بزرگ rockfish ترک خلیج چساپیک برای تبدیل شدن به اقیانوس migrators; ماهی های کوچکتر باقی می ماند

جدید الکترونیکی tagging مطالعه 100 Potomac River باس striped میریزد نور در کارولینای شمالی مهاجرت در خلیج چساپیک و ساحل اقیانوس اطلس. دانشگاه مریلند مرکز علوم محیط زیست محققان دریافتند که هنگامی که rockfish به 32 اینچ در طول آنها را ترک خلیج چساپیک و تبدیل به اقیانوس migrators. ماهی های کوچک ماند در خلیج حال میزان مرگ و میر بالاتر از کسانی است که از عهده اقیانوس مهاجرت.

“دانستن اندازه که در آن آنها را ترک ما می توانید انجام دهید بهبود مدیریت است که طراحی شده است بهتر است به تجاری و تفریحی ماهیگیری بخش آن مربوط به گرفتن و محدودیت های اندازه” گفت: مطالعه نویسنده و استاد دیو Secor از دانشگاه مریلند مرکز علوم محیط زیست. “این اجازه می دهد تا ما را به بخش های مختلف شیلات به یک مدل ارزیابی برای ارزیابی سهام بهداشت و تست چقدر موثر مقررات خواهد بود.”

خلیج چساپیک باس striped, همچنین شناخته شده به عنوان rockville, (Morone saxatilis) کاشته شد با دو اینچ صوتی فرستنده و خود را در ساحلی قفسه مهاجرت ثبت بیش از یک دوره چهار ساله توسط تله متری رسیور سراسر Mid-Atlantic قفسه آب و جنوب انگلستان. محققان دریافتند که تنها راه راه بزرگ باس از خلیج چساپیک مهاجرت به آبهای اقیانوس زمانی که آنها رسیدن به 32 اینچ در طول و ماهی های کوچکتر ساکن باقی می ماند به خلیج چساپیک بدون در نظر گرفتن جنسیت.

“ما بهترین برآورد آنها در خلیج چساپیک برای 9 سال و زمانی که آنها رسیدن به 32 اینچ آنها سر شمالی گفت: Secor.

همه مهاجرت باس striped صرف تابستان و پاییز ماه در ماساچوست آب جایی که آنها کمک به مهم تفریحی شیلات. آنها انجام اواخر پاییز مهاجرت به جنوب آب قبل از بازگشت به خلیج چساپیک به تخم ریزی در بهار آینده. آنها را چند هفته پس از تخم ریزی به بازگشت به اقیانوس.

کوچک resident باس striped که باقی می ماند در خلیج چساپیک تجربه مرگ و میر 70 ٪ در هر سال تقریبا دو بار به عنوان بالا به عنوان کسانی که مهاجرت به آبهای اقیانوس. میزان مرگ و میر شبیه به این شده اند به دست آمده از های اخیر معمولی tagging مطالعات در خلیج چساپیک.

باس Striped با آکوستیک فرستنده می توان ردیابی آنها به عنوان حرکت به داخل و خارج از خلیج چساپیک و فصلی مهاجرت در آبهای ساحلی. کوچک اندازه انگشت شست فرستنده های جراحی کاشته شده در ماهی. فرستنده سپس پینگ فردی ماهی محل به گیرنده های صوتی مجموعه در رودخانه و خلیج چساپیک دهن دروازه و در امتداد ساحل.

“Biotelemetry اجازه داده است ما را به حرکت فراتر از این سوال که آیا Potomac River باس striped ترک خلیج چساپیک به جایی که آنها زمانی که آنها را ترک کنند ؟ تمام فلش نقطه به نقطه ماساچوست گفت:” Secor. “قابل توجه وجود دارد ارتباط بین شیلات در پوتوماک و خلیج ماساچوست و کیپ Cod.”

اقیانوس مهاجرت توسط باس striped به چالش کشیده است هر دو ماهیگیران تفننی و شیلات مدیران. کمیت اندازه ای که ماهی را ترک Chesapeake به طور مستقیم پشتیبانی بهبود یافته مدل های ارزیابی و متناسب با اعتبارات بين تفریحی و تجاری شیلات.

“درک بهتری از دیفرانسیل مهاجرت اجازه می دهد تا مدیران شیلات برای مشخص کردن سهام ارزیابی با توجه به جمعیت زیر قطعات و خیاط نقاط مرجع و کنترل قوانین بین مناطق و ماهیگیری ذینفعان گروه گفت:” Secor.

این مطالعه با پشتیبانی شده توسط Atlantic States Marine شیلات و برنامه NOAA خلیج چساپیک ،

مقاله “دیفرانسیل مهاجرت در خلیج چساپیک باس striped” منتشر شده در مجله PLOS ONE.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مریلند مرکز علوم محیط زیست. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>