که شما باید با هوش مصنوعی به طور بالقوه در آینده برای گفتن هست, همه چیز دیجیتالی چرا ما با استفاده از هوش مصنوعی برای انجام این حجم کار به جای مردم ؟ به طوری که سرعت بخشیدن به اتوماسیون و به طور بالقوه باعث سریعتر بوسیله اسباب گردنده از نظر هوش مصنوعی جایگزین کردن مردم است.

این شگفت انگیز است. در حال حاضر من و شما در حال صحبت کردن در سراسر صفحه نمایش. شما در طرف دیگر از جهان من در یک اتاق زیر شیروانی در شمال ایالت نیویورک است. ما باید در آسیا و اقیانوسیه با یکدیگر صحبت اما در اینجا ما هستند. بنابراین این واقعیت است که این مکالمه تمام دیجیتال و تمام کار های دیگر مکالمات من امروز و فردا تمام دیجیتال شما فکر می کنم منجر به نوعی ناشناخته پیشرفت در هوش مصنوعی است که انسان کار ناپدید می شوند سریع تر?

بله. به عنوان مثال شما در قبل از همه گیر در جهان وجود دارد تعداد زیادی از شرکت های که نیاز به مردم-به-مردم تعامل است. بنابراین مردم به کار آنها باید جلسات مردم را یادداشت و نوشتن آنها بر روی کاغذ آنها را ثبت و آنها هر یک از دیگر. اما در حال حاضر که همه کار است که اساسا عمل و اجرا آنلاین, همه چیز از جلسات برای تصمیم گیری به گردش کار دیجیتال می شود. و پس از آن, دیجیتال, مدیریت این شرکت را ببینید اوه وجود دارد که بخشی از گزارش هزینه تصمیم گیری است که می تواند انجام شود توسط AI. وجود دارد که بخشی از خدمات به مشتریان ما می تواند به سادگی یک AI عامل به جای یک انسان عامل. اوه روند فروش این همه telesales می تواند انجام شود توسط هوش مصنوعی با دو خودکار گفتار نسل یا حتی سنتز دیجیتال انسان است. بنابراین قطعات از شرکت ها و گردش کار خود را تبدیل خواهد شد به صورت خودکار سریعتر از آنجا که آن را در حال حاضر آنلاین و دیجیتال.

در خود کتاب هوش مصنوعی ابرقدرت—و اجازه دهید من فقط مکث به آن می گویند عالی—شما صحبت کردن در مورد آینده کار می کنند و شما باید دو نمودار. یکی در مورد کار و نیروی کار و شما باید یک محور y است که در تعامل انسان و یک محور x است که خلاقیت. بنابراین یک کار است که نیاز به مقدار زیادی از خلاقیت و مقدار زیادی از تعامل انسان است به احتمال زیاد به جای ماشین آلات مانند یک مدیر عامل ، و یک کار است که بسیاری از خلاقیت و نه بسیاری از تعامل انسان مانند یک telemarketer خواهد شد جای ماشین. چگونه خود را نمودار تغییر در این ارسال-coronavirus عصر?

من فکر می کنم این نمودار در واقع همان باقی می ماند. جایگزینی منحنی اگر شما خواهد شد در نظر گرفتن بیش از کارهایی که برای رفتن سریع تر. من همچنین فکر می کنم همه گیر خواهد شد و به طور بالقوه باعث انواع خاصی از مشاغل بیشتر شتاب خود را جایگزین. از آنجا که ما فکر می کنم, مراقبت های بهداشتی, بیمارستان, مشاغل, ما می خواهم انسان, لمسی, همدلی, و غیره. اما تماس انسان در دوره بیماری همه گیر باعث افزایش احتمال گسترش ویروس. بنابراین اگر وجود دارد یک ربات هوشمند است که می تواند حرکت تجهیزات پزشکی و کمک به بیماران با تست فشار خون خود را ، ما به عنوان بشریت خواهد بود مایل به پذیرش آن است. به طور مشابه, پیشخدمت و پیشخدمت در رستوران. ما فکر می کنم وجود دارد ارزش در تعامل انسان. کسانی که شغل های خطرناک. و قطعا در مواد غذایی سریع و کم هزینه تر و رستوران ها بیشتر خواهد بود جایگزین اتوماسیون و هوش مصنوعی است. و در واقع در چین, در بسیاری از کاهش هزینه رستوران شما ببینید مردم گرفتن سفارشات در گوشی های تلفن همراه. و پیشخدمت و یا پیشخدمت فقط ارائه مواد غذایی و شما همچنین پرداخت های خود را. به طوری که در حال حاضر کاهش هزینه. و نیز وجود دارد بسیاری از رستوران ها که هوش مصنوعی روبات ارائه مواد غذایی به دلیل این رستوران مانند ساختمان و بیمارستان در حال ساخت یافته محیط. روبات’ کار در حال حرکت در اطراف در یک محیط بسیار ساده تر است. این روبات که دست و پا. فکر می کنم آنها را به عنوان تنها دستی است که اساسا حرکت به جدول خود را, برخی از صدا به شما اجازه می دانم به سفارش خود را. بنابراین این نوع از مشاغل که ما فکر می کنم نیاز به برخی از تعامل انسانی به طور بالقوه رفتن به نوبه خود به صورت خودکار مشاغل سریعتر از آنجا که این بیماری همه گیر.

آیا شما فکر می کنید با استفاده از شبیه منطق است که ما به زودی خواهید به خود رانندگی تاکسی یا که حرکت به سمت خود رانندگی وسایل نقلیه خواهد بود شتاب زیرا ما نمی خواهیم به نزدیکی انسان رانندگان ؟

نه به همان اندازه که در جهت رسیدن به L5 که بالاترین از پنج سطح از خودروهای هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چالش های فنی به غلبه بر. بنابراین من فکر می کنم تاکسی و بارگذاری خواهد شد همچنان مورد نیاز است. ما را ببینید AI مصرف بیش از خودکار بشر مشاغل در انبار برخی از تولید رانندگی در بزرگراه ها و اتوبوس ها احتمالا در آن منظور. تاکسی و بارگذاری خواهد بود که به طور کامل خودکار می باشد.

من فقط می خواهم به مطمئن شوید که من به طور کامل درک خود را از استدلال است که ما همه شناخته شده است که هوش مصنوعی و رباتیک خواهد بود جایگزین انسان مشاغل. اما دو عامل وجود دارد که در اینجا شتاب آن است. یکی ما نمی خواهیم به همان اندازه انسان تعامل ما نمی خواهیم به نزدیکی پیشخدمت. و دو خیلی بیشتر از ما زندگی دیجیتالی و هوش مصنوعی اجرا می شود داده است. این است که درست است ؟ است وجود دارد یک سوم عامل و یا فقط آن دو ؟

من فکر می کنم کسانی هستند که دو عامل اصلی از این بیماری همه گیر.

اجازه دهید من از شما درخواست در مورد چیزی است که شما ذکر چند دقیقه قبل از. شما صحبت کردن در مورد مراقبت های بهداشتی و اطلاعات و HIPAA و شما به ذکر است که کشورهایی که قوی مراقبت های بهداشتی مقررات مانند ایالات متحده نمی خواهد که به همان اندازه اطلاعات و به همین دلیل ممکن است به عنوان بسیاری از پیشرفت ها در هوش مصنوعی است. نظر من این است که ما در حال رفتن به مراقبت های زیادی کمتر در مورد حفظ حریم خصوصی در آینده از ما در حال حاضر. بنابراین شاید کشورهایی مانند ایالات متحده شروع به شل شدن دسترسی به داده ها برای بهتر یا بدتر. این است که عادلانه است ؟

من فکر می کنم که خواهد بود یک نتیجه قابل قبول چون من فکر می کنم مردم شروع به درک حریم خصوصی است که یک باینری موضوع است. این هم یک مسئله است که trumps هر چیز دیگری. برای این کار باید در نظر گرفته در زمینه بهداشت عمومی بیشتر اجتماعی و امنیت شخصی است. بنابراین در حالی که ما می خواهیم همه به حریم خصوصی خود را امن از شرکت ها به عنوان آنجا که ممکن است زمانی که آن را فراهم می کند یک راه حل برای بهداشت عمومی و یا امنیت بیشتر برای هر فرد و شاید برخی باور نکردنی راحتی برای مردم, پس از آن ما واقعا باید آن را در نظر بگیرید در این زمینه چقدر به نفع آن ارائه و ارائه هر فرد با برخی از درجه ای از انتخاب. چرا که همیشه وجود خواهد داشت افرادی که احساس حریم خصوصی بسیار مهم است. تا به حدی که هر کشور توسعه [متعادل] مجموعه ای از مقررات و سپس مقدار مناسب از داده های جمع آوری داده ناشناخته خواهد ماند و می تواند جمع آوری شده و هوش مصنوعی می تواند آموزش داده می شود.

چین است که کاملا چند ماه پیش از ایالات متحده در پاسخ به coronavirus. این کشورها به وضوح در مسیرهای مختلف. به ما بگویید که چه چیزی ما را به انتظار برای زمانی که ما در نهایت در چین مسیر. چه چیزی ما را به انتظار از نظر هوش مصنوعی و فن آوری است که خواهد آمد در طول راه ؟

وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که اساسا فرهنگی و بسیار دشوار است. من فکر می کنم چین رفته سارس از طریق به عنوان بسیاری از کشورهای آسیایی است. و همچنین فرهنگی زبان مردم تمایل بیشتری به طور منظم خود را برای ایمنی و امنیت جامعه است. که رفتن را سخت می شود را تغییر دهید تا زمانی که یک کشور را تجربه کرده است برخی از این چالش است. اما برخی از احتمالا شدنی چیزهایی که عبارتند از: من فکر می کنم قطعا تماس با ردیابی بر اساس یک درک است که حریم خصوصی مهم است اما بهداشت عمومی است به همان اندازه و یا شاید حتی بیشتر مهم است. دوم زمانی که وجود دارد گسترش قابل توجه در واقع با پوشیدن ماسک ها مهم است اما آن را واقعا مهم که هر کس آن را می پوشد. بنابراین هنگامی که آن را کاملا داوطلبانه آن را نمی تواند به عنوان موثر است. بنابراین زمانی که همه گیر شد و در یک وضعیت جدی در چین و دیگر کشورهای آسیایی می رفتن در خیابان و هر کس با پوشیدن یک ماسک به این دلیل که هدف از یک ماسک است که عمدتا برای محافظت از شما اما برای محافظت از افراد دیگر در مورد شما آن را داشته باشد. بنابراین هر کس به آن را می پوشند. این من فکر می کنم دو تا از بزرگترین چیزهایی که در مورد وجود دارد ادامه چالش و یا موج دوم. اگر مردم این کار را دریافت و آن را نزدیک به صفر و سپس در واقع طبیعی جدید را به عنوان ما می بینیم در چین امروز است که به دور از عادی.

در واقع از چیزهایی که شما شرح داده شده در این گفتگو من خوب هستم با پوشیدن ماسک, من خوبم, با, تماس, ردیابی, اما من واقعا مشتاقانه منتظر این ربات ارائه شام من.

خوب است که در واقع کار می کند فوق العاده است. آن را کمی مرتبط با چگونه مردم زندگی می کنند. اکثر مردم می خواهم خودم را در چین زندگی در آپارتمانهای شهری و یا ساختمان های آپارتمانی. که باعث می شود ربات تحویل بسیار ساده تر است. شما رو تحویل از رستوران به ساختمان آپارتمان سپس مدیر ساختمان آپارتمان دستگیره ارائه آخرین مایل از طبقه اول به آپارتمان خود را. چرا که ما بسیاری از افراد در خانه زندگی می کنند, آن را کمی پیچیده تر چون این ربات به شکل از چگونه برای مقابله با آخرین مایل.

با تشکر از شما Kai-Fu. آن است که همیشه لذت بخش برای صحبت کردن با شما.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این مسخره برای درمان مدارس مانند Covid داغ مناطق
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiOmeglejoybetKartal Eve Gelen Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü