عدم وجود حشرات در شهرستانها محدودیت های پرورش موفقیت شهری پرندگان

شهری جمعیت حشرات خواهد نیاز به افزایش با ضریب حداقل 2.5 به صورت شهری بزرگ به همان پرورش موفقیت به عنوان کسانی که زندگی در جنگل ها با توجه به تحقیقات منتشر شده در بریتانیا زیست محیطی جامعه مجله از حیوانات محیط زیست.

محققان در دانشگاه Pannonia مجارستان و دانشگاه شفیلد انگلستان یافت می شود که با کیفیت بالا ارائه مکمل غذایی به شهری بزرگ در قالب مواد مغذی غنی شده mealworms می تواند به طور چشمگیری افزایش خود را پرورش موفقیت است.

“شهری جوجه تا به حال بطور قابل توجهی بالاتر شانس بقا و به دست آورد اضافی دو گرم از توده بدن زمانی که با ارائه یک حشره-رژیم غذایی غنی از افزایش 15 درصد نسبت به وزن جوجه ها که نمی دریافت مواد غذایی اضافی. این است تفاوت قابل توجهی.” گفت: Dr Gábor Seress نویسنده سرب از پژوهش است. “این بیشتر توده بدن در هنگام خروج از لانه ممکن است به افزایش جوجه ها’ شانس زنده ماندن به بهار و پرورش خود را.”

این اثرات سودمند مکمل غذایی دیده نمی شد در جنگل خانه بزرگ که در آن با کیفیت بالا جوجه اشیانه مواد غذایی فراوان است. اگر چه وعده های غذایی رایگان نیز به آسانی دریافت شده توسط جنگل پدر و مادر است.

کاهش پرورش موفقیت در شهری پرنده جمعیت است که به خوبی مستند شده است اما این مطالعه برای اولین بار نشان میدهد که حشرات-غنی مکمل غذایی در طول جوجه اشیانه توسعه تا حد زیادی کاهش این زیستگاه تفاوت. این یافته ها نشان می دهد که مواد غذایی محدودیت در محیط های شهری نقش حیاتی در کاهش و پرورش و موفقیت حشرات-خوردن پرندگان است.

Dr Seress گفت: “با توجه به محبوبیت در طول سال تغذیه پرنده و فراوانی انسانی منابع غذایی در شهرستانها آن را ممکن است به نظر می رسد بعید است که شهری پرندگان را محدود به مواد غذایی است. اما کمیت است نه کیفیت. اکثر پرندگان نیاز به یک حشره-رژیم غذایی غنی از موفقیت افزایش و شدید بسیاری از جوانان مناطق شهری و به طور کلی حمایت کمتری حشرات از بیشتر زیستگاه های طبیعی به خصوص کرم که اجزای کلیدی بهینه جوجه اشیانه رژیم غذایی برای بسیاری از گونه ها است.”

نویسندگان می گویند که مصنوعی ارائه حشرات غنی از مواد غذایی برای پرندگان در شهرستانها ممکن است بهترین راه حل است. “به جای به طور مستقیم عرضه با کیفیت بالا و پرنده, مواد غذایی برای افزایش شهری پرندگان پرورش موفقیت ما معتقدیم که فعالیت های مدیریت است که با هدف افزایش فراوانی از حشرات در پرندگان محیط زیست موثر تر خواهد بود. حشرات هستند که سنگ بنای سالم و پیچیده اکوسیستم و روشن است که ما باید بیشتر در شهرستانها ما. گفت:” دکتر Seress.

افزایش جمعیت حشرات در شهرستانها در هیچ کار آسان است. نویسندگان برجسته که بیشتر فضای سبز شهری اغلب بسیار موفق که می تواند به کاهش حشرات فراوانی است. اصلاح چگونه فضاهای سبز هستند موفق و تشویق شیوه های مانند کاشت درختان است به احتمال زیاد به نفع هر دو حشرات-خوردن پرندگان و همچنین مردم است.

در این آزمایش محققان بزرگ در جعبه لانه در مناطق شهری و جنگل کاری در مجارستان 2017. این سایت شهری در شهرستان وسپریم با جعبه لانه قرار داده شده در مکان های عمومی فضاهای سبز مانند پارک ها و گورستان. جنگل سایت سه کیلومتر خارج از وسپریم در جنگل برگریز. در هر دو سایت وجود دارد broods است که آیا دریافت مکمل غذایی به عنوان کنترل.

برای تغذیه تکمیلی broods محققان ارائه مواد مغذی افزایش mealworms در سراسر نوزادان پرورش دوره به صورت روزانه تنظیم مقدار مطابق به نوزادان اندازه برای دیدار با 40-50 درصد از مواد غذایی مورد نیاز است. هنگامی که جوجه شد 15 روز (چند روز پس از خروج از لانه) محققان ثبت اندازه و وزن و میزان زنده ماندن جوجه ها.

به منظور برآورد مقدار مکمل غذایی مصرف شده توسط جوجه ها و والدین آنها محققان نصب شده کوچک دوربین مخفی در جعبه لانه.

در حالی که این یافته ها نشان می دهد که ارائه با کیفیت بالا اضافی مواد غذایی می تواند افزایش پرورش موفقیت آن است که معلوم نیست تا چه حد این می تواند افزایش اندازه جمعیت و ثبات کار بیشتر مورد نیاز است برای کشف این.

تحقیقات بیشتر به کاهش فراوانی از حشرات در شهرستانها نیز مورد نیاز است. دکتر کارل ایوانز همکاری نویسنده این تحقیقات گفت: “روشن است که نیاز به تحقیقات بیشتر به درک که از بسیاری از جنبه های متفاوت است که بین شهری و بیشتر مناطق طبیعی باعث کاهش فراوانی از حشرات در شهرستانها و شهرهای کوچک. این ضروری است به منظور بهبود کیفیت زیستگاه محیط های شهری به صورت تودرتو پرندگان.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط بریتانیا زیست محیطی جامعه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de