آخرین شام: ماهی با استفاده از قلابها تیز و تیغ به مبارزه با گرسنه مهر و موم

چه قیمت شما مایل به پرداخت برای مواد غذایی ؟ به عنوان انسان ما با این چالش هر زمان ما, فروشگاه, اما برای برخی از مهر و موم و دلفین ها این ممکن است به یک زندگی یا مرگ تصمیم گیری است.

پزشکی مدرن اسکن نشان می دهد که شیب قیمت برخی از پستانداران دریایی در حال حاضر به پرداخت برای مواد غذایی پس از یک رشته مهر و موم خز کشف شد با بیش از یک دوجین صورت زخم های وارده توسط آن غذاهای دریایی طعمه.

شدید خطرات رو گرسنه پستانداران دریایی نشان داد در یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله بیماری های موجودات آبزیرهبری توسط زیست شناس دریایی Dr David هوکینگ از دانشگاه موناش دانشکده علوم زیستی.

“دریایی پستانداران مانند نهنگ ها و مهر و موم و دلفین ها نیاز به خوردن غذاهای دریایی برای زنده ماندن” دکتر هوکینگ گفت. “اما ما به ندرت در نظر بگیرید که چه ماهی فکر می کنم از این وضعیت است. بدیهی است که آنها کمتر از مشتاق بودن خورده و برخی از آنها تکامل یافته اند استادانه دفاع در سیستم برای کمک به آنها در مبارزه با خاموش می شود شکارچیان.”

این مطالعه توصیف یک رشته مهر و موم در کیپ Conran در جنوب شرقی استرالیا است که — به گفته دکتر هوکینگ — “به دنبال آن معده یک ماهی بیش از حد.” غیر منتظره یک ماهی ستون فقرات دیده می شد مجبور باشید از طریق مهر و موم گونه باعث محققان به CT اسکن مهر با استفاده از برش لبه امکانات در موناش تصویربرداری پزشکی.

“ما شوکه شده بودند به کشف یکی نیست اما شش ماهی تیغ تعبیه شده در مهر چهره” گفت: دانشیار Alistair ایوانز همکاری نویسنده در این مطالعه همچنین از موناش دانشکده علوم زیستی. این شد که بعد از شناسایی با مقایسه آنها با نمونه ها در موزه ویکتوریا.

“ماهی تیغ تبدیل به دم barbs از stingarees [یک نوع کوچک از نوعی ماهی پهن برقی] و دندانه دار تیغ از پشت باله استرالیا ghostsharks.”

در حالی که مهر و موم شناخته شده به غذا در این نوع از طعمه این اولین بار است که محققان فهمیده اند که چگونه خطرناک این روند می شود. این افزایش یک سوال جالب: آیا کیپ Conran مهر فقط یک مورد غیر معمول و یا مشابه صدمات در دیگر رشته افراد به سادگی نادیده گرفته شده است?

“در نیوزیلند مهر و موم خز هدف ghostsharks به طور منظم. با که در ذهن شبیه صورت زخم در واقع ممکن است و نه مشترک حتی اگر آنها شده اند به رسمیت شناخته شده مقدار” گفت: همکاری نویسنده دکتر فلیکس مارکس از موزه نیوزیلند Te Papa Tongarewa. “که شاید تعجب آور نیست که این صدمات می تواند به راحتی پنهان شده در زیر مهر و موم’ خز ضخیم.”

حیوانات از آینده تابنده حوادث مورد بررسی قرار خواهد شد با استفاده از X-ray و تصویربرداری پزشکی به دنبال شواهد بیشتر از صدمات صورت — منحصر به فرد و در عین حال وحشتناک پنجره به نبرد ابدی میان درنده و شکاری.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه موناش. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net