لنوو ساعت هوشمند معامله: $30 ما Fave Nightstand نمایش

آن می تواند همه چیز را به هر گونه دیگر گوگل دستیار نمایش می توانید انجام دهید—در یک مقیاس کوچکتر.

ما طرفداران هوشمند صفحه نمایش در اینجا در سیمی دنده تیم. آنها به شما اجازه تماشای فیلم یا اخبار کلیپ راه رفتن در قدم به قدم از طریق دستور العمل های نمایش عکس و یا پرسیدن این سوالات با اندازه های مختلف صفحه نمایش برای دیدار با نیازهای شما. خیر ساعت هوشمند (که ما دارای یک 7/10) مورد علاقه ما است برای اتاق خواب.

این ساعت هوشمند به طور معمول به فروش می رساند برای $80 است که در حال حاضر در پایان پایین تر از قیمت نقطه به صورت هوشمند نمایش می دهد و در حال حاضر آن را در فروش برای $50 در بهترین خرید و خارج شده است.

اگر شما شده است با توجه به این زمان خوبی است برای خرید. آن را اول خوب صفحه نمایش هوشمند, بیش از حد, اگر شما مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از صفحات شما می خواهید برای اضافه کردن به زندگی شما.

هوشمند دستیاران ما ترجیح می دهند گوگل بیش از آمازون الکسا. گوگل طراحی دستگاه ها آسان تر به راه اندازی آنها بهتر است در پاسخ دادن به سوالات و توان انجام بسیاری از دیگر توابع اساسی. آنها شامل توانایی برای Chromecast صوتی و یا تصویری به عنوان به خوبی و یا “بازیگران” آن را از گوشی خود نرم افزار به دستگاه. دستیار همچنین سازگار با یک تن از هوشمند دیگر سخنرانان و هوشمند نمایش می دهد مانند این خیر.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

یک Nightstand همراه

خیر ساعت هوشمند می توانید تقریبا هر چیزی را که دیگر گوگل دستیار دستگاه می توانید انجام دهید اما آن را کوچکتر از 4 اینچ صفحه نمایش (nightstand-اندازه) و یک پوشش پارچه در ترکیب با زیبایی خود را. صفحه نمایش می توانید کم نور به اندازه کافی بنابراین شما می توانید خواب با آن در نزدیکی شما و شما می توانید صبح و شب روال مانند شنیدن اخبار ترافیک و آب و هوا برای روز آینده و یا نور چراغ و قفل کردن درب ها به شما به عنوان حل و فصل کردن برای شب (با فرض اینکه شما قفل هوشمند و چراغ). چهره ساعت و زنگ ویژگی ها نیز قابل تنظیم است. یک دکمه قطع مهم است که در هر دستگاه هوشمند, اما به خصوص برای جایی به عنوان خصوصی اتاق خواب و این ساعت هوشمند که شامل ویژگی های. و هیچ دوربین به نگرانی در مورد در اینجا ،

اگر شما می خواهید به تماشای فیلم بر روی یک صفحه نمایش بزرگتر شما می توانید جریان را به اتاق خواب خود تلویزیون از طریق Chromecast. به علاوه یک پورت USB در پشت می توانید گوشی خود را به طوری کمتری وجود دارد سیم حلق آویز کردن خود را از میز کنار تخت.

اگر شما هنوز هم مطمئن نیست بررسی کنید ما دیگر صفحه نمایش هوشمند میدارد. ما همچنین تراکم برای ما مورد علاقه هوشمند بلندگو از همه نوع و میدارد ما را برای گوگل طراحی بلندگو و آمازون الکسا بلندگو.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • در اینجا نحوه درست خواندن یک نظرسنجی انتخابات
  • DoNotPay unsubscribes شما از دادن و تلاش می کند به شما پرداخت می شود
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر