یک قهرمان آمریکایی مرده است و روس ها در حال تلاش برای گمراه کردن اما اول: یک کارتون در مورد خرید راحتی.

در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

کاترین جانسون می میرد 101

سابق ناسا ریاضیدان کاترین جانسون مرده است در 101 سال سن دارد. جانسون بخشی از یک گروه کوچک از زنان آمریکایی آفریقایی تبار ریاضیدانان که بسیار مهم کار در ناسا برای قرار دادن آمریکایی ها به فضا به مدار و سرانجام در ماه. آن جانسون خودش که محاسبه دقیق مدار است که اجازه می دهد نیل آرمسترانگ و تیم خود را به زمین بر روی ماه در سال 1969 و بازگشت به زمین با خیال راحت. او اعطا شد و مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2015 و جشن در این فیلم چهره های پنهان در سال 2016.

روسیه نمیخواهد برنی ساندرز. آن هرج و مرج

فقط قبل از آخر هفته خبر شکست که مقامات ایالات متحده تا به حال مطلع ورمونت سناتور برنی ساندرز از یک تلاش “برای کمک به” انتخابات ریاست جمهوری است. گزارش همچنین جزئیات در یک تلاش برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اشتباه نکنید: این نباید به عنوان خوانده شده هر نوع حمایت برای سناتور سندرز. “همه از این است که بخشی از روسیه بسیار تلاش گسترده برای بازیگران دموکراسی به عنوان feckless بی اثر و فاسد می گوید:” جسیکا Brandt سر از سیاست و پژوهش برای اتحاد برای تامین دموکراسی است. “به عبارت دیگر به دندانه دموکراسی است تجدید نظر شود.”

سریع واقعیت: 80 سال

که چگونه محققان پیش بینی آن خواهد بود قبل از استرالیا تحمل bushfires دوست دارد آنهایی که آن را تجربه کرده در این سال است. یک گزارش جدید در طبیعت تغییر آب و هوا به تشریح آنچه اتفاق افتاده در استرالیا, چرا دانشمندان نبودند قادر به پیش بینی آن چه این شکست پیش بینی می تواند برای آینده است.

سیمی توصیه می کند: بهترین سفر لیوان

نگه داشتن قهوه خود را گرم لوله کشی و یا خود آبجو سرد یخ در یکی از این بهترین سفر لیوان شما می توانید در اینترنت پیدا کنید.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا چگونه برای به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را با دوستان و خانواده خود را با خیال راحت.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im