کلید ساز سايتوکين طوفان در Castleman بیماری

زمانی که Castleman بیماران مبتلا به بیماری عود از نشانه های خود را, آنها تجربه سايتوکين طوفان در داخل بدن خود را — بیش از حد-پاسخ سیستم ایمنی بدن است که می تواند باعث تب و نارسایی ارگان ها و حتی مرگ شود. در حال حاضر محققان در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا می گویند آنها می دانند که چه چیزی اتفاق می افتد در سطح سلولی سیستم ایمنی بدن هنگامی که این سايتوکين طوفان رخ می دهد و این پاسخ نه تنها به اطلاع آینده بالقوه Castleman درمان است اما ممکن است ارائه بینش جدید به دلیل حوادث مشابه را در COVID-19 بيمار. محققان یافته های خود را امروز در مجله بالینی بررسی بینش. Castleman بیماری نیست و در واقع یک بیماری است. این اصطلاح در توصیف گروهی از اختلالات التهابی که مشترک ظاهر در زیر میکروسکوپ. آن را تشخیص داده و در حدود 5000 نفر در تمام سنین در هر سال در ایالات متحده است که باعث می شود آن را تقریبا به عنوان مشترک به عنوان بیماری لو گرینگ نیز به نام اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یا ALS. بیماران تجربه طیف وسیعی از علائم — از یک واحد غیر طبیعی غدد لنفاوی با خفیف آنفولانزا مانند علائم غیر طبیعی غدد لنفاوی واقع در طول کل بدن خود را غیر طبیعی سلول های قرمز خون (شمارش و تهدید کننده زندگی شکست سیستم های مختلف بدن مانند کلیه ها و کبد و قلب و ریه ها. شدید ترین نوع ایدیوپاتیک کارآزمائی Castleman بیماری (iMCD) دارای شباهت به شرایط خود ایمنی, بیماری های ویروسی و سرطان است. حدود 35 درصد از بیماران مبتلا به iMCD را در ظرف پنج سال از تشخیص.

“با iMCD فقط به عنوان با COVID-19 آن است که بدن بیش از حد-پاسخ که مرگبار به جای خود بیماری و این مطالعه به ما می دهد سرنخ های جدید در مورد اینکه چرا سلول های ایمنی بدن خارج از کنترل هستند و آنچه ما می توانیم برای مهار آنها گفت:” مطالعه ارشد نویسنده David C. Fajgenbaum, MD, MBA, کارشناسی ارشد, دستیار استاد, ترجمه, پزشکی و انسانی ژنتیک مدیر مرکز مطالعه و درمان Lymphadenopathies & سايتوکين طوفان مدیر اجرایی Castleman بیماری های مشترک شبکه (CDCN) و Castleman بیمار خود را.

برای این مطالعه محققان در زمان نمونه خون از iMCD بيمار بدون علامت و از کسانی که در شعله ور شدن به بررسی تفاوت های موجود در سلول های ایمنی. تحقیقات قبلی نشان داده است سايتوکين طوفان به یک سايتوکين یا التهابی میانجی به نام اينترلوکين-6 (IL-6) که به نوبه خود متصل است به مسیر دیگری به نام mTOR. این مطالعه پیشرفته این یافته های بیشتر و کشف یک گروه خاص از سايتوکاين به نام Type-من اینترفرون بسیار فعال زمانی که بیماران در شعله ور شدن. آنها همچنین دریافتند که مسیر دیگری به نام JAK به نظر می رسد بحرانی واسطه سايتوکين طوفان.

“این درک عمیق تر از دقیقا همان چیزی است که باعث سیستم ایمنی بدن را بیش از حد-پاسخ تقویت پیوند بین mTOR فعال سازی و سايتوکين طوفان, پیشنهاد جدید روش های درمانی برای بیماران در ور” گفت: این مطالعه منجر نویسنده اموزش-Anne Langan Pai, یک دانشجوی دکترای ایمونولوژی و عضو CDCN. Langan Pai انجام این کار به عنوان پایان نامه دکترای او در Fajgenbaum آزمایشگاه.

این روش جایگزین می تواند آدرس حیاتی بالینی نیاز است. در سال 2014 در ایالات متحده غذا و دارو مورد تایید دارو siltuximab برای درمان iMCD و مطالعات نشان داده اند ارسال می کند بین یک سوم تا نیمی از بیماران به بهبودی است که به طور کلی سال طول می کشد. با این حال بیمارانی که پاسخ نمی دهند گزینه های محدود. آنها به طور معمول دریافت شیمی درمانی اما اغلب عود.

Fajgenbaum و تیم او در حال حاضر در حال تست درمان با mTOR بازدارنده در یک کارآزمایی بالینی (NCT03933904) در دانشگاه پنسیلوانیا با سونیتا Nasta MD FACP یک دانشیار هماتولوژی-انکولوژی و آدام کوهن, MD, استادیار هماتولوژی-انکولوژی ثبت نام و درمان بیماران.

Fajgenbaum همچنین می گوید او امیدوار است این کار را بی درنگ دیگران در این زمینه به در نظر گرفتن راه های مختلف به روش سايتوکين طوفان COVID-19 بيمار در حال تجربه. حق ثبت اختراع موقت ثبت شده است برای یک درمان جدید رویکرد مربوط به مهار JAK بر این اساس کار می کنند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه پنسیلوانیا دانشکده پزشکی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de