کانو جدید بچه دوستانه لپ تاپ ارزان و قابل جبران

این شرکت با همکاری مایکروسافت به ارمغان می آورد کانو کامپیوتر به مدارس و آن را هنوز هم حفظ رنگارنگ, دست, DIY روح از مدل های قبلی.

دره سیلیکون خیال از مدتها پیش بینی یک جهان که در آن هر کودک است که با برگزاری یک لپ تاپ. آن را برای تلفن های موبایل خوب بر روی کاغذ اما آن را ثابت سرسختانه دشوار است به آشکار در واقعیت است. نه تنها شما نیاز به یک کامپیوتر به اندازه کافی ارزان به فروش بسته های پول در مدارس, اما شما همچنین نیاز به نرم افزار برای تعامل با یک شدت پریشان مخاطب: کودکان و نوجوانان.

بازار آموزش و پرورش آشغال با اسباب بازی های هوشمند, روبات برنامه و دیگر ترفندها به کودکان درگیر در بخار-فعالیت های مرتبط. چند تا به حال کاملا موفقیت کانو سازندگان Raspberry Pi مبتنی بر تبادل نظر-پسند کامپیوتر کودکان می ساخت. در حال حاضر در بخشی به یک همکاری جدید با مایکروسافت کانو است انتشار کانو کامپیوتر ارزان و قدرتمند و تعمیر ویندوز لپ تاپ با هدف آموزش بازار است. آن را نشانی از این همه در حالی که حفظ, رنگارنگ, بچه دوستانه برخی از مونتاژ مورد نیاز جذابیت از پیشینیان خود است.

کانو مدیر عامل الکس کلاین می گوید سیمی به حرکت به دور از تمشک پی کامپیوتر عملی بود. “مدارس در حال حاضر به شدت سرمایه گذاری در ویندوز” کلاین می گوید. “بچه ها می خواهم به بازی Fortnite. معلمان نیاز به Microsoft Office.”

Kano's New KidFriendly Laptop Is Cheap and Repairable
عکس: گزارش تصویری کامپیوتر

پس از آن وجود دارد به سرعت موضوع است. تمشک پی کامپیوتر ارزان و سازگار است, اما آن را به ندرت قدرتمند ترین پردازنده ها در اتاق. اغلب وب سایت ها و ابزار های آنلاین بچه ها و معلمان خود نیاز به نیاز به مقدار بسیار عظیمی از جاوا اسکریپت است که آنها را بار به آرامی در کمتر از تراشه های قدرتمند مانند آنچه در تمشک پی. تفاوت بین بار بار قبلی کانو ماشین آلات و جدید کانو PC است “مانند شب و روز” کلاین می گوید.

همچنین نکنه کسب و کار به مایکروسافت به عنوان یک سهام شریک است که بخشی از قرارداد جدید با کانو. مایکروسافت که تلاش کرده است از اواخر برابر iPads و Chromebooks در بازار آموزش و پرورش می شود یک راه جدید برای قرار دادن ویندوز به مدارس.

به جای تبدیل آن به عقب در ساز جنبش که از آن بر خاست کلاین می بیند کانو PC به عنوان “تلفیقی از اخلاق ساز جنبش و رسیدن به قدرت Microsoft.” زمانی که کانو راه اندازی شد در سال 2013, ما آن را به نام “یاوه سرایی کردن شایسته کیت که اجازه می دهد تا بچه های خود را ساخت رایانه است.” این ارائه یک صفحه کلید و سیم کشی و Raspberry Pi مدیره است که کودکان و نوجوانان می تواند با کنار هم قرار دادن خود را دارند. اولین نسخه فاقد حتی یک صفحه نمایش.

در نسخه های بعدی اضافه شده یک صفحه نمایش و افزایش تا یادگیری-به-کد ابزار نرم افزار. پس از آن آمد سه مستقل کیت DIY دوربین بلندگو و صفحه, نور, هیئت مدیره, همه ساخته شده در اطراف کانو هسته قضیه: که لمسی در تجارب باید سنگ بنای بخار آموزش و پرورش است.

جدید کانو PC نیز حفظ کرده است که رویکرد است. لپ تاپ می رسد در قطعه بچه ها با هم قرار داده. شامل ذره بین تشویق کودکان به بازرسی تابلوهای مدار و سیم کشی کمین تحت پلاستیکی شفاف بازگشت. بچه ها برای وصل کردن بلندگو باتری و صفحه کلید نیز هست.

Kano's New KidFriendly Laptop Is Cheap and Repairable
عکس: گزارش تصویری کامپیوتر

آن قسمت نیست به صورت تصادفی انتخاب شده است. آنها آموزشی yes—آنها کمک به بچه ها ببینید که چگونه یک کامپیوتر کار می کند—اما آنها همچنین رفتن به یک راه طولانی برای ساخت کانو PC کمتر احتمال دارد برای پایان دادن به در یک محل های دفن زباله. این شرکت ادعا می کند یک سوم از مدارس پرتاب کردن به جای تعمیر دستگاه های خود را. به طور معمول قطعات شکسته هستند و باتری صفحه کلید و بلندگوی همه از آن بسیار آسان است به جای در کانو PC. چه یک تجربه یادگیری برای بچه ها تبدیل به یک پایداری آزمایش برای مدارس.

اما مدارس تنها کسانی نیستند که خرید ماشین جدید. “مدارس نیست در ما به طوری که بسیاری از والدین در خود” کلاین می گوید.

آن را سخت به تصور کنید که یک زمان بهتر برای راه اندازی یک $300 لپ تاپ است که تساوی بچه ها در نگه می دارد و آنها را سرگرم و بانک شکستن نیست. ادامه coronavirus همه گیر است و بسیاری از والدین مبارزه با الزامات آموزش از راه دور می گویند هیچ چیز از نگه داشتن بچه ها سرگرم در حالی که آنها برخی از کار انجام می شود.

کلاین امیدوار است کانو کامپیوتر می تواند با ارائه یک راه حل برای این چالش ها ارائه بچه های فریبنده دروازه به بخار پروژه ها در حالی که ارائه والدین و مدارس یک قطعه از سخت افزار آنها می توانید استطاعت و حفظ کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • در اینجا نحوه درست خواندن یک نظرسنجی انتخابات
  • DoNotPay unsubscribes شما از دادن و تلاش می کند به شما پرداخت می شود
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر