نگه داشتن مردم بی گناه از زندان با استفاده از علم و ادراک

مردم به ناحق متهم به جرم اغلب صبر کنید سال — اگر تا کنون — به تبرئه. بسیاری از این اشتباه متهم به موارد بنیادی از غیر قابل اعتماد شاهدان عینی شهادت. در حال حاضر سالک دانشمندان را شناسایی کرده اند یک راه جدید برای ارائه یک ترکیب به یک شاهد عینی که می تواند به بهبود این احتمال که درست مشکوک شناسایی شده است و کاهش تعداد از مردم بی گناه محکوم به زندان است. گزارش خود را منتشر شده است در طبیعت ارتباطات در 14 ژوئیه سال 2020 است.

“تفاهم توسط شاهدان عینی یک مشکل دیرینه در جامعه ما است. ما ترکیب جدید روش کشف ساختار شاهد عینی, حافظه, حذف, تصمیم تعصب از فرآیند شناسایی و quantifies عملکرد فردی شاهدان می گوید:” سالک پروفسور Thomas D. آلبرایت co-نويسنده مسئول ، “این مطالعه به عنوان مثال بزرگ با استفاده از علوم آزمایشگاهی را در مورد عدالت کیفری اصلاحات است.”

در ایالات متحده نزدیک به 70 درصد از DNA exonerations با توجه به misidentifications توسط شاهدان عینی با توجه به پروژه بی گناهی. برای غلبه بر این مشکل اجتماعی تحقیقات متمرکز بر عوامل موثر بر احتمال که یک شاهد را شناسایی صحیح فرد است. یکی از عوامل کلیدی در این راه افراد معرفی شده به سازمان بدر در صف به گفته آلبرایت که co-ریاست یک آکادمی ملی علوم کمیته ای برای بررسی اعتبار از شاهدان عینی شناسایی. آلبرایت متخصص در زمینه های ادراک بصری و شناخت شیپور خاموشی به دهه تحقیقات نشان می دهد که مردم معمولا misperceive بصری وقایع و خاطرات آن حوادث به طور مداوم افزوده و بدتر در طول زمان است.

در حال حاضر دو تا از رایج ترین (یا سنتی) روش های مورد استفاده توسط اجرای قانون شناخته شده به عنوان به طور همزمان و متوالی ترکیب اولیه. در همزمان روش عینی views شش عکس از افراد در همان زمان; در روش توالی عینی views شش عکس در یک زمان. شاهد و سپس یا شناسایی یک مظنون یا رد صف اگر هیچ صورت مسابقات حافظه خود را از صحنه جرم.

این تیم تحقیقاتی به دنبال ایجاد یک ترکیب جدید از روش های است که کمک خواهد کرد که برآورد نقاط قوت از خاطرات برای هر یک از صورت و از بین بردن تعصبات ناخودآگاه است که شکل گیری بدون آگاهی است.

“سنتی ترکیب اولیه فقط نشان می دهد انتخاب بالا — نوک کوه یخ است. اما علت شاهد تصمیم مبهم است. ممکن است منعکس کننده قوی حافظه برای مقصر و یا ممکن است به این معنا که شاهد بود بسیار فهیم می گوید:” آلبرایت. “ما روش جدید غلبه بر این ابهام آشکار قدرت تشخیص حافظه برای همه صف مواجه است.”

دانشمندان با استفاده از یک روش به نام روش زوج مقایسه, که با این نسخهها کار شبیه به یک اپتومتریست به یک چشم دکتر: فقط می خواهم به دنبال از طریق جفت لنز و بیان کرد که لنز واضح تر و عینی نشان داده شده است دو عکس از افراد در یک زمان و آنها یکی را انتخاب کنید که به نظر می رسد بیشتر شبیه به فرد آنها به یاد داشته باشید از صحنه جرم. این روش بازده برآورد قدرت تشخیص حافظه برای هر ترکیب چهره. تجزیه و تحلیل آماری از این حافظه نقاط قوت و سپس نشان می دهد احتمال به درستی شناسایی مقصر است.

“ما روش های استخراج از یک شاخه از علم به نام حسی شاخه از روانشناسی ندارم می گوید:” کارکنان دانشمند سرگئی Gepshtein و co-نویسنده مسئول این مقاله که تاسیس و هدایت Collaboratory به صورت تطبیقی فن آوری های حسی در سالک. “روانی ابزار طراحی شده برای نشان می دهد که چگونه خواص فیزیکی جهان در حال دستور داد — و یا ‘کوچک’ — در ذهن است. رویکرد ما به ما اجازه به زیرچشمی نگاه کردن به ‘جعبه سیاه’ و اندازه گیری که چگونه ترکیب چهره ها در سازمان شاهد حافظه از نظر شباهت خود را به مقصر است.”

زوج مقایسه بازده استفاده از روش بیشتر اطلاعاتی در مورد هویت مقصر تر از روش های قبلی. چه تر است, آن را ارائه می دهد بی سابقه شاخص کمی از اطمینان برای فرد شاهدان عینی که چه قاضی و هیئت منصفه واقعا نیاز به دانستن.

“انجام یک ترکیب است که فقط یک نرم افزار از روش ما می گوید:” Gepshtein. “برنامه دیگری است که انتخاب ترکیب ‘پرکننده’ که چهره افراد شناخته می شود بی گناه است. پر کننده ها نباید بیش از حد مشابه و یا بیش از حد بی شباهت به مشکوک. از آنجا که روش های جدید نشان می دهد که درک شباهت چهره های آن می توان به بهینه سازی انتخاب ترکیب پرکننده.”

زوج مقایسه صف نگه می دارد وعده بسیار به عنوان یک ابزار تحقیقاتی به عنوان به خوبی به عنوان یک ابزار عملی برای تحقیق و تعقیب جرایم است. نویسندگان امید است که این روش جدید به زودی اعمال می شود در پلیس واقعی موردی که منجر به درست تر شناسایی و کمتر غیر قانونی و محکومیت.

“محکومیت باید مبتنی بر علم نیست و مسبوق به سابقه می گوید:” آلبرایت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه سالک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر