لری درخشان در چگونه به خوبی ما در حال مبارزه Covid-19

سه ماه پیش اپیدمیولوژی وزن در بر آنچه ما باید انجام دهید برای شکست دادن این تهدید جدید است. ما رفت و برگشت به بپرسید: ما چگونه انجام می دهند و چه می آید بعدی ؟

به نظر می رسد مانند یک قرن پیش که من برای اولین بار مصاحبه لری درخشان در مورد رمان coronavirus. اما آن بوده است که فقط کمی بیش از سه ماه از من به صحبت کرد و پس از آن — 75 ساله درخشان متخصص اپیدمیولوژی که کمک در ریشه کن کردن آبله و کسی که برای سال بوده است و آمریکا به یک بیماری همه گیر است که به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به یکی از ما در حال حاضر. (یکی از ابزارهای صدایی زنگ فیلم Contagionکه درخشان بود مشاور.) در آن مصاحبه او قادر به ارائه وضوح گرانش و حتی اندازه گیری امید به ما منحصر به فرد و وحشتناک شرایطی. پاسخ فوق العاده ای بود; آن دوم-ترین-دفعات بازدید: داستان در تاریخ سیمی.

درخشان ویتا شامل نقش با سازمان جهانی بهداشت, گوگل و سپاسگزار مرده اما زندگی خود را کار شده است و پیشبینی برخورد با بیماری های همه گیر. (او در حال حاضر مدیر عامل شرکت Pandefense مشاوره یک تیم از کارشناسان کمک در پاسخ به coronavirus.) پس از آن حیاتی است که من بازگشت برای یک ثانیه مکالمه برای به روز رسانی آنچه که هر دو در این زمان ما و بیشتر گیج کننده.

درخشان به من خاطر نشان کرد که از آنجایی که ما اول مکالمه او تبدیل 76 سن او اشاره می کند که فراهم می کند غیرجذاب شانس باید SARS-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19 حمله به سلول های خود را. او می پوشد ماسک, البته, و به ندرت سرمایه گذاری در خارج از مارین کانتی کالیفرنیا ، آنجا بود که من به او از طریق تلفن به صحبت در مورد غم انگیز و البته از همه گیر چه آموخته ایم و آموخته اند و چگونه ما هنوز هم ممکن است قادر به یک روز—در نهایت—پس گرفتن نرمال. من هم یاد گرفتم در مورد امکان نفرین کسانی که در ارائه علم به سرایت. مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و طول.

سیمی: ما صحبت کردیم 100 روز پیش. آنچه متفاوت است در مورد این بیماری همه گیر در حال حاضر ؟

لری درخشان: یک صد سال پیش ما واقعا درک پاتوفیزیولوژی—راه ویروس ها و بدن انسان در تعامل این بیماری به عنوان بیماری همه گیر. این چیزهایی که غیر منتظره است که آن را انجام نمی اپیدمیولوژیک—آنها virological. در ماه مارس ما فقط شروع به دیدن این وحشتناک CT اسکن و یا اشعه x از افراد مبتلا به ARDS حاد سندرم زجر تنفسی که در آن آنها تا به حال به این محافل بزرگ از حفره در ریه های خود را و ما در فکر این است که تقریبا یک بیماری تنفسی است. پس از آن ما آموخته اند که این حملات ویروس تقریبا در هر ارگان در بدن است. این شوخی است که آن را از بینی به انگشتان پا, از آنجا که شما خود را از دست دادن حس بویایی و شما می توانید “Covid انگشتان پا” تورم انگشتان پا و انگشتان دست خود را که مانند سرمازدگی. هنوز هم وجود دارد عدم شفافیت در مورد چگونه آن را انتخاب نقاط ورود در سلول است.

به نظر می رسد مانند دیگر آن می رود که کمتر ما در مورد آن می دانیم. هر روز چیزی جدید می آید که در تضاد با آنچه که ما فکر می کنیم در حال حاضر می دانستند.

نه—شما می دانید زیادی در مورد آن در حال حاضر از شما بود سه ماه پیش. وجود دارد مطلقا سوالات بیشتر از امروز وجود دارد 100 روز پیش. اما بخشی از آن است از آنجا که ما در حال پیچیده تر شدن در توانایی ما برای پاسخ به سئوالات. سه ماه پیش ما تا به حال فقط به حال یک زن و شوهر از صد مورد از این رمان ویروس. ما در حال حاضر بیش از 11 میلیون نفر و نیم میلیون مرگ و میر در سطح جهان است. این ویروس شده است سرعت همراه در نمایی سرعت اما تا به علم است. بنابراین در حال حاضر ما می توانید شروع به درک که این حملات ویروس سیستم گردش خون آن حملات عروقی و سیستم عصبی آن حملات سیستم تنفسی این حملات توانایی ما را در اکسیژن است. به همین دلیل مردم می توانند با رفتن به بیمارستان و بر روی تلفن خود را در هر ديسترس تنفسی اما باید اکسیژن اشباع در 50s که در این روز ما می خواهم فکر می کنم که شما در حال مرگ نزدیک است. این همچنین باعث می شود شما را در درک که چرا شما می توانید این Covid, انگشتان پا, به همین دلیل شما می توانید از دست دادن حس خود را از طعم و مزه و یا بوی, به همین دلیل شما می توانید یک سکته مغزی. این حملات ویروس ها و عروق خونی آن ایجاد لخته خون. که احتمالا یکی از دلایلی که باعث سکته مغزی است. ما تعداد بسیار زیادی از مرگ و میر ناشی از نارسایی کلیه و ما با داشتن نتایج وحشتناک از هواکش است که ما آنقدر وسواس در مورد اوایل هر چند به تازگی آن را به دنبال کمی بهتر چون ما یاد گرفته ایم بیشتر در مورد چگونه به استفاده از آنها برای این بیماری است. ما آموخته اند که مقدار بسیار زیادی در مورد این ویروس در مورد چگونه آن را آلوده مردم, چگونه آن را می کشد, چگونه آن را گسترش می یابد اما شگفتی بزرگ برای من است نوع پان-عضو طبیعت از آن حمله کند. آن را به دروغ به کسی که فکر می کردم که یک مقایسه با آنفلوانزا در ballpark.

شما رنگ کاملا یک تصویر.

این داستان معامله است. اگر من نمی توان طرد و از دنیای علم من تماس بگیرید این شر ویروس, اما من نمی تواند انجام دهد که از آنجا که من نمی توانم impugn انگیزه به آن است. اما اگر من می توانم من می خواهم آن را که. آن را قطعا مهلک. این بدترین بیماری همه گیر در طول عمر ما. و این اولین بار است که ما تا به حال یک بیماری همه گیر در ایالات متحده, که در آن ما تا به حال چنین مجموع شکست بی پایان ما از دولت فدرال است.

در عین حال شما می گویند که ما ساخته ایم حال پیشرفت است. چقدر بهتر هستند و من شانس بقا از آنها سه ماه پیش ؟

شماره یک شما بهتر است چرا که شما سه ماه نزدیک به یک درمان یا پیشگیری است. شماره دو درمان بهتر است, بنابراین نتایج در بیمارستان ها در حال بهتر شدن است. ما در حال حاضر نقاهت پلاسما [با آنتی بادی از بهبود Covid-19 بيمار] که در انجام یک کار شگفت انگیز. و تعداد سه بسته به جایی که شما زندگی می کنند توسط مسطح منحنی آن است که به مراتب کمتر احتمال دارد که شما فوت کرده اند در یک راهرو در یک بیمارستان به دلیل وجود دارد هیچ جایی در ICU یا وجود نداشت اکسیژن را به شما بدهد. اما من فکر می کنم در حال حاضر تقریبا 100 درصد این تعداد تخت در ققنوس کامل هستند.

پس از آن موج دوم اما هنوز هم یکی از اولین.

اگر شما نگاه کنید در مورد تعداد گراف از ایالت آریزونا و فلوریدا شما یک خط عمودی به صورت یک بیماری همه گیر گراف. و به این دلیل است که از cavalier راه که در آن این کشورها در برخورد با این بیماری همه گیر.

پس همه که کار ما را برای پهن کردن منحنی حیف و میل شد?

آن را کاملا استفاده نمی شود به عنوان موثر به عنوان آن را باید. به این روز نمی کنیم فدرال همه گیر طرح است.

شما تجربه برخورد با جمعیت های مشکوک پزشکی است. هنگامی که ما دریافت واکسن چقدر مقاومت آیا شما پیش بینی?

هنگامی که شما دریافت یک واکسن شما دریافت یک واکسن مبارزه است. ما حدود 160 واکسن امروز در مراحل مختلف دادگاه و یا فرضیه یا بودجه با شاید یک دوجین نامزد در حال ظهور. چند از چین است. چین است که به دنبال در توانایی خود را به سرعت در حال تولید یک واکسن به عنوان یک تظاهرات از مدرنیته علمی فراست و کمی از رستگاری زیرا آنها محل که در آن Covid پدید آمده است. هنگامی که یک یا دو یا سه نفر از کسانی که واکسن اعلام شده قابل اجرا و ما را ساخته اند به مقدار کافی دریافت نمی کنید رنگین کمان و تک شاخ. آنچه شما به احتمال زیاد دریافت یک مبارزه با مواد غذایی. اگر شما در وسط یک goddamned همه گیر و شما شاهد اولین جنبشها امکان واکسن شما را برگزاری یک نشست جهانی را در تمام کشورها و سازمان ها و تصمیم گیری در یک طرح برای قسمت کردن آن, من امیدوارم که برای توزیع عادلانه. دیگران ممکن است امید به صورت استراتژیک توزیع. که در آن شما قرار داده واکسن به طوری که آن را متوقف خواهد شد کل همه گیر سریعتر? برخی می لابی برای امریکا-برای اولین بار و یا یک چین-اولین سیاست استفاده از واکسن. دیگران استدلال می کنند هی هر کشور باعث می شود آن را برای اولین بار. اما هر آنچه که وجود دارد خواهد بود که گفتگو میان تمام منابع مالی و توزیع کنندگان همه در. شما انتظار می رود که به اتفاق می افتد شما نمی خواهد ؟

Larry Brilliant giving polio drops to baby
حسن نیت ارائه میدهد از لری درخشان

شما امیدواریم.

آن است اتفاق افتاده است, وجود ندارد و یک بازیکن: ایالات متحده آمریکا است. ما در این جلسات.

چون ما از سازمان بهداشت جهانی?

ما نمی کشیده از سازمان بهداشت جهانی است. [می خندد] آن را حتی پاک کردن چگونه شما بیرون از سازمان بهداشت جهانی است. فاصله خودمان است که احتمالا یک کلمه بهتر است. آن را فقط باعث می شود ما شبیه دلقک ها. که قوی تر از همیشه است. بقیه جهان است بسیج به سمت آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شد در این جلسات که در آن بود که افزایش 8 دلار به 12 میلیارد دلار فقط برای کمک به برنامه ریزی برای برنامه واکسیناسیون. امریکا پول جایگزین شده است توسط کشورهای دیگر اهدا آن است. و با آن را اجتناب ناپذیر قدرت نرم است که می آید با بودجه.

چگونه با نفوذ در آن است که برای ماه رئيس جمهور مقاومت کرده است با پوشیدن یک ماسک?

آن را فوق العاده تاثیر گذار. این است دلیل که چرا مردم می توانند به پالم بیچ و متهم کردن کسانی که با پوشیدن ماسک سرقت و حق خود را خدا داده به تنفس اکسیژن است. این تئوری توطئه که ماسک آغشته با برخی از ویروس مخفی که رفتن به شما را ناتوان. مهم ترین, او مجوز می دهد و پوشش به فرمانداران در گرجستان فلوریدا و تگزاس و آریزونا. آنها باید اجازه داده شده است و تشویق از مغلوب ساختن پیشی جستن به می گویند چیزهایی مانند “آن را به ناپدید می شوند در مارس ویروس است که رفتن به ناپدید می شوند زمانی که آن را داغ.” ببخشید من ؟ ما در حال حاضر در وسط تابستان و این توله سگ انفجار است.

[توجه داشته باشید: روز پس از این مصاحبه تگزاس فرماندار گرگ ابوت معکوس دوره و صدور ایالت ماسک سفارش. همچنین در تاریخ 1 ژوئیه رئیس جمهور تهمت و گفت: “من برای همه, ماسک” اگر او نمی پوشیدن یک publicly.]

Larry Brilliant in the courtroom
حسن نیت ارائه میدهد از لری درخشان

خوب ما می دانیم که به پوشیدن ماسک. اما ما باید هنوز هم swabbing همه چیز را با Clorox?

این ویروس وجود ندارد بسیار طولانی در fomites. منظورم این است که شما در حال صحبت کردن در مورد درصد بسیار کمی از موارد که ناشی از مداد های صندلی توالت—ستاره بر روی صندلی توالت, چرا که اگر شما لازم نیست که یک پوشش بر روی صندلی توالت و کسی که Covid طول می کشد مدفوع شما ایجاد آئروسل به طوری که می تواند گسترش. اما اگر شما نگاهی به چیزهایی که ما نگران مانند آمازون جعبه که می آید به این واقعیت که این ویروس می تواند انجام این کار به این معنی نیست که آیا انجام این کار است. من نمی اسکراب مواد غذایی من در همه. اگر آمازون جعبه می آید من آن را باز کنید حق دور. من بیشتر نگران چهره به چهره انتقال توسط کسی شما را در حال گفتگو با شما و یا شما در یک آسانسور گیر کرده و یا شما در حال نشسته در کنار کسی در یک سنگ نشان می دهد و یا در یک نوار. من لازم نیست به انجام هر یک از کسانی که همه چیز. من نمی رفتن به سخنرانی ها من بیرون بروید.

من شنیدن این که.

بله. دو تا از دوستان من که مشغول به کار در سرایت کردم Covid. ایان Lipkin که همراه با من بود و یکی از دانشمندان ارشد در این فیلم در چین بررسی Covid در ماه ژانویه و سپس او آمد به ما تحت قرنطینه. او نه آلوده در چین اما او واقعا بیمار در شهر نیویورک است. او یک ماه و نیم پیش از آن. و اسکات V. برنز بود که این فیلمنامه برای سرایتفقط از بیمارستان دیروز در LA.

پس وجود یک نفرین سرایت?

چیزی که من می گویم به هر دو آنها است. من امیدوارم که فرعون را لعن و نفرین می رسد با دو.

صحبت از پایان دادن به لعنت چگونه ما از این ظروف سرباز یا مسافر ؟

ما هنوز هم می توانید به آن معکوس V, اما ما مجبور به انجام سه چیز متفاوت است. اول ما باید به منظور توسعه یک راه برای مقابله با خوشه—پرستاری در خانه, پناهندگان شهرک کارگران مهاجر بی خانمان encampments. ما باید نگاه به ژاپن که مشکلات مشابه و آنها ایجاد یک تیم است که به نام خوشه Busters. در یک عمل فروتنی ما باید دعوت از ژاپنی ها اپیدیولوژی می آیند و به ما آموزش تکنیک های خود را برای بودن خوشه Busters.

دومین چیزی که ما باید انجام دهند این است که پایه اپیدمیولوژی 101. ما باید برای پیدا کردن هر فعال مورد. شما پیدا کردن کسی که دارای علائم بیماری و یک انسان به آنها و شناسایی همه مردم بوده و در تماس با نگاه به عقب به سعی کنید برای پیدا کردن که در آن بیماری را از آمد چه بود منبع خود را از این بیماری است. کسانی که تست مثبت یا شما آنها را درمان و یا شما قرنطینه آنها را برای 14 روز. کسانی که تست منفی شما منزوی کردن آنها را برای 14 روز. شما هر چه جهنم شما باید انجام دهید چرا که شما باید برای جلوگیری از این ویروس از راه رفتن را به یک نوار. این یک شوخی نیست. شما رو به متوقف کردن ویروس از راه رفتن را به یک فوق العاده-پخش رویداد.

برخی از مردم می گویند شما می توانید انجام دهید که در یک فرهنگ مانند کره جنوبی یا ژاپن اما این که چگونه آمریکایی ها رفتار می کنند.

ما باید برای انجام این کار در خصوص راه آمریکا—ما باید به آنها پرداخت پول! من متقاضي از مرکب کمی آینده نگر قانون. پیشنهاد ما این است که 50 میلیارد دلار از 2 تریلیون دلار مجموعه ای از بسته های محرک—50 میلیارد دلار است که پرداخت خواهد شد افرادی که در حال تماس با ما-ترسیم و که تست مثبت و یا مشکوک به این بیماری است. آنها پرداخت 50 دلار در روز برای 14 روز به قرنطینه به طوری که آنها نمی گسترش این بیماری است. ما می خواهید به پرداخت هزینه برای خود هتل و مسافرخانه. و ما می خواهیم به استخدام 150,000 تماس با ردیاب و برای نرم افزار پرداخت می کند که تماس با ردیابی.

شاید ما باید انجام داده اند که ماه پیش. نیست آن را خیلی دیر شده برای که ؟

آن را کمتر موثر است, بدیهی است که شما باید 3 میلیون نفر و 130,000 مرگ و میر در ایالات متحده از زمانی که شما تا به حال 15. اما آن را هرگز خیلی دیر شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

چه نکته سوم?

معقول در سراسر کشور مورد نیاز برای آن مکان که در آن وجود دارد به وضوح رفتن به سوپر-پخش حوادث به ماندن بسته: میله داخلی رستوران و کلیساها megachurches انواع مکان های که ما می دانیم که گسترش این بیماری است. آن مکان نمی تواند بازگشایی شد.

بسیاری از مردم در سمت چپ خانه برای اولین بار به عضویت در زندگی توجه کردند. آیا این نگرانی شما ؟

البته این نگرانی های من. اما اکثریت قریب به اتفاق شده اند با پوشیدن ماسک و ما شاهد bumpettes که من انتظار می رود. نگاه اعداد خیلی روشن است. آنچه که سوخت این انفجار می گوید که باز قبل از روز یادبود و آن را برای رفتن به چهارم ژوئیه و سپس آن را برای رفتن به کار در روز و سپس آن را برای رفتن به انتخابات. این دانه های یک گردنبند از مواد منفجره بیماری است.

آن را تکان ایمان خود را در ایالات متحده است که ما شکست خورده است ؟

آن را قطعا می لرزد ایمان من در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. ما 130,000 مرگ و میر. وجود دارد واقعا امکان خوب که این تعداد دو برابر خواهد شد قبل از انتخابات. و پس از آن چه تهمت رفتن به می گویند ؟ وجود دارد می توانست 2.5 میلیون ؟ این بیماری همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است. ما یک و نیم میلیون مرگ و میر در سراسر جهان است. من نمی توانم تصور کنید که وجود دارد را نمی توان بیش از 2 میلیون مرگ و میر در سراسر جهان است.

وجود دارد هر چیزی بیشتر خوش ما می تواند ترک ،

شما واقعا می تواند خوش بینانه است که علم در حال حرکت در سرعت ناشناخته را قبل از. فقط به عنوان ویروس در حال رشد نمایی علم نمایی در حال رشد است. MIT ثبت بیش از 20 ، 000 مقاله علمی است که بر روی ویروس. ما یک صفحه از دره سیلیکون و ما تبادل پول برای سرعت. و ما در حال انجام کارهایی در حال حاضر به صورت موازی به جای در دنباله.

ما به طور همزمان تست ایمنی و اثربخشی و کارايی واکسن نامزدها. شما ممکن است غبطه خوردن این واقعیت است که آن را نه روز یا ماه اما شما باید خوش بینانه در مورد ایجاد یک رمان واکسن در طول زمان که تونی Fauci است صحبت کردن در مورد 12 تا 18 ماه. من فکر می کنم آن دوره از زمان بود prescient زمانی که او آن را گفت. من فکر می کنم آن است که هنوز درست از این تاریخ که او آن را گفت. پس از 12 ماه از در حال حاضر است که ظرف 12 تا 18 ماه من فکر می کنم ما باید مقادیر از یک واکسن.

در اولین مصاحبه شما در مورد این ویروس به عنوان یک فرصت برابر آلوده است که می تواند ما درباره ما مشترک انسانی است. اما به نظر می رسد که Covid-19 نیست فرصت برابر آلوده—اقلیت رنج می برد بیشتر است.

من با آن موافق نیست. این است که فرصت برابر آلوده. آن است که فرصت برابر قاتل. اگر شما, شما در حال رفتن به یک کاهش می یابد و سیستم ایمنی بدن است. اگر شما فقیر و شما کسی است که فشار خون بالا و دیابت و چاق تر است و آفریقایی جامعه شما در خطر است. و یا اگر شما در حال زندگی در یک زندان که در آن شما نمی توانید فاصله اجتماعی. منظور من سن کوئنتین بیش از یک هزار مورد در حال حاضر.

در آخرین مصاحبه ما شما کمی بیشتر الهام بخش است.

من گفت: من امیدوار است که چه اتفاقی خواهد افتاد این است که چه اتفاقی افتاد بعد از جنگ جهانی دوم است. ما تا به حال peered بیش از آستانه پرتگاه و تصمیم گرفت که هر یک از ما خواهد داد تا کمی از ما حاکمیت به منظور ایجاد سازمان ملل متحد. که امروز اتفاق می افتد. اما آن اتفاق می افتد بدون ایالات متحده آمریکا است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma