لی استین ‘مراقبت از خود” و مرگ Girlboss

نویسنده رمان جدید شدید prescient وقتی که می آید به بخت و اقبال از بنیانگذاران.

در سال 2014 یک تجارت الکترونیک کارآفرین به نام سوفیا Amoruso منتشر شده #Girlbossمخلوطی از خاطرات و مشاوره شغلی برای زنان است. در حالی که داوری یک کتاب توسط پوشش آن ناپسند است که #Girlboss گرد و غبار ژاکت—هزاره صورتی به شدت hashtagged آن موضوع جلو و مرکز با لباس سیاه و سفید کوچک و یک پیروزی پوزخند—نشان می دهد کل طرح. آن را در مورد یک زن است که ثروتمند می شود با فروش سریع-مد چشم انداز از آنچه یک زن در او راه برای پولدار شدن باید مثل. این یک پرفروش.

توسط 2017, Amoruso گسترش یافته بود او #Girlboss جهان شامل رسانه های دیجیتال شرکت با همین نام. “Girlboss است یک احساس, فلسفه,” او گفت: در راه اندازی آن ، مانند شریل سندبرگ را “ناب در” شعار yoked حرفه به فمینیسم. ذهن هرگز که Amoruso کسب و کار سرمایه گذاری نیست wildly موفق. (او, فروشگاه آنلاین, Nasty Gal برای ورشکستگی زمینه در سال 2016.) در حالی که او تلاش می کرد در خرده فروشی جهان Amoruso یافت طولانی مدت موفقیت انتشار این آرکه تایپ. او قوی نام تجاری شخصی? که مقیاس پذیر بود. این Girlboss بود و همه جا در 2010s. او هاوکینگ توشه (استفانی کوری بنیانگذار دور) و یا آرایش (امیلی Weiss, بنیانگذار Glossier) و یا تمرین دنده (تایلر هانی, بنیانگذار, هوای آزاد, Voices). او تقریبا همیشه سفید نازک و جذاب است. او همیشه Instagrammable. او می دانست که چه می خواستم و نحوه فروش آن را به او. او را به شکستن سقف شیشه ای, و خرده ریز را به پرواز به چشمان او متنفر.

اگر کسی بود به احتمال زیاد به خارج girlboss آنها تمام شد آدری Gelman یک gamine روابط عمومی صدای تیز و تند که در حال حاضر می خواهم به برخی از ردیف نیویورک–محور شهرت برای او دوستی با Lena Dunham. در سال 2016 او تاسیس بال یک دقت شیک اجتماعی زنان باشگاه با اختصاص اعضا و با دقت کشت, افراد مشهور, تاییدیه. (نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز ستایش پخش شد در وب سایت خود را; همکار تو رفتگی در دیوار مشاهیر مانند Tavi Gevinson و هری Nef بودند.) شاید بیش از هر زن دیگری در راه اندازی جهان Gelman سرآمد در commodifying فمینیسم به عنوان یک شیوه زندگی است. او ماهرانه به فروش می رسد این ایده که پیوستن به یک مجلل coworking جامعه مترقی توانمندسازی سیاسی انتخاب است. پوشش رسانه ای از بال بود تا حد زیادی مثبت و اغلب درخشان و Gelman hustled برای پیروزی بر مخالفان.

برای چندین سال این زیبایی. 2016 انتخابات آغشته Gelman نوپای شرکت با مقاومت رنگی زنگار. “بال تصور می شد در میان انتظارات بزرگ برای هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری بود اما شکست او که تیز این شرکت حس ماموریت” فرهنگی منتقد و خبرنگار آماندا هس نوشت: در نیویورک تایمز مجله داستان از اوایل این سال است. آنچه تا به حال شده است در اصل به عنوان یک محل استراحت برای بانوان در رفتن شد توزیع مجدد به عنوان عضویت به عنوان اقدام مستقیم. “گلمن شروع به صحبت در مورد یک بال عضویت به عنوان مشابه به تحریک سیاسی” هس ادامه داد. بال مطرح شده بیش از 100 میلیون دلار در بودجه است. گسترش آن از اصل آن Flatiron محل به یک تعداد انگشت شماری از اندازه اسراف نقاط در منهتن و بروکلین و سپس در سطح ملی و بین المللی, باز کردن فضاهای از لس آنجلس به پاریس مصرف آن bougie رحم زیبایی جهانی. Gelman اولین مشخصه حامله مدیر عامل به نظر می رسد بر روی جلد یک مجله کسب و کار. Girlboss 2.0 وارد شده بود.

لی استین نویسنده ای که خودش cofounded یک جامعه آنلاین و رویداد سری برای زنان در طول 2010s نوشته است لذتبخش ترش ادبی طنز Girlboss با کتاب جدید خود مراقبت. رمان های این هفته می رسد در یک لحظه مناسب به عنوان جهان استین سیخ کباب است که رفتن را از طریق همان نوع تحول در او ایجاد می کند در جهان داستانی به طوری که برخی از معابر به نظر می رسد نزدیک به نهان.

رمان سوئیچ دیدگاه بین سه شخصیت—بنیانگذاران Maren Gelb و دوین اوری و خود استخدام خدیجه واکر—که اجرای Richual آنلاین سلامتی متمرکز بر جامعه برای زنان است. آنها به نفع برخی مجزا Nasty Gal-هسته لوازم جانبی مانند Devin را “Namaslay” تی شرت یا Maren را “مرد اشک” لیوان و استین ریف در گوک-y جهان از سلامتی اثرگذارندهها در خصوصیات مدیر عامل Devin که هرگز ملاقات فانتزی سرم او نمی خواست به تایید. اما داستانی آن مظاهر و مسیر نزدیک ترین شبیه است که از بال. در اینجا Devin را شرح راه Richual راه اندازی دریافت کرده است: “پوشش, داستان, در , سریع, شرکت, مشخصات, در سبک های بخش تصاویر به صورت خودکار در رواج دات کام: ‘محل کار به عنوان فرج—و چرا که نه؟'” درست مثل بال Richual منشاء داستان این است که تولیدات با مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی. “انتخابات یک هدیه به ما” COO Maren فکر می کند. بنابراین پوشش داستان در شرکت سریع: “Paltrow, دیدار استاینم: چگونه وای Devin اوری و Maren Gelb در حال ساخت سلامتی بیدار شد.”

یک سیل اخیر رمان توسط زنان برجسته نقش اول زن با دلمشغولیهای با سلامتی و زیبایی از جمله الکساندرا Kleeman است شما هم می توانید یک بدن مانند معدن و Ottessa Moshfegh را من سال استراحت و تمدد اعصاب. در این کتاب شخصیت های مرکزی تعریف شده توسط خود نارضایتی. زنان در مراقبت از خود باید سایه این انفعال—مانند unnamed شخصیت من سال استراحت و تمدد اعصاب, Devin خود عادت fetishizing خواب و Maren تکیه بر downers می شود عمده طرح نقطه—اما آنها تعریف شده توسط تلاش خود را به تعلق در جهان به جای فرار از آن است. به جای امید بستن آنها در تکیه به طور فعال و طلبانه.

مراقبت از خود لگد کردن با Maren نوشیدن Chardonnay در شب در دفتر پس از مواجهه با واکنش برای یک شوخی بد او می خواهم توییتی. این آغاز یک سنگی کشش برای Richual است که همچنین مانع از آیات است که خود عضو هیئت مدیره (اولیه و منبع مالی) شده است متهم به سوء رفتار جنسی. آه و او را در خواب با Devin. آه و خدیجه که در واقع بسیاری از کار, حامله است اما بیش از حد عصبی به درخواست کارفرمایان خود را برای مرخصی زایمان. (در خصوص دقیق راه اندازی-جهان جزئیات وجود ندارد و وزارت منابع انسانی.) دوین و Maren هر دو برای عدم بهتر است به نوبه خود از عبارت عمیقا شاخی dingbats در حالی که خدیجه همیشه می خواند و بیشتر شبیه به یک طرح دستگاه از یک فرد و تحقیر است که این کتاب برای آن شخصیت می دهد و آن را سریع بروسقو ذوق.

برخی از این کتاب بیشتر lacerating لحظه آمد که استین میسازد دقیقا چه پوچ زنان زیر Audre Lorde–به نقل عمومی personas. Maren مشاوره برای یک گذار دریافت انتقاد است bracingly دستکاری—”من به او گفت که او تا به حال دو انتخاب: او می تواند تسلیم اعتراف او اشتباه بود عذر خواهی وعده هرگز دوباره پست عکس های سلفی او با یتیمان او برای مراقبت در مومباسا زیرا در حال حاضر او را درک معنای سفید saviorism. یا او و من می تواند به, به او, پرسشنامه, پیدا کردن چیزی از گذشته او نشان داد که او بیش از حد رنج می برد به حال و با پست تنها ما می تواند به نوبه خود جزر و مد از همدردی در جهت خود را.” Maren می بیند دادن زنان در فضا به سر تاریک ترین گوشه و روح خود را در ازای دیجیتال اعتبار به عنوان هسته اصلی مدل کسب و کار. Devin می خواهم به نگه داشتن چیزهای نور و به راحتی monetizable اما همچنین علاقه مند به ساخت Richual مخاطبان از طریق عمدی دستکاری های احساسی. “تنها چیزی که زنان را دوست دارم بیشتر از اینکه عصبانی است که در کسانی که عصبانی هستند در مورد چیز اشتباه. و اگر وجود دارد یک راه برای پول در اوردن که خشم ؟ چرا نباید Richual بود که برای اولین بار برای سرمایه گذاری در آن” Devin فکر می کند پس از تصمیم گیری به greenlight دیجیتال سری ویدئو به نام بماند بیدار میشم.

دو هفته قبل از انتشار از خود مراقبتAudrey Gelman استعفا از بال. (و یک هفته قبل از انتشار آن سوفیا Amoruso نیز پا را از Girlboss.) Gelman حال تلاش برای رسیدگی به برخی انتقادات از سبک رهبری در ماه فوریه گذشته با یک اعترافی مقاله در سریع شرکت با عنوان “جایی که من اشتباه کردم.” اما ماه آینده هس’ Times Magazine, گزارش برجسته چگونه ناراضی بسیاری سابق و فعلی بال کارکنان هنوز هم با این شرکت اداره می شود. اواخر بهار امسال کارمندان و رفت مجازی اعتصاب در اعتراض به رهبری او و راه سیاه و سفید و قهوه ای کارکنان تحت درمان قرار گرفته و همچنان به صورت گسترده تغییر دهید. و بنابراین Gelman خارج شد. مراقبت از خود با بنیانگذار فردی گری ، Maren تلاش برای آزمون مشاوره خود را در مورد استفاده از آسیب پذیری به عنوان یک راه برای پیروزی مردم—و نه کاملا بر خلاف Gelman مقاله—اما طرح او نتیجه معکوس.

خود مراقبتی یک کمدی از شهرستان رفتار و موفق مانند. اما آن را ترک من مایل هستند که این امر ابتدا در آن شخصیت های روانشناسی با عنوان بسیار با دقت آن را به عنوان skewered احساسات خود را. دیدن girlbosses قدیم زدم خود را رنگ پریده زغال اخته پایه این ژوئن تاکید کرده است چقدر لرزان ادعای خود را به قدرت و نفوذ بودند در تمام طول. خودمراقبتی به پایان می رسد با سقوط از فضل. اما جالب ترین بخش خواهد بود چه می آید بعدی.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im