کلید نقش سلول های ایمنی در مغز توسعه

محققان در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی را شناسایی کرده اند که چگونه خاص سلول های مغز تعامل در توسعه می تواند مربوط به عصبی و بیماری های عصبی از جمله برخی که رخ می دهد بعد از آن در زندگی است.

عملکرد مغز بستگی دارد دقیق شکل گیری میلیون ها نفر از اتصالات بین های خاص مغز انواع سلول ها از جمله سلول های عصبی و سلول های گلیال. دانشمندان در مس مورد مطالعه چگونه یک نوع اتصال به نام myelination توابع خاص بین انواع سلول و چگونه سیستم عصبی بدن بیش از حد حذف اتصالات. اطلاعات خود را از تحقیقات مشخص شده در مقاله منتشر شده در یکشنبه, 6 جولای در مجله Nature Neuroscience.

“ما معتقدیم که این اطلاعات جدید منجر به بهبود درک درستی از علل بالقوه برای برخی از عصبی و عصبی بیماری” گفت: ارشد نویسنده بروس Appel, دکترا, استاد و رئیس بخش اطفال بخش از زیست شناسی تکاملی.

فراخوان و اولین نویسنده اسکندریه N. هیوز یک دانشجوی کارشناسی ارشد در مس فارغ التحصیل مدرسه برنامه علوم اعصاب مورد استفاده لاروی zebrafish کوچک و شفاف مهره داران است که بسیاری از جنبه های سیستم عصبی توسعه با انسان است. چون zebrafish لارو شفاف سلول های سیستم عصبی را می توان در طول دوره توسعه.

این تیم متوجه شد که میکروگلی (microglia) که مغز جمعیت از سلول های ایمنی است که دفاع در برابر عفونت در طول زندگی نیز نقش مهمی در تنظیم myelination. Myelination توسط یک فرآیند اتصال شکل گرفته بین الکتریکی فعال سلول های عصبی و سلول های گلیال نوع به نام oligodendrocytes. Oligodendrocytes قرار دادن طولانی آکسون سلول های عصبی با بخش های چرب غشای میلین عایق بندی آنها که باعث افزایش سرعت سیگنال های مغز فرستاده می شوند.

روند چگونه سیستم عصبی حذف نادرست میلین بخش یا غلاف ناشناخته است.

در مطالعه خود CU محققان مشاهده شده است که میکروگلی (microglia) گسترش در myelinated دستگاه از سیستم عصبی و بررسی فردی غلاف میلین از بین بردن برخی از آنها توسط فاگوسيتوز و یا تلفن همراه”،” بعلاوه میزان میلین که میکروگلی (microglia) خوردند وابسته فعالیت عصبی نشان می دهد که میکروگلی (microglia) ممکن است گوش دادن به سلول های عصبی برای تعیین اینکه آیا برای حذف ميلين.

درک میلین مهم است زیرا اختلالات میلین یک مشخصه متعدد عصبی و بیماری های عصبی از جمله آلزایمر و بیماری اسکیزوفرنی و اختلال طیف اوتیسم.

این به تازگی گزارش داده افزایش این احتمال که microglial اختلال حتی در اوایل توسعه می تواند تنظیم صحنه برای بعد از ظهور بیماری و پیشرفت با تغییر myelination.

“یادگیری چگونه میکروگلی (microglia), oligodendrocytes و سلول های عصبی با هم کار کنند برای ساخت یک عملکرد سیستم عصبی می تواند در نهایت کمک به درک ما از چگونگی این سلول ها ارتباط برقرار کردن در بیماری های توسعه و یا پیری و ممکن است تاثیر استراتژی های میلین تعمیر” هیوز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر