شیوع یک ویروس جدید همیشه نژادهای سردرگمی است. کجا آمده است ؟ چگونه آن را گسترش? چقدر خطرناک است ؟ ده هفته به Covid-19 اپیدمی اطلاعات کافی پدید آمده به شروع به پر کردن در برخی از این شکاف. دانشمندان بر این باورند که ویروس است که باعث بیماری تنفسی است که به احتمال زیاد انتقال قطرات از طریق سرفه. اطلاعات موجود نشان می دهد که یک مسری فرد آلوده را در حدود 2.2 دیگران به طور متوسط. در سطح جهانی 3.4 درصد گزارش Covid-19 بیماران فوت کرده اند هر چند که مرگ و میر است به احتمال زیاد متورم از مردم با علائم خفیف هستند و احتمالا تشخیص داده و در شمارش کلی بیمار ،

اما به عنوان هفته رفته اند توسط یک رمز و راز باقی مانده است: در جایی که همه بچه ها ؟

در اخیر تجزیه و تحلیل توسط یک تیم از محققان در دانشگاه جانز هاپکینز و در چین بیش از 72,000 موارد تایید شده از کشور چین, کودکان با سن کمتر از 10 اختصاص کمتر از 1 درصد از عفونت. از 1,023 مرگ و میر ثبت شده در چین در آن زمان نه تنها یک کودک در میان آنها بود. “ما تعداد نسبتا کمی از موارد در میان کودکان” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Gheberyesus به خبرنگاران گفت: در اواسط فوریه. “تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به درک که چرا.”

“این واقعا بسیار عجیب و غریب می گوید:” دوستان Creech یک بیماری عفونی پزشک متخصص اطفال در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. الگوهای مرگ و مير در ارتباط با بسیاری از پاتوژن های تنفسی به طور سنتی به شکل یک منحنی U شکل بازتاب شدید بیماری در جوانان و افراد مسن می گوید Creech. ویروس های تنفسی شکوفا در بدن که در آن سیستم ایمنی بدن است یا هنوز هم در حال توسعه و یا شروع به پوشیدن. این شامل چهار coronaviruses است که باعث سرماخوردگی که تمایل به راه بیشتر در کودکان شایع تر از بزرگسالان است. “ویروس جدید است که باعث Covid-19 به نظر می رسد به تلنگر است که می گوید:” Creech.

در حال حاضر دقیق مطالعه جدید کمک می کند به توضیح آنچه در جریان بوده است. معلوم نیست که بچه ها به نحوی سیستم ایمنی بدن به SARS-CoV-2. آنها فقط نمی گرفتن بسیار بیمار است.

“بچه ها فقط به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت آلوده به عنوان بزرگسالان می گوید:” جاستین Lessler یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, که co-چراغ مطالعه جدید با اپيدميولوژيستها در Harbin Institute of Technology در شنژن و شنژن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “اگر شما فقط داده ها را در مواردی است که بسیاری از آنچه در خارج وجود دارد, شما نمی توانند بفهمند که آیا در معرض بچه بیشتر احتمال دارد آلوده از بزرگسالان در معرض. هیچ کس در کنار ما بوده و قادر به نگاه در داده ها در گروه های در معرض مردم را به ببینید که چه کسی مریض شدم و چه کسی این کار را نکرد.”

چند هفته پیش Lessler تماس گرفته شد جانز هاپکینز فارغ التحصیل و در حال حاضر در چین در مورد همکاری در مدل سازی بیماری با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط Shenzhen CDC. هنگامی که او با یک نگاه به اطلاعات Lessler متوجه آن می تواند کمک به پاسخ به این سوال در مورد نحوه عمل ویروس در گروه های سنی مختلف.

در ژانویه 8, شنژن CDC خود را شناسایی اولین محلی مورد Covid-19 و شروع به نظارت بر مسافران از استان هوبی, مرکز شیوع 700 مایل به سمت شمال است. بیش از چند هفته آینده سازمان گسترش آن نظارت تست مردم با تب در بیمارستان ها و درمانگاه های محلی. در مجموع مقامات بهداشت عمومی شناسایی 391 Covid-19 بيمار و 1,286 افرادی که می خواهم در تماس به اندازه کافی برای این بیماران به معرض ویروس. آنها به دنبال این تماس آزمایش آنها را به طور منظم برای دیدن اینکه آیا آنها قرارداد این بیماری حتی اگر آنها هرگز نشان داد علائم. این تیم دریافتند که کودکان در سنین 9 و جوان که در معرض این ویروس فقط به عنوان به احتمال زیاد آلوده به دیگر گروه های سنی—بین 7 و 8 درصد از زمان. اما آنها بسیار کمتر به احتمال زیاد به انواع علائم شدید دیده می شود در گروه. در واقع بسیاری از کودکان و نوجوانان نشان داد هرگز علائم در همه. محققان ارسال شده در تجزیه و تحلیل خود را به medRxiv قبل از مطبوعات و سرور در روز چهارشنبه.

داده ها توقف کوتاه توضیح داد که چرا کودکان توسعه یک فرم خفیف تر از بیماری است. اما تحقیقات انجام شده در SARS-CoV-2 ویروس ژنتیکی نسبت به کروناویروس که باعث 2002-2003 سارس شیوع آشنایی برخی از سرنخ. آن را نیز ویران بزرگسالان بیش از کودکان است. که شیوع جهانی کشته 774 نفر یا در حدود یک در 10 از کسانی که سارس آلوده. نه یک فرد زیر سن 24 سالگی درگذشت.

در موارد شدید سارس یک بیمار را در ابتدا باید یک تب و سرفه در حالی که این ویروس به سرعت در حال تکثیر در ریه های خود را. یک هفته بعد آنها خود به خود بهبود به عنوان سیستم ایمنی بدن خود را در لگد. اما پس از آن مرحله دوم این بیماری شروع می شود که می تواند بسیار بدتر از اول است. یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه هنگ کنگ با تمرکز بر 75 سارس بیماران یافت می شود که مرحله دوم است که اغلب منجر به مرگ نبود ناشی از این ویروس در همه, اما توسط بيماران فراری سیستم ایمنی بدن. به دلایلی که هنوز روشن نیست برخی از مردم به خصوص پیر و بیمار نیست قادر به خاموش کردن خود پاسخ التهابی منجر سلول های ایمنی و التهاب القا مولکول های شناخته شده به عنوان سايتوکاين به سیل به ریه ها. این به اصطلاح “cytokine طوفان” باعث شدید ترین علائم بیماری: پنومونی دشواری تنفس و ارگان آسیب می رساند.

“این سيتوکين ها قرار است برای کمک به سیستم ایمنی بدن پاک کردن ویروس اما در افرادی که ضعیف پاسخ بود بیش از حد فراوان باعث آسیب بیشتر از این ویروس خود به خود می گوید:” استنلی پرلمن یک virologist و اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه آیووا.

Covid-19 به نظر می رسد به برخی از شباهت بنابراین پزشکان باید تعجب اگر محدود کردن این التهاب مفید خواهد بود. در یکی از اولین مطالعات Covid-19 بیماران و پزشکان در Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان در هوبئی گزارش داد که نزدیک به نیمی دریافت استروئیدها که tamp یک پاسخ ایمنی است. هر چند این مطالعه توانایی ارزیابی نتایج محدود شد, نویسندگان گزارش شده است که هیچ درمان ثابت موثر است.

پرلمن می گوید دانشمندان هنوز دقیقا نمی دانند که چرا برخی از مردم در پاسخ به این راه است. اما در مطالعات با موش آزمایشگاه او کشف کرد که به عنوان حیوانات سن ریه های خود را بر روی آسیب هایی که منجر به تغییرات ساختاری است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت کروناویروس. با سارس در خصوص مسن تر از موش مریض تر می کردم. “ما می دانیم ریه محیط واقعا مهم با این کلاس از ویروس های تنفسی می گوید:” پرلمن. “سن افراد است که ریه تغییرات زیست محیطی. آن را می شود حلیم با گرده و آلودگی و پاسخ بدن با التهاب است. سابقه التهاب ممکن است تاثیر چگونه به خوبی شما انجام با coronaviruses.”

تحقیقات بیشتری نیاز است اما یک توضیح محتمل برای Covid-19 خفیف علائم در کودکان می گوید Creech. “غیر ملتهب ریه بسیار کمتر مهمان نواز محل برای هر گونه ویروس به زمین,” او می گوید. گام بعدی خواهد بود به نگاه چگونه کودکان با کمتر بکر ریه ها مراتب در شیوع مانند کودکان و نوجوانان با سابقه آسم یا نوزادانی که متولد شده در موعد مقرر و عدم وجود ماده ای است که کمک می کند تا در حفظ و باز کردن کیسه کوچک در ریه ها که تبادل اکسیژن است. اگر این بچه ها تجربه شدید Covid-19 علائم بیش از حد پس از آن “بکر ریه” فرضیه نگه می دارد تا.

دیگری (بسیار نظری) امکان می گوید Creech است که به نوعی بچه ها ممکن است اعمال نفوذ قبلی خود را پاسخ ایمنی بدن به سرما باعث coronaviruses آنها به طور مداوم در حال حمله با. “هر یک از ما کمی متفاوت است در چگونه ما می توانیم راهنمایی از ما آنتی بادی به چفت در را به مهاجمان خارجی می گوید:” Creech. “این امکان وجود دارد که اخیر coronavirus قرار گرفتن در معرض در کودکان و نوجوانان منجر به ظهور آنتی بادی است که برخی از متقاطع با این ویروس است که باعث Covid-19.” اما او تاکید می کند تا کنون هیچ مدرکی وجود ندارد که که چه خبر است.

آن ممکن است سال ها از دقت آزمایش های قبل از, دانشمندان کشف کردن مکانیسم پشت چرا Covid-19 به نظر می رسد کمتر آسیب رساندن به کودکان و نوجوانان است. اما Lessler پژوهش روشن مفاهیم برای مداخلات بهداشت عمومی در حال حاضر. اگر بچه ها می توانند آلوده, آنها به احتمال زیاد می تواند نقش مهمی در توسعه و گسترش این بیماری به دلیل علائم خفیف ممکن است غیر قابل تشخیص است. “اگر ما فکر می کنیم که بچه ها نبودند آلوده شدن و سپس بسته شدن مدارس ممکن است ایجاد مشکلات بی برای افراد با واقعی صعودی می گوید:” Lessler. “اما داده ها نشان می دهد که بسته شدن مدارس ممکن است یک نکته مهم را برای جلوگیری از انتقال به بعد.”

به عنوان مورد اعداد در ادامه به افزایش در ایالات متحده مقامات بهداشت عمومی به زودی در مواجهه با یک انتخاب که بیش از نوع اجتماعی فاصله استراتژی برای استقرار حاوی محلی شیوع است. ممکن است زمان به نگه داشتن بچه ها در خانه.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • هواپیما contrails شگفت انگیز اثر گرمایش جهانی
  • شما می توانید نقطه اصطلاحات در این عکس ها?
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im