با نگه داشتن Coronas—و یا چرا این ویروس برنده

صعود جهانی موارد بی امان است. پس چه تاج رو که ما نمی?

Coronavirus: 11,495,412 (و شمارش). انسان: 0.

تا آنجا که ما می خواهم به چشم پوشی از تاج آن را نادیده گرفتن ما.

ما تا به حال دلیل کافی برای حواس پرتی: بزرگ جهانی به حساب بیش از نژاد و نابرابری توفنده اقتصاد و بطور غیر عادی و مرموز موفق دود و آینه سحر و جادو است که باعث می شود این ویروس به صورت مخفی (برای برخی) به عنوان هودینی را ناپدید فیل.

اما این صعود در جهانی موارد بی امان است. گاهی اوقات ما حتی می توانید تماشای مرگ و میر زنده در دانشگاه جانز هاپکینز’ داشبورد—اعداد مشکلات ناسازگار بودن مثل دوست در یک خوراک توییتر 535,185 آخرین بار به من نگاه کرد.

پس چه تاج رو که ما نمی? آنچه باعث می شود آن را بسیار به ظاهر شکست ناپذیر ؟ آن را به سختی به اندازه کافی مواد ژنتیکی برای قرار دادن یک پا (سنبله) در مقابل دیگر!

در یک کلمه آن را سازگار. آن شکل شیفت به راحتی و مسلح کردن آن فرزندان با همیشه در حال تکامل روشها برای تخریب و یا بقا بسته به نقطه نظر شما. تاج می داند که چگونه می توان میان رشته ای در راه است که ما باهوش دانشگاه تنها رویای کسب تخصص در زیست شناسی تکاملی جهانی شدن انسان و طبیعت است. این ظرافت مهندسی مینیمالیستی عاری از اضافه بار. این چابکی از یک رقاصه با قدرت خام از یک کشتی گیر سومو. این چالاک به اندازه کافی برای بهره برداری از نقاط ضعف پیدا کردن چندین نقطه ورود به ما همه بیش از حد-نفوذ پذیر شویم.

همانطور که برای کسانی که خودشان خودشان ؟ ما بزرگ واقع اشتباه. تغییر ما را خم از شکل. حتی ایده ساده از پوشیدن یک ماسک برگ ما برای اولین بار اضطراب و سپس پاره شده و سپس علیه خودمان. ما وزن پایین تلاش های ما با سیاست, خشم, چند نامربوط دستور کار است. ما چسبیده به آنچه ما می دانیم; ما نمی تواند کمک کند آن را چگونه مغز ما کار می کنند. و ما نمی خواهم به شکست است.

ویروس های موفق زیادی موفق سریع و جهش در حرکت است. اگر ما در حال رفتن به نگه دارید تا با تاج, ما نیاز به انجام همان.

افسوس که ما گونه های بدبو در حال تغییر ،

ما حتی نمی بینید تغییر بیشتر از زمان—با وجود این واقعیت است که تغییر این است که همه در اطراف ما. حتی سنگ نیست در سنگ. آنها ساخته شده از سنگ که چندین بار بازیافت ذوب پایین ریمیکس و در گردونه ای از ابهام نهفته در زیر فریب آمیزی سرد سطح زمین است. گاهی اوقات که عمیقا به خاک سپرده مسائل جهش از عجیب و غریب آتشفشان, تف کردن, در میان چیزهای دیگر الماس—عادی کربن پخته شده و خرد شده به چیزی براق و جدید. (تاج مانند همه زندگی نیز بیشتر کربن; همان چیزهای قدیمی های مختلف شکل.)

زمین خود را موشک در فضا در حال چرخش در یک هزار مایل در ساعت ما را همراه برای سوار شدن. در حالی که همه ما بی اعتنا; ما به تماشای خورشید “سینک” در پشت افق حتی اگر خورشید هیچ جا در رفتن است. آن را سخت برای دیدن تغییر زمانی که شما بخشی از آن است.

شاهد تغییرات ما یک بخشی از من صحبت برای خودم در اینجا—تولید شوک از عبور از یک آینه در یک پنجره و تعجب کسی است که بانوی پیر? پوشیدن لباس های من! این است که من ؟ پاسخ بستگی دارد به آنچه که “من” به معنی. اگر من صحبت کردن در مورد خیلی از اتم ها که به صورت شکل در انعکاس و سپس OK, شاید که من در حال حاضر. اما در این بخش ما ساخته شده از دریافت بازیافت در همه زمان ها. آن را بسیار بعید است که اجزای “من” 20 سال پیش هنوز بخشی از من امروز. بلکه آنچه دائمی است الگوی یک, عجیب, انتزاعی چیز مثل یک شعله شمع (بیشتر تبخیر کربن) یا یک رودخانه (قطرات آب هرگز همان) و یا ذهن که برای ماده (کربن دوباره).

پس از آن با ما. عکس های قدیمی مانند فسیل نشان می دهد برخی از من که رفت و به شکل که الگوی: در 20 نما در یک چینی اژدها قنتد, ژاکت, همه, پاهای آویزان و سیگار. در 40 پیاده روی با من bestie در رشته کوه های راکی حلق آویز کردن با فیزیکدانان نظری با بچه های من. در 60 تا لباس پوشیدن و در پر و بال و sequins به رقص در Sambadrome برای ریو دو ژانیرو از کارناوال. وجود دارد هیچ گفتن چه 80 سال من خواهد بود (در صورت وجود).

هنوز هم در تمام آن وجود دارد به اندازه کافی از یک الگوی به تشخیص یک “خود”است.

چه تغییرات و چه نمی توانید به ندرت آشکار است. این چیز اساسی اعمال می شود اما ما نمی دانیم که آنها چه هستند. هنگامی که ما پیدا کردن پاسخ اغلب ما. تعداد کمی از مردم انتظار می رود که سرعت نور خواهد به نوبه خود به طور مداوم در حالی که چیزهایی که ما فقط فرض ثابت مانند فضا و زمان هستند و در واقع الاستیک. تا همین اواخر ما اعتقاد ما قابل درک است که ما داخلی مهندسی ژنتیک—DNA ما—بود و تغییر ناپذیر در حالی که محیط زیست “خارج” تغییر داده است. در حال حاضر ما می دانیم که نفوذ خارجی قالب راه ما ژن های بیان شده; تجارب ما (یا نیست) به خصوص به عنوان کودکان می تواند اساسا refashion طرح خود را.

درک ما از تغییر خود را تغییر.

کمی از این است که به طور مستقیم آشکار, اما این چیزی است که علم برای: به افشای حفره ها در دانش ما نقص در ما به اصطلاح حس مشترک.

این چیزی است که به ما امکان دیدن فیل در مقابل بینی ما است. و آن را فراهم می کند فن آوری است که اجازه می دهد تا باهوش شعبده باز به یک حرکت جادویی خارج از دید.

برای مطمئن شود, برخی از بخش هایی از جامعه سازگار هست. ما تحمل ماه از مستند; بسیاری از ما فراموش پوشیدن ماسک. ما همه چیز را از بازی شب به یوگا آنلاین. افراد متعلق به نسل تبدیل شده اند Zoomers. اواخر شب کمیک خنده دار تر (و بیشتر مربوط) از همیشه بدون مخاطبان و نهادهای فرهنگی در ادامه به قرار دادن بر اجرای برنامه. مورد علاقه من تا کنون شمال غربی اقیانوس آرام باله اجتماعی فاصله رقص قوها.

ولی در کل ما وحشتناک در veering از دوره. مانند جعلی همکار که به نظر می رسد برای از دست رفته خود را کلید تنها تحت lamppost زیرا این تنها جایی است که او می توانید ببینید ما ترس از سکندری در تاریکی.

با نگه داشتن تاج مطمئنا برخی از سکندری; پله به تاریکی همیشه می کند. اما چگونه بسیاری از بار ما را بشنود که کسی که “تصادفا” پس از یک ایده جدید ؟ این تنها راه برای تبدیل شدن به ماهر در تطبیق در عجله بسر می رسانید.

Oldsters دهه تجربه تطبیق (یا نه) به انقلابی شیفت—اجتماعی, فرهنگی, پزشکی, فن آوری, سیاسی, نظامی است. پس افراد متعلق به نسل نیست دقیقا انجام داده خود را افتخار. ما چپ های دنیا ظروف سرباز یا مسافر. اما ما نمی دانیم که یک یا دو چیز در مورد نیروهایی که جلوگیری از تغییر اتفاق می افتد. دانستن کمی در علم یا ضرری ندارد.

برای مثال: تغییر ذهن خود است نه نشانه ضعف.

Au contraire, تغییر ذهن خود را آشکار نشانه آن است که شما در حال استفاده از آن است. یادگیری شما در اشتباه هستید به شما امکان تجدید نظر در تفکر خود را. این علم در ملخص کلام است. هیچ کس به فکر قاره می تواند حرکت کند تا زمانی زمین شناسی ثابت کرد که آنها می توانید انجام دهید. هیچ کس تصور دایناسورها تا به حال پر و بال. هیچ کس بر این باور بودند که زندگی می تواند وجود داشته باشد در تاریک ترین اعماق اقیانوس که در آن هیچ نور خورشید نفوذ می کند و در عین حال آن است که وجود دارد تغذیه در مواد معدنی spewed از باستان منافذ در درجه حرارت بالا جوش. زندگی آن را به عنوان معلوم وجود دارد و تقریبا در همه جا به دلیل آن را سازگار با تقریبا هر شرایط. درست مثل تاج.

اشتباه به عبارت دیگر اغلب به معنی ناقص ناشناخته, unexposed; به این معنی که شما نمی دانید به اندازه کافی به یک righter پاسخ. خبر خوب این است که قابل.

جای تعجب نیست که ما اغلب حتی اشتباه در مورد آنچه که ما می توانید تغییر دهید. بله حتی شما می توانید یادگیری برای پخت نان. بله اکثر مردم سفید می توانید پیدا کردن یکی دیگر از سیاه و سفید ، بله پلیس می توانند یاد بگیرند که سلاح های ساخته شده برای مناطق جنگی کار نمی کند در خیابان های شهر و حتی مایک پنس (!) می توانید با پوشیدن ماسک.

این چند هفته گذشته به تنهایی غیر ممکن است چیزهایی که اتفاق افتاده گاهی اوقات قبل از صبحانه—فیل در معرض و عزل تقریبا یک شبه. نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم. میت رامنی راهپیمایی برای زندگی مهم است. NFL اذعان می کند که ostracizing Kaepernick اشتباه بود. این چند دهه گذشته روال آزار و اذیت جنسی است که نسل من در زمان مسلم (واقعا هیچ کس می خواست خود را برای شنیدن شکایات) است ناآشنا برای بسیاری از زنان دختر من سن.

بعید است اتفاقی که در کشور اجرا شده توسط زنان انجام داده اند به مراتب بهتر کنترل کرونا از کشورها اجرا شده توسط مردان است. آنها کمتر با وسواس بودن “حق” و بیشتر متمرکز بر مراقبت از همه چیز (و مردم). که فقط پایه زیست شناسی: زمانی که زنان خارج از کانون توجه به ارزیابی آنچه که نیاز به انجام آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد از دست دادن مردانگی خود را.

که گفت: در میان غیر ممکن است اتفاقات هفته گذشته دیک چنی راه اندازی هشتگ #RealMenWearMasks به نوازش کردن بچه ها با غرور شکننده به پوشش است. کل صنعت ظهور کرده است تا به ایجاد ماسک ماچو به اندازه کافی برای “مردان واقعی”: بطری ویسکی, ماسک, Darth Vader, ماسک, سبیل ماسک. به طور جدی, این یک چیز واقعی است.

بخشی از چه چیزی اشتباه است با چشم انداز ما از “حق” بدون شک ما است پف کرده رژیم غذایی مشاوره کتاب, ستون را نشان می دهد تلویزیون و فیلم Instagram خوردها. آنها مدرسه ما در راه حق به محتوا و بالا بردن کودکان, رابطه جنسی موفق, یک مرد. این می رود بدون گفت این کلیات تقریبا هرگز درخواست برای موارد فردی است. آنچه حق است که برای آن ، که بچه ها ؟ موفقیت در چیست ؟ محتوا با چه ؟

آنچه حق است و آنچه با این نسخهها کار در هر فضا و زمان و متن. قوانین نیوتن از گرانش هستند “اشتباه” اگر شما می خواهید برای کشف یک سیاه چاله است اما می تواند درست به اندازه کافی برای گرفتن فضاپیما در اطراف منظومه شمسی است.

آنچه مهم است این است که پیدا کردن راه حق به رشد در جهان هر که شما در.

تاج محیط زیست است و ما آن همه بیش از حد-استقبال از “میزبان.” آن را در بر داشت راه حق را به استفاده از ما به آن را دریافت کنید که در آن آن را می خواهد برای رفتن.

چه ما که تاج نمی کند ؟ خوب ما باید علم ما باید هنر ما باید سرگرم کننده است.

علم به ما می گوید چه چیزی درست و چه چیزی ممکن است. هنر ما را به یاد آنچه در آن به معنی انسان آنچه مهم. بازی اجازه می دهد تا ما را احمق اطراف با ایده های دیوانه که ممکن است به نوبه خود درخشان است. بین آنها ما باید ابزار برای ایجاد یک تعادل پایدار است که حفظ بهترین و باطل بدترین ایده های ما برای واکسن برای پیشگیری و حتی پلیس.

در ضمن ما خانواده و دوستان ما در مورد مراقبت. ما رو ارکسترهای بازی برای گیاهان باله, رقص, در خانه با سگ و گربه خود را زوم charades, گربه, انجمن در حال حاضر حتی رقص “کارن” ویدئوها. ما جادوگران. ایم و حتی ابزار جستجو است که نشان می دهد دقیقا چگونه هودینی ساخته شده که فیل ناپدید می شوند.

ویروس جهش برای زنده ماندن به استفاده از تغییر محیط. تاج نمی توانید بدون زندگی می کنند ما. پس از آن می آموزد همه چیز در مورد ریه های ما و دل ما و رفتار ما جهانی نظام سلامت بهتر به گسترش و رشد قوی است. به نوبه خود آن را به ما می آموزد در مورد خودمان.

مردم سیاه و سفید در یک بطور مشابه راه شده است یادگیری در مورد سفید مردم جهان برای قرن ها به منظور زنده ماندن. اکثر مردم سفید نیست و همان احساس نیاز به یادگیری در مورد سیاه مردم جهان است. بنابراین به برخی از صحنه های خشونت به نظر می رسید تقریبا از آبی (جناس در نظر گرفته)—یک فیل اگر تا کنون وجود داشت پایمال مردم به صورت واقعی در آزادی, بله, بلکه به معنای واقعی کلمه در زندگی خود را. چه که آموزش ما در مورد خودمان است ؟

در پایان ما باید co-evolve. مانند چرخش زمین ما رول همراه با هم و یا نه در همه.

Trevor Noah اخیرا گفت که اگر جهش است, تاج, راز سلاح سپس “ما در حال رفتن به مجبور به جهش به مبارزه با عقب.”

او کنسانتره غرغر به خود: جهش! جهش! جهش!

چشم سوم به نظر می رسد بر روی پیشانی خود را. او نمی تواند آن را مشاهده کنید البته چون این بخشی از خود است.

او shrugs شانه های او را. “من حدس می زنم هیچ اتفاقی نیفتاد.”

شاید ما در حال حاضر در حال تطبیق و فقط آن را نمی دانند.

عکس: جسیکا Rinaldi/بوستون گلوب/گتی ایماژ; Andrea Savorani Neri/گتی ایماژ; Steve Pfost/گتی ایماژ


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این مسخره برای درمان مدارس مانند Covid داغ مناطق
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma BüyüsüOmeglegates of olympus oyna