خنده در Quibi راه بیشتر سرگرم کننده تر از تماشای Quibi

این schadenfreude از دیدن این شرکت تلو تلو خوردن این نوع از کمک مردم در حال حاضر نیاز.

لذت را در شکست دیگران در نظر گرفته شده است یک grubby سمی کیفیت. خیلی بد است که آرتور شوپنهاور فیلسوف به نام schadenfreude “بدترین صفت در طبیعت انسان است.” اخیرا انگلیسی تلخیص دیلی میل ادعا کرد که در یک تیتر است که یک فرد که دیگران بدبختی “ممکن است یک بیمار روانی.” یک نی نی چشمگیر, اما آن را به اندازه کافی درست است که افرادی که شادی کردن در همسایه خود را گرفتاری اغلب طاقت فرسا ترش-چکمه با iffy اخلاق. در عین حال گاهی شرایطی بوجود می آیند که در آن کسی یا چیزی بسیار بالا و توانا طول می کشد و چنین مضحک جست و خیز کردن که pratfall عملا التماس برای یک خوشدل پاسخ حتی از این سخاوتمندانه ترین ارواح. مورد در نقطه: فاجعه اولین Quibi یک پرخرج بودجه, جدید, جریان, خدمات که ممکن است در حال حاضر بیشتر جوک های ساخته شده در هزینه های خود را از مشترکین وفادار. در عین حال من می خواهم استدلال می کنند که هیچ چیز وجود دارد کرال و یا “بدترین” در مورد پیدا کردن نشاط در Quibi را رنج. این گناه نیست. در واقع چیزی شبیه به تقوا در شناخت چرا Quibi سزاوار مسخرگی.

کوتاه برای “سریع نیش” Quibi است گروگان توسط موسس آن سابق دیزنی اجرایی و دریم بنیانگذاران Jeffrey Katzenberg و مدیر اجرایی سابق eBay و Hewlett-Packard اجرایی مگ ویتمن. هر دو این افراد در حال حاضر تاسیس خود را میراث; 70 ساله هالیوود بزرگ-شات Katzenberg تا به حال یک حرفه ای موفق طلوع فیلم های کلاسیک مانند Who Framed Roger Rabbit و شرک به وجود. 63 سال ویتمن در ضمن یکی از ثروتمندترین زنان در کالیفرنیا پس از یک حرفه ای صرف رقص دره سیلیکون C-سوئیت. به جای استراحت در طلاکاری افتخاراتی این بالا خالص ارزش duo امن فصل مبلغ 1.75 میلیارد دلار در بودجه را به رویای خود برای متقاعد کردن مردم به پرداخت هزینه برای فرم کوتاه محتوای ویدئویی را به یک واقعیت است. Quibi امان هیچ هزینه برای ایجاد slickest, لوکس ترین-به دنبال پخش ویدئو برای تلفن همراه و پس از آن به دست آورد پروژه های بزرگ pricy نام متصل به آن اصلی فروشگاه از جمله جنیفر لوپز, LeBron James و ریس ویترسپون. متعددی از آن ارائه شده و مانند اقتباس از خطرناک ترین بازی بازیگران Liam Hemsworth, اساسا chapterized فیلم. چند در واقع مناسب و معقول—آنا کندریک عروسک جنس کمدی ساختگی مکیده من با وجود زخم های قوی “رد تی ان تی خلبان” انرژی. (دیگران ساده ناراحت کننده مانند Keeping Up With the Kardashians کلاه برداری کربی Jennerیک شوخی گه که گستاخانه وانمود راب کارداشیان وجود ندارد.) هیچ چیز را از طریق شکست به عنوان یک باید در راه است که به Mandalorian جلب مردم به دیزنی+. با وجود یک شمع نقدی و تمام هالیوود, ارتباطات در جهان, Quibi اتحاد پراکنده پس از راه اندازی آن سقوط به پایین لیستی از بیشترین برنامه های دانلود و بنا به گزارش ها در تلاش برای حفظ مشترکین که ثبت نام برای محاکمه آزاد.

برای اینکه عادلانه زمان بزرگ نیست. Quibi عرضه در ماه آوریل به عنوان Covid-19 pandemic هایش در نیویورک و خیلی از کشور برگزار می شود نفس خود را در خانه—شکست سخت برای یک محصول در نظر گرفته شده برای رفت و آمد و دیگر در بین لحظات. سپس دوباره مردم زمان بیشتر از همیشه به تماشای مسائل در تلفن های خود را. و عوامل دیگر در آن مبارزه بودند به وضوح قابل اجتناب بود تصمیم به آن را نشان می دهد غیر ممکن است برای تصویر که دلسرد رسانه های اجتماعی پچ پچ. با پخش آنلاين بازار پر با رقبا و ارائه برنامه نویسی در بیشتر آشنا فرمت آن را به خصوص تکان دهنده است که Quibi را فرض (“اگر تلویزیون … اما آه کمتر؟”) whiffed آن سخت است.

در حالی که آن را شکست خورده است را به امن یک پایه مشترک و یا درام تا حد اعتیاد به مواد مخدره برای آن محتوای واقعی تا کنون Quibi شده است این موضوع چند آبدار, پشت صحنه, گزارش جزئیات بور, خارج از لمس محل کار اجرا شده توسط دو Boomers بیش از حد غنی و خود مطمئن بود و گفت: “نه.” مردم نمی مشتاقانه به تماشای Quibi را نشان می دهد اما آنها در حال کوس کردن پاپ کورن به دنبال آن در دنیای واقعی درام. در یکی از گفتن جزئیات از یک کرکس اجرا ویتمن اذعان می کند که او را نه یک “سرگرمی علاقه مندان” با وجود helming یک نوپای سرگرمی شرکت و پس از آن نام-بررسی تاریخچه کانال Ulysses S. Grant زیستی نشان می دهد گرانت به عنوان یکی از عنوان او واقعا دوست دارد. آن را به اندازه کافی به یک سنت snicker.

مهمتر ریسک در اینجا قابل ملاحظه ای کم است. Jeffrey Katzenberg و مگ ویتمن خواهد بود فقط خوب است. تماشای آنها flail مانند تماشای اشراف در tuxedos شیرجه رفتن به یک مخزن غوطه مبدل به عنوان یک تاج و تخت. آنها می تواند زنده ماندن به مراتب بزرگتر ، و در حالی که سازندگان را نشان می دهد برجسته در Quibi نا ممکن است که کار خود را در حال مخابره به بسیار گران قیمت و خوب طراحی شده از درجه اعتبار ساقط گرفتن نشان می دهد ساخته شده در هالیوود است که هنوز هم یک نوع معجزه و وجود دارد هرگز تضمین پیدا کردن یک مخاطب. کارکنان Quibi در حداقل دلخواهی وضعیت—و صمیمانه وجود دارد هیچ چیز خنده دار در مورد متزلزل اشتغال—اما کار برای یک مبارزه راه اندازی یک نمایش مسخره و نه یک فاجعه.

و نه آن است که تکان دهنده است که این شکست مفتضحانه ساخته شده است که مردم لبخند. “ما تمایل به دیدن schadenfreude به عنوان یک شکل از مهلت” تیفانی وات اسمیت می نویسد: در سال 2018 کتاب Schadenfreude. “شکست از دیگران دلجویی از خود ما حسادت و بی کفایتی و ما بسیار مورد نیاز اجمالی برتری.” Quibi بزرگ-تا ارائه این نوع از رضایت بخش نگاه اجمالی که توابع به عنوان اطمینان که پول نیست همیشه خرید موفقیت یا تضمین کیفیت. همچنین—و نه بیش از حد “در این زمان مشکل” در مورد آن, اما هر چه—چیزهایی که خورد در حال حاضر برای بسیاری از مردم در عمیق آشکار و عمیق unfunny راه. همه گیر ساخته شده است آن را سخت به چشم پوشی از نابرابری ثروت. داشتن Quibi به لگد زدن در اطراف برای یک لحظه احساس می کند مانند یک کیهانی چشمک. بیشتر احساس گناه حادثه به مسخره نمی تواند طراحی شده است توسط یک الوهیت. در واقع این چنین گناه تکرار schadenfreude آن سزاوار نام خود را: Quibenfreude.

در پنج سال گذشته یک آبشار از Jackass ایکاروس روایت خشم و خوشحال که مصرف آنها. از Fyre متحرک به Theranos به پدر و مادر ثروتمند در پشت “عملیات Varsity Blues” این یک خیط و پیت کردن دوران برای grifting, حیله گری و تقلب. یکی از لذت مرکزی توجه در این داستان این است که تماشای این بازیکنان در مرکز خود comeuppance. آنها اخلاق افسانه دربسته در محیط با finales که تولید لرزد. در حالی که پاسخ عاطفی این باعث شبیه به یک کلاهبرداری داستان Quibi یک کلاهبرداری نیست. Delighting در Quibi را foibles مجزا از گفتن شادی هنگامی که الیزابت هلمز’ غرور شد و در نهایت در معرض. تفاوت در چیست ؟ Quibi یک کار خوب و پاک خیط و پیت کردن یک شکوه خالص پیچ ، هیچ کینه توزی هیچ آسیبی فقط با صدای تلپ افتادن. آن را “snackable.” آن را نشانه ای از یک اساسا پوچ سیستم یک نمونه از پوسیدگی هالیوود حمایت و آمریکا Kakistocracy. Katzenberg را حماقت بافندگی حتی بزرگتر هنگامی که شما زوم کردن—تنها کسی که تا به طور کامل عایق بندی شده از شرایط اقتصادی circumscribing زندگی اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می تواند ضربه بسیار نقدی بر یک شخص نفرت انگیز و با حفظ خوش است که آن را همه کار کردن. این بود یک ایده خوب است. آن را یک فرد ثروتمند ایده. عدم تمایز بین این دو است ؟ که سرگرمی است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • 5G که قرار بود برای متحد کردن جهان به جای آن پاره شدن ما از هم جدا
  • چگونه رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را
  • هفت بهترین turntables برای خود وینیل مجموعه
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر