در میلان دانشگاه ها مثل این یکی دستور داده شد به نزدیک است. آزمایشگاه تا به حال به دنبال کت و شلوار.

AP Photo/لوکا برونو

این مقاله به روز خواهد شد. باید داستان های به اشتراک گذاری در مورد چگونه coronavirus است مختل تحقیقات خود را و چگونه شما را مدیریت? تماس با ما ارسال پیام.

زیست شناس تکاملی ریچارد Lenski در دانشگاه ایالتی میشیگان صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد چگونه میکروب ها رشد می کنند. از سال 1988 تیم خود را تماشا جمعیت Escherichia coli باکتری های رشد و تکامل در آزمایشگاه از طریق بیش از 73,000 نسل. تا زمانی که موارد COVID-19 ناشی از رمان coronavirus SARS-CoV-2 به نظر می رسد در ایالات متحده او می دانست که انتظار می رود رشد نمایی—این موارد فقط یک اشاره از آنچه آمده بود.

این هفته به عنوان موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان بریس برای افزایش COVID-19 موارد و در نظر گرفتن كاركنان و دانشجويان نقش را در کاهش ویروس’ گسترش Lenski تصمیم به مسدود کردن باکتری ها و مکث 32 سال تجربه. “من نمی خواهم مردم مسئول انجام این کار روزانه [حفظ باکتری ها] به احساس فشار آمده در زمانی که آنها ممکن است احساس خوب,” او می گوید. این است که “کوچک اغتشاش” در طرح آزمایش است که می تواند به سادگی از سر گرفته شود با آزاد کردن باکتری است. اما این اختلال است که خود را به نوک یک کوه یخ. بی شماری labs در انواع زمینه های تحقیقاتی هستند دوباره خود را برنامه ریزی شده مطالعات—و نه همه پروژه ها را می توان به راحتی بر روی یخ قرار داده.

اقدامات لازم برای کنترل گسترش ویروس متفاوت توسط دانشگاه و اغلب منعکس کننده محلی شدت شیوع. بسیاری از محققان گفت: علمخودی که هیچ یک از این اختلالات به کار خود نسبت به انسان و میر از این بیماری همه گیر. برخی از موسسات اجازه می دهد محققان آزمایشگاه دسترسی در حالی که با هدف به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم جمع آوری در ساختمان. دیگران دلسرد هستند همه در-آزمایشگاه تحقیقاتی. دانشگاه هاروارد و کالج هنر و علوم منتقل شده از رده سابق به دومی دیروز. آن دین نامیده می شود برای یک “سطح شیب دار به پایین از فعالیت های پژوهشی” 18 مارس پس از 6 تا 8 هفته دوره “به حالت تعلیق در آزمایشگاه دسترسی داشته باشید.”

برای بسیاری از محققان وجود دارد یک نگرانی کلیدی است حفظ مستعمرات از تحقیقات موش باید دانشگاه های مراقبت از حیوانات تیم بود کوتاه-کارکنان در طول شیوع بیماری است. زیست شناس تکاملی هوپی Hoekstra مظنون او را به او را کاهش می دهد گروه موس مستعمرات حداقل نصف — صدها نفر از حیوانات که ممکن است نیاز به کشتن موش. بسیاری از تیم ماوس گونه جمعآوری شده از طبیعت هستند و مورد مطالعه به دلیل رفتار منحصر به فرد. منابع بسیاری از انواع موش آزمایشگاهی بعد می تواند پر از فروشنده به او می گوید: اما “اگر چیزی اتفاق می افتد و یا آنها نمی گرفتن مراقبت دراز مدت است و ما کاهش کلنی بسیار است که ما نمی تواند آنها را نگه دارید در رفتن [کسانی که منحصر به فرد موش هستند] برای همیشه از دست داده.”

قادر به ارائه درمان محقق امید برای بهترین

محققان که کار بستگی به مسافرت های بین المللی در حال حاضر به رها کردن برنامه. اپیدمیولوژی Camila گنزالز-Beiras از مبارزه با ایدز و بیماری های عفونی بنیاد پرواز به پاپوآ گینه نو در اواخر ماه مارس انتظار برای قرار دادن تا حدود 50000 تا فرد محاکمه مقایسه دو استراتژی برای تجویز آنتی بیوتیک آزیترومایسین برای زخم باعث بیماری پوستی yaws. این تیم در حال حاضر شواهد مقدماتی است که در سه دوز ارائه شده طولانی مدت حفاظت از, در حال حاضر توصیه می شود دوز واحد و بازگشت شد و عمدتا به دلایل اخلاقی: به یک دوز اضافی برای کسانی که تا به حال شده است در این مطالعه یک دوز گروه مقايسه و به دنبال بالقوه مقاوم به دارو در موارد.

اما در هفته گذشته پاپوآ گینه نو را به وزارت بهداشت پیشنهاد کرد که گنزالز-Beiras و تیم او تماس خاموش سفر. بودجه برای این پروژه از وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی شد نامشخص ملی و مقامات بهداشت همکاری در این پروژه جایگزین شده بود را به فرودگاه برای کمک به COVID-19 غربالگری. اگر چه گنزالز-Beiras شد و در حال حاضر در پاپوآ گینه نو پرواز را از یک تعطیلات در فیلیپین, پنج تیم دیگر عضو خواهد بود که از اسپانیا که در حال حاضر بیش از 4000 COVID-19 موارد است. سفر خود را به پاپوآ گینه نو است که هیچ مورد مستند نشده “خواهد بود بسیار غیر مسئولانه” او می گوید.

او در حال حاضر در تلاش برای پرواز کتاب خانه و خوشبین است که جوامع که در آن تیم او کار کرده است در حال حاضر مجهز به نقطه و مدیریت جدید yaws موارد حتی اگر پروژه پایان ندارد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که نمی دریافت مقادیر اضافی هنوز هم باید محافظت شده برای 2 سال یا بیشتر. “من فکر می کنم آن را باید خوب,” او می گوید. “من امیدوارم که آن را خوب خواهد بود.”

خانم نزدیک در یک کشتی پژوهشی منجر به تاخیر

پژوهش کشتی Polarsternدر یخ و شناور در اطراف قطب شمال در yearlong موزاییک ماموریت به منظور مطالعه اثرات تغییر آب و هوا در قطب شمال خواهد بود بسیار بد محل برای COVID-19 را نگه دارید. کشتی تا به حال یک خانم نزدیک این هفته هنگامی که یک عضو از خدمه زنجان به پرواز در تحقیقات هواپیما است که جمع آوری جوی اطلاعات برای سفر آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2. که عضو تیم حضور داشتند یک جلسه آماده سازی در برمرهافن آلمان در 5 مارس. هر کس که در این جلسه مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک احتیاط. بیش از 20 شرکت کنندگان در حال حاضر در قرنطینه در خانه به مدت حداقل 2 هفته.

تحقیقات پرواز تیم زنجان به ترک در 11 مارس پس از قرنطینه به معنی پرواز به تعویق خواهد افتاد می گوید: موزاییک سفر رهبر Markus رکس یک جوی دانشمند در موسسه آلفرد وگنر هلمهولتز مرکز پژوهش های قطبی و دریایی. اگر چه آلوده عضو تیم نبود میله میله برای پیوستن به کشتی خود رکس می گوید او می تواند آلوده کارکنان در اسوالبارد, نروژ, مرحله بندی سایت. آینده خدمه هر دو هواپیما تیم و تیم زنجان به سفر به کشتی در ماه آوریل خواهد بود آزمایش دو بار قبل از خروج از خانه و دوباره در مرحله بندی سایت رکس می گوید. این کشتی دارای توانایی برای منزوی کردن یک فرد بیمار او می گوید: اما COVID-19 عفونت “چیزی است که ما می خواهید برای جلوگیری از همه به معنی امکان پذیر است.”

محدودیت های مسافرتی راه

محدودیت های مسافرتی را دو بار احسان مایکل کلارک یک اخترفیزیکدان و فوق دکترا در دانشگاه پردیو. او با این نسخهها کار بر روی زنون یک آشکارساز در ایتالیا قنات Sasso آزمایشگاه ملی که در جستجوی فرضی ذرات ماده تاریک. کلارک وارد وجود دارد در ماه فوریه برای کمک به نصب آخرین و بزرگترین نسخه از آشکارساز. او در نظر گرفته شده برای رفتن به پوردو به طور خلاصه و بازگشت در اوایل ماه مارس, اما زمانی که خود دانشگاه اعلام کرد محدودیت در سفر به ایتالیا او ماند برای جلوگیری از گیر کرده در ایالات متحده است.

پس از آن در 11 مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ممنوعیت غیر آمریکایی پرواز از اروپا و کلارک کانادا فکر او تا به حال به خانه در حالی که رفتن خوب بود. او plonked پایین $2220 برای جمعه پرواز به شیکاگو. آزمایشگاه به نظر می رسد آماده به هر حال کلارک می گوید. 160-عضو زنون تیم تا به حال نصب شده جدید آشکارساز حساس قسمتهای داخلی و مسابقه شد به جلو بیرونی آن ظرف. “وجود دارد یک نوع عجله در حال حاضر به مطمئن شوید که ما آشکارساز به یک وضعیت امن” او می گوید. او چهره 14 روز از خود قرنطینه که او می گوید می خواهیم با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها از نسخه های قبلی از زنون.

در دراز مدت مستند می تواند تغییر اولویت های پژوهشی

در لومباردی در این منطقه از ایتالیا بیشتر متاثر از coronavirus ساختاری زیست شناس فدریکو Forneris ترس ماه از مستند می تواند به طور دائم تغییر مسیر تحقیقات است. خود دانشگاه پاویا آزمایشگاه مطالعات سیناپس تشکیل و همچنین تولید کلاژن و آن ممکن است پیامدهای سرطان متاستاز. پس از توصیه خود دانشگاه مجاز است تنها دانشکده و تکنسین—نه دکتری و یا دانشجویان مقطع فوق دکترا—برای ورود به آزمایشگاه و فقط برای کارهای ضروری مانند نگه داشتن خطوط تلفن و یا آزمایشگاه حیوانات زنده است. Forneris ندارد تکنسین تا او را از اصرار خود دانشگاه برای شما یک دانش آموز یا postdoc به تمایل به کشت سلول است.

“بسیاری از آزمایشگاه کار متوقف شده است,” او می گوید. اعضای آزمایشگاه خود مشغول به کار هستند از خواندن مقالات و تجزیه و تحلیل داده ها. اگر مستند می رود برای بیش از حد طولانی او ممکن است مجبور به تغییر تمرکز از تحقیقات خود را به زیست شناسی محاسباتی که انجام می شود به عنوان telework.

Clunky راه حل حفظ LHC ارتقاء حرکت

گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و کار در جهان بزرگترین اتم درهم شکننده برخورددهنده بزرگ هادرون (LHC) در نزدیکی ژنو سوئیس است. 27 کیلومتر-طولانی شتاب دهنده بوده است از دسامبر سال 2018 به مدت 2 سال از ارتقاء به آن و چهار غول پیکر آشکارسازهای ذرات آن تغذیه. فیزیکدانان در واقع نیاز به دسترسی بیشتر به این ماشین آلات در حال حاضر نسبت به زمانی که آن را در حال اجرا, می گوید جان هابز یک فیزیکدان ذرات در دانشگاه استونی بروک. سرن اروپا ذرات آزمایشگاهی به LHC دارای دسترسی محدود به ضروری پرسنل.

بهره وری از کار رنج می برد. هابز و حدود 5000 دیگر پرت و دور افتاده محققان در حال کار با اطلس آشکارساز ذرات در حال تلاش برای هماهنگ از راه دور با اندازه کوچکتر تیم در سایت. “من صرف احتمالا 3 ساعت گذشته 24 در اسکایپ با کسی هدایت او را از طریق نصب و راه اندازی یک بیت از ما الکترونیک” هابز می گوید. به طور معمول نصب و راه اندازی می تواند در حدود یک ساعت. “او چیزی می گوید و سپس نقاط کم در آنچه ما به دنبال در و سپس به بحث ما کمی بیشتر است.”

او می گوید بدون دانستن چه مدت دسترسی به سرن محدود خواهد شد او نمی توانم بگویم که آیا کل LHC ارتقا به تعویق خواهد افتاد.

اشک و عجله برای حفظ نمونه به عنوان سرطان آزمایشگاه چرخید

سرطان و ژنتیک آلبرتو Bardelli تا به حال فقط 48 ساعت به آزمایشگاه خود در دانشگاه تورین در ایتالیا پس از دریافت 7 مارس ایمیل از موسسه علمی و مدیر و مدیر کل. زمانی که او گفت: 25 نفر از اعضای خود را در آزمایشگاه مورد بسته شدن برخی از گریه. “آزمایشگاه می شود یک دوم خانواده,” او می گوید.

محققان درهم به مسدود کردن نمونه های بیمار, اما آنها نمی دانند که اگر این قابل استفاده خواهد بود پس از ذوب. یک فرد است که اجازه ورود به آزمایشگاه هر روز به بررسی کنید که تجهیزات ضروری کار, اما, بافت جمع آوری و تجزیه و تحلیل برای حمایت از آزمایشات بالینی است متوقف شده است.

Bardelli در حال حاضر نگرانی های او نمی خواهد بود قادر به انجام تعهدات در چند ملی و اروپا کمک های مالی خود را از آزمایشگاه دریافت کرده است. “من امیدوارم که ما داده خواهد شد و این فرصت تمدید مهلت برای گزارش تحویل” او می گوید. او همچنین با ابراز تاسف از پروژه های آغاز شده در موسسه خود را که متوقف شده است–از جمله تلاش برای توسعه یک تست تشخیصی برای جدید کروناویروس.

احساس وحشت و نگرانی بیش از فرصت های از دست رفته گسترده است. با Lenski را در E. coli آزمایش با خیال راحت منجمد او های خود را در سطح شیب دار طرح با دیگر گروه های تحقیقاتی و پیوستن به یک گروه کر از دانشمندان اصرار همکاران به مقاومت در برابر اصرار به دریافت کار آزمایشگاه انجام می شود در هزینه گسترش این ویروس در جوامع خود. “این رفتن به مخل به علم” او می گوید: “اما آن را نیز به ما یادآوری می کند که ما در زندگی عادی و اتصال به مردم است که ما نیاز به حفاظت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی