بیایید برای پایان دادن به سالانه

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید از این تکنولوژی به جای بی اثر بی فایده معاینات.

دکتر نگاه کرد در گوش من تابیده نور در چشم و دهان و گوش به من قلب و ریه های خود را با گوشی پزشکی قبل از پایان امتحان با این: “به نوبه خود سر خود را و سرفه ، من آنچه را که به من گفته شد اما در کل تجربه احساس پوچ. این نبود فیزیکی من می خواهم برنامه ریزی شده و یا می خواست. و آخرین بار هر دکتر خواسته بود من به نوبه خود سر من و سرفه—فتق exam—نیکسون رئیس جمهور شد و من 12 در skivvies همراه با 30 پسر دیگر, اندود شده تا در یک هوای سرد ورزشگاه میشیگان های پاک برای بسکتبال.

امتحان لازم بود به این دلیل که بیمارستان جایی که من کار کرده ام به عنوان یک اورژانس پزشک برای 30 سال که به تازگی به دست آورد من پزشک ، من و 100 همکاران بودند از لحاظ فنی کارکنان جدید نیاز قبل از اشتغال physicals. مهم نیست که ما در وسط یک بیماری همه گیر.

من می خواهم احتمالا اجازه دهید همه چیز رول کردن پشت من. اما من تا به حال یک تغییر در اتاق اورژانس بعد از آن روز و من نتوانستم بازی آن را به عقب به عنوان من تو را دیدم من اولین بیمار 40 ساله که احتمالا تا به حال Covid-19 شکایت سرفه و تب با درجه پایین. او نمی توانید یک معاینه فیزیکی و نه هر یک از ده “به احتمال زیاد Covid-19 بیماران” من تو را دیدم آن شب.

ما تا به حال به صحبت می کنند فقط زیر یک فریاد زدن برای غلبه بر ما فاصله فیزیکی و ثابت din قابل حمل هوا-فیلتر ماشین آلات. به عنوان من به او گوش داستان تمرکز من به او تنفس. او چه بود تنفسی ، چگونه بسیاری از کلمات می تواند او را به خارج قبل از نیاز به یک نفس ؟ او سرفه گاهی اوقات اما او اکسیژن اشباع نشان داد 94 درصد; طبیعی نیست اما کافی است. این واقعیت است که صدای او را صدا قوی و تنفس او را unlabored به خصوص از طریق ماسک و سر و صدا به من گفت که او بیمار نیست به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان. من توضیح داد که چگونه به خود منزوی, چگونه به نقطه جدی تر علائم چاپ شده تا مدارک و مرخص شد.

چیزی که من متوجه شدم روز بعد بود که به لطف Covid-19 این شده زندگی من و همکاران من زندگی—برای شش هفته. امتحانات فیزیکی شده اند راه را برای همه ما است. در عین حال هیچ یک از ما احساس می کردم که نکنه مراقبت از بیمار است. ما در حال اجتناب از تماس فیزیکی با بیماران ما به عنوان آنجا که ممکن است و هنوز هم انجام شغل ما به طور کامل و گرفتن بیماران مراقبت از آنها نیاز دارید. و معلوم است که با ابزار مانند صترلزرس اتوماتیک فشار خون کافهای سوالات خوب و با تجربه چشم بسیاری از معاینه فیزیکی اضافی است. من استفاده می شود به هرگز بدون من گوشی پزشکی. در حال حاضر آن را در خانه نشسته است جمع آوری گرد و غبار—یک چیز کمتر به ضد عفونی کردن.

در میان بسیاری از جنبه های پزشکی که ممکن است تغییر کند پس از همه گیر من امیدوارم که یکی از آنها این است که پزشکان و شرکت های بیمه جلوگیری اصرار ما برای دریافت سالانه.

این صدا ممکن است رادیکال به غیر من-دوستان پزشک. اما آن را کمتر و کمتر رادیکال در میان پزشکان است. حتی قبل از Covid بسیاری از سیستم مراقبت های بهداشتی مانند قیصر در حال حرکت بودند به دور از فرد معاینات در حمایت از از راه دور و یا اپیزودیک مراقبت در حالی که پرداختن به معیارهای سلامت و اصلاح سبک زندگی از طریق آموزش و پرورش و نشان مبتنی بر غربالگری مانند پاپ اسمير, ماموگرافی colonoscopies و فشار خون چک. مدیکر ارائه می دهد یک “خوش آمدید به مدیکر” مراجعه کنید. اما تنها توصیه می شود معاینه فیزیکی عناصر فشار خون و وزن و قد و چشم انداز.

در 2019 در Cochrane همکاری یک گروه بین المللی از محققان پزشکی است که به طور سیستماتیک بررسی جهان پزشکی, پژوهش, گرفت تا این موضوع روال کلی سلامت معاینات. بررسی 17 مطالعات است که به دنبال یک ترکیب 251,000 مردم برای متوسط نه سال آنها را به صریح نتیجه رسیدند که روال سلامت معاینات و خود را همراه با امتحانات فیزیکی به حال تقریبا هیچ تاثیر بر سلامت کلی و یا طول عمر. این اثر شامل بیماری دسته بندی ها تصور می شود بیشتر حساس به مراقبت های پیشگیرانه از جمله قلبی و عروقی و سکته مغزی و مرگ و میر سرطان.

همچنین شواهدی وجود دارد که چنین برخوردهایی ممکن است مضر باشد به عنوان یک راننده قابل توجهی از تست های غیر ضروری و درمان, و که آن را به حال یک هزینه فرصت. فیزیکی پیدا مطالعه به ندرت به پزشک اطلاعات او و یا او نمی توانست بدست با oximeter پالس فشار خون چک و مهم ترین بخش از دیدن یک پزشک مراقبت های اولیه—یک مکالمه ساده در مورد بهداشت.

Physicals نیست بی فایده است. آنها یک جزء حیاتی که ما ارزیابی طیف گسترده ای از فرآیندهای بیماری مانند آپاندیسیت عفونت کلیه یا سکته مغزی است. نه من دفاع ما خلاص شدن از شر پزشکان مراقبت های اولیه و یا حتی که ما نه با آنها صحبت کنید برای مثلا 20 دقیقه در هر ماه یا دو. اما تجربه باید متفاوت باشد.

من به تماشای آنچه در این دنیای جدید ممکن است نگاه مانند هر روز از من و من فکر می کنم بیماران در نهایت آن را ترجیح می دهند. به جهنم همسر من, یک متخصص قلب و عروق نشده جسمی لمس یکی از درمانگاه بیماران در بیش از یک ماه به جای ملاقات با آنها از طریق ویدئو چت. تنظیم او می گوید: شده است بسیار آسان و عجیب رهایی بخش برای هر دو او و بیماران است. به ویژه در این سطح بیمار-دکتر پویا. هیچ کس می پوشد کت سفید یا نحیف بیمار-اتصالات لباس شب. بیماران او نشستن خود را از میز آشپزخانه و گفتگو با متخصص قلب خود پوشیدن یک ژاکت راحت نشسته در میز آشپزخانه.

آن را به سخت برای شکستن سالانه فیزیکی عادت. وجود دارد یاد تاریخ به این شکل از بیمار, دکتر, تعامل harking به عقب به زمانی که تکنولوژی وجود ندارد و “هنر” پزشکی بود غرق در آزمون بالینی مهارت. سالانه فیزیکی شد روال در سال 1920 هنگامی که قبل از اشتغال و بیمه physicals مترادف با حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری. امروز بسیاری از بیماران خود را مشاهده و سالانه معاینه به عنوان چیزی شبیه به گرفتن ماشین خود را سرویس: وقت گیر و گران است اما لازم است بدون هیچ زحمتی. دیگران را ببینید امتحانات جامع به عنوان شاخص کیفیت مراقبت.

بسیاری از پزشکان خود را بدانند این برخورد به طور بنیادی به تکریم اعتماد بین پزشکان و بیماران است. نیز وجود دارد که انگیزه های مالی. بازپرداخت اغلب بستگی به تعداد سیستم های اندام مورد بررسی قرار گرفت. ما بیشتر پرداخت می شود اگر ما به بررسی قلب و ریه ها و گوش و چشم و بینی و گلو و غدد لنفاوی و عروق سیستم. ما بسیار کمتر اگر ما قرار داده oximeter پالس در انگشت خود را بررسی فشار خون خود را و گفتگو در مورد رژیم غذایی و وزن.

در شواهد مبتنی بر جهان رانده نتیجه متریک و scrunched اقتصادی و ظرفیت چالش های فیزیکی معمول احساس نادرست و غلط. برای مثال برای تشخیص عفونت کلیه, من نیاز به سوال در مورد علائم ادراری بررسی برای پهلو حساسیت و انجام یک آزمایش ادرار. من نیازی به گوش دادن به من بیمار ریه نگاه در دهان خود را و یا چک کردن پا و بازو رفلکس. من می خواهم یک شانس خیلی بهتر از ابتلا به يکديگر اعلام کردند یک مشکل پزشکی با صرف چند دقیقه بیشتر درخواست بیمار من سوالات خود را در مورد سلامت کلی. ما همچنان به انجام کامل physicals به دلیل اینرسی یک چیز قدرتمند است. بیماران در انتظار آنها است. و تا زمانی که Covid-19 نه انجام آنها مورد نیاز یک توضیح. اضافه کردن Covid به مخلوط و این زمان افتخار عمل به نظر می رسد کاملا خطرناک است.

چگونه پزشکان در کشورهای دیگر فکر می کنم در مورد سالانه فیزیکی? بیشتر نمی. در بریتانیا معاینات اغلب به عنوان MOTs (وزارت حمل و نقل این دوره بررسی ایمنی مورد نیاز برای تمام وسایل نقلیه) رخ می دهد و تنها هر پنج سال. آلمان را تشویق می کند بازديد با ارائه دهنده مراقبت های اولیه هر دو سال اگر چه کمتر از 50 درصد از بیماران به رعایت این توصیه. هلند و استرالیا با استفاده از یک هدف بیشتر رویکرد رزرو غربالگری را تنها برای “خطر بالا” گروه ها و سنین.

همانطور که ما تامل ما تکراری بازگشت به “عادی” ما باید بپذیریم که عادی نیست “،” حرکت به بیشتر از راه دور و مجازی خدمات بهداشتی و درمانی اجتناب ناپذیر است. بنابراین به رسمیت شناختن است که معاینه فیزیکی معمول ارائه می دهد کمی فراتر از خدمت به عنوان بهانه ای برای پزشکان و بیماران برای دیدار با. ظهور wearables صفحه اصلی اتوماتیک فشار خون کافهای, پالس, دستگاه, تصویری, تماس, و غیره. را تقویت جدا شد مراقبت از فرد در بازدید از دفاتر پزشکان و کلینیک. مشوق های اقتصادی باید به دنبال کت و شلوار پاداش مراقبت های بهداشتی مکالمات و نتیجه معیارهای فوق امتحانات فیزیکی و مداخلات.

در حالی که ما همه ممکن است احساس کمی منصفانه از نوستالژی برای آنچه که ما از دست داده اند و در این گیر من پیش بینی است که چند در میان ما حسرت مرگ فیزیکی معمول با همه آن indignities فتق آزمون گنجانده شده است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im