بانوی دل شکسته *در خانه* مطرح $128 میلیون دلار برای Covid-19 امداد

درآمد حاصل از این کنسرت مجازی که به صورت زنده روز شنبه, کمک در coronavirus درمان و واکسن توسعه است.

سلام و خوش آمدید به نسخه جدید از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. این زمان در اطراف ما چند به روز رسانی بیشتر در مورد چگونه coronavirus است تأثیر فرهنگ چشم انداز از Netflix به Comic-Con International. بیایید آغاز شده است.

بانوی دل شکسته با هم در خانه مطرح $128 میلیون دلار برای Coronavirus امداد

شنبه گذشته اگر شما نیست به تماشای بد بخت Instagram “جنگ” بین Babyface و تدی رایلی و سپس شما به احتمال زیاد تماشای یک جهان: با هم در خانههای livestreamed مجازی کنسرت برگزار شده توسط سازمان بهداشت جهانی, شهروند جهانی و بانوی دل شکسته. (این نشان می دهد همچنین در پخش, NBC, CBS و ABC.) نشان می دهد که برجسته لیدی گاگا تیلور سویفت, Lizzo سنگ نورد و Billie Eilish در میان دیگران مطرح $127.9 میلیون دلار برای کسی که Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق و همچنین محلی و منطقه ای پاسخ اول با توجه به سازمان. در نهایت بودجه کمک خواهد کرد در Covid-19 درمان و واکسن توسعه است.

Comic-Con International, لغو برای سال 2020

برای اولین بار در پنج دهه وجود خواهد داشت هیچ Comic-Con International, این سال است. سازمان روز جمعه اعلام کرد که این رویداد بود که برگزار شد در سن دیگو از تاریخ 23 تا 26 لغو خواهد شد با توجه به نگرانی بیش از coronavirus. افرادی که خریداری مدالها را برای این سال حوادث را دریافت دستورالعمل به زودی در مورد نحوه بازپرداخت و یا انتقال مدالها به 2021.

Netflix ارائه رایگان فیلم های مستند در یوتیوب

به دنبال برخی از رایگان مستند به تماشای ؟ Netflix است که در اینجا برای کمک به. جریان های غول پیکر است که رایگان ارائه شده مستند به معلمان برای سال, هفته گذشته اعلام کرد که آن را به یک تکه از آن از ویژگی های اصلی مستند رایگان به جریان در یوتیوب به کمک پدر و مادر به دنبال برای آموزش خانواده ها در خانه. لیست فیلم شامل 13th, ضربت بزمین کوبیدن خانهو توضیح داد و سیاره ما را سری است. Netflix نیز ارائه منابع آموزشی در اینجا خواهد شد و جریان پرسش و همانطور که با برخی از سازندگان در آینده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>