به دنبال در اینترنت اغلب می تواند احساس مانند استراق سمع در یک slapdash جوانان بحث مسابقه که در آن هیچ کس را اختصاص به خواندن و همه در زمان درجه نظامی آمفتامین قبل از شرکت. این بی رحمانه است. یکی از عناصر زندگی مدرن حتی بیشتر بی وقفه ناخوشایند از آنلاین مبارزه است تبلیغات روند گاهی اوقات به نام “با نام تجاری توییتر” که در آن شرکت های بزرگ و تکیه بر winking زبان-در-گونه صداها برای انتقال hipness و relatability. (مثال: Netflix تویت “سلام من مست هستم.”) رسانه های اجتماعی بحث و بازاریابی دیجیتال در حال بد به اندازه کافی به عنوان جداگانه آفات بر جامعه است. آنها باید به جهنم.

با در نظر گرفتن آن به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است برای تایید یک twee خود آگاه بازاریابی حیله ظاهر طراحی شده به شلاق تا بحث در رسانه های اجتماعی. در عین حال در اینجا ما هستند! امروز Giphy و کره بادام زمینی نام تجاری Jif منتشر شد limited-edition شیشه گسترش مطمئن برای دوباره گفتمان چگونه تلفظ GIF بیش از همه دوباره. باید مخفف graphics interchange format صحبت شود با G یا یک نرم G? کره بادام زمینی است که در اینجا برای کمک به. “اگر تنها یک شرکت و مارک limited-edition شیشه های خوراکی آموزش و پرورش در نهایت به مجموعه ای از رکورد مستقیم” آگهی کپی می خواند. و شما می دانید چه ؟ اطمینان حاصل کنید. این است که عمیقا پوچ اما در یک راه کالیبره شده برای ارائه کامل و بدون مخاطرات انحراف در این لحظه خاص است. بیایید با هم این قشنگ خسته کننده بحث برای همیشه لطفا برای.

برخی از زمينه و هدف: در سال 1987 یک برنامه نویس در CompuServe به نام استیو Wilhite ایجاد فرمت GIF برای نمایش تصاویر ثابت. اما به دلیل توانایی خود را برای حمایت از حلقه انیمیشن آن را به دست اورد محبوبیت گسترده در اواخر و اوایل 2000s 2010s به عنوان مردم شروع به ارسال و ارسال فایل های Gif به عنوان بیانی مختصر. (به یاد داشته باشید واکنش GIF Tumblrs?) توسط 2012, GIF, بود به نام “کلمه سال” توسط Oxford Dictionaries. در سال 2013 Giphy تاسیس شد به عنوان یک پایگاه داده قابل جستجو برای فایل های Gif. به عنوان فرمت فایل رشد بیشتر امری عادی بود و بحث بر سر چگونه به می گویند که مخفف کردن با صدای بلند. یکی از اردوگاه های مورد علاقه, نرم و گرم با این استدلال که g-کلمات با ” من ” واکه (ماشین غول پیکر) به طور معمول به دنبال این الگو. دیگر اردوگاه اشاره کرد که به عنوان یک initialism سخت-g حس بیشتر به عنوان “گرافیک” است که تلفظ “jraphic.”

زمانی که Wilhite دریافت یک عمر دستاورد افتخار از Webby Awards در سال 2013 او با استفاده از این پنج کلمه اختصاص داده شده به صورت سخنرانی پذیرش خود را (نادرست) در نظر شناخته شده است: “آن را تلفظ ‘JIF’ نه’, GIF,.'” این بود که به اندازه کافی علوفه برای صدها نفر از وبلاگ ها از جمله اعزام از نیویورک تایمز و اکونومیست opining مورد درست گفت. حتی باراک اوباما رئیس جمهور وزن در امید بستن برای این (درست) سخت-G تلفظ در گفتگو با وبلاگ Tumblr David Karp در سال 2014.

در شش سال پس از GIF تلفظ بحث باید به طور متناوب هایش در اینترنت به طور معمول در طول آهسته اخبار هفته و تقریبا همیشه در ارائه برخی از دیدگاه های جدید—درخواست آنچه زبانشناسان فکر می کنم گچی کردن اثر آن تا به تفاوت های منطقه ای ، اما هیچ کدام از داغ طول می کشد ارائه شده داغ پاسخ; مجادله ادامه داد. گرفتن شرکت تصمیم گرفتند با دو مارک در یک بار ممکن است آنچه در نهایت کشته شدن بحث یک بار و برای همه است اما ما هنوز امیدواریم. این نوع دقیق مکالمه تبدیل می شود که رسانه های اجتماعی به یک کمی درگیر شدن حواس پرتی به جای ترسناک نشان می دهد. مانند چه رنگی است ؟ و یا آیا شما رفتن به عقب در زمان برای کشتن نوزاد هیتلر?, تلفظ سوال اصلا مهم نیست اما می تواند لحظه ای سرگرم کننده را در نظر بگیرید.

همانطور که برای Jif آن است که محبوب ترین نام تجاری از کره بادام زمینی در ایالات متحده–کک به Skippy را Pepsi–و یکی ممکن است فکر می کنم این نوع از شاخی شگرد نمی شود لازم است. سپس دوباره این شرکت شده است به این بحث از سال 2013 زمانی که از آن ساخته شده GIF در مورد GIF در حال تلفظ “Jif.” حداقل Jif است که انتخاب یک بی ضرر همکاری با Giphy به جای استخدام یک اجتماعی تیم به جوک ها در مورد گرفتن zooted در مهره گرد و غبار و یا برخی دیگر از نام تجاری توییتر بی معنی است. سه کلمه چقدر بیشتر مضحک این می بود: “عزیزم آقای بادام زمینی.”

این GIF تلفظ بحث شده است squabbled بیش از ad infinitumاما آوردن آن را به عقب دوباره فراهم می کند بهانه ای برای درگیر شدن در این نوع از balderdash مکالمه اینترنت برتری در stoking. تا آنجا که dorky شرکت shticks نگران هستند حداقل یکی از این پتانسیل به طور خلاصه فلش گفتمان بازگشت به یک زمان ساده تر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی