بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات

Covid-19 گذاشته لخت بسیاری از معایب صنعتی حیوانات کشاورزی است. گیاهی و سلولی مبتنی بر جایگزین ارائه بیشتر انعطاف پذیر راه حل است.

این Covid-19 همه گیر در معرض اساسی نقص در بسیاری از نمادین ترین صنایع است. در زمان ثبات و فراوانی ما بنا ما هویت ملی ما توانایی تبدیل کلبه کالا به جهانی عظیم دموکراتیزه کردن دسترسی به تمام تجملات پول می توانید خرید. کمین درست در زیر سطح هستند fragilities که این بیماری همه گیر است تخمگذار لخت. آمریکا اختراع صنعتی حیوانات و کشاورزی که در حال حاضر حساب برای بیش از 99 درصد از گوشت فروخته شده در این کشور از این قاعده مستثنی است.

یک کمبود گوشت است بر ما. خرده فروشان و رستوران ها در حال حاضر احساس خرج کردن و این وضعیت بعید است به حل و فصل در هر زمان به زودی. کشتارگاه را تبدیل به نقاط مهم برای Covid-19 انتقال به خطر انداختن کارگران و جوامع روستایی و وادار کردن خاموش شدن ناگهانی که تهدید امریکا عرضه گوشت. در حال حاضر کشاورزان که مجبور به جمع اوری کردن میلیون ها نفر از حیوانات. در یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمزمدیر عامل شرکت تایسون مواد غذایی هشدار داد که “عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است.” در پاسخ دولت با عجله به نجات صنعت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب دفاع تولید عمل به نگه داشتن کشتارگاه در حال اجرا deeming آنها زیرساخت های حیاتی. وزارت کشاورزی ایالات متحده با استفاده از پوشش Covid-19 به بند مقررات آزاد تولید گوشت—اجازه می دهد سریع تر خط سرعت و آرامش بخش ایمنی مواد غذایی بازرسی قوانین موجب افزایش خطرات برای کارگران و عموم—و وعده داده شده 19 میلیارد دلار کشاورزی از اتحادیه اروپا ،

همه از این است که قاب شده به عنوان حفاظت از مواد غذایی ما زنجیره تامین است. مشکل این نیست که کل زنجیره تامین است اما ضعیف ترین حلقه آن: صنعتی کشاورزی حیوانات. آیا این واقعا یک صنعت ما باید ذخیره ؟ یا باید ما به عنوان خوانده شده برگ چای از این لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ و ساخت بیشتر انعطاف پذیر جایگزین کند ؟

سیستم فعلی شکست خورده است و به ساختمان برگشت بهتر باید شروع با یک تغییر عمده فروشی به گیاهی جایگزین و گوشت کشت شده از سلول های. وقت شرکت های نوپا و دولت باید با هم کار کنند برای انتقال به حیوانات-رایگان تولید پروتئین به جای مبارزه برای حفظ ناپایدار و ناامن وضعیت موجود.

به صورت های مختلف خود را شکست قدرت های بزرگ از مواد غذایی معمولی سیستم ظرفیت خود را برای توزیع مواد غذایی در مقادیر زیاد و کم هزینه از طریق پیچیده و نسبتا قوی زنجیره ارزش. با وجود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده عکس از خالی کردن قفسه های سوپر مارکت ها که در واقع قادر به ماندن قابل ملاحظه ای به خوبی مواجه نگردند. مصرف کنندگان باید تا به حال هیچ مشکل در ادامه به خرید موز freighted از آمریکای مرکزی شیرینی از اروپا و تازه تولید از دره مرکزی کالیفرنیا. در حالی که وجود داشته است, محدود موارد, از پیاز و سیب زمینی که شخم زده زیر برای عدم وجود خریدار مناسب—به عنوان این سبزیجات بیشتر به شدت مصرف در رستوران ها و سالن های غذاخوری از در خانه ما نیست و در عین حال تجربه کمبود غذاهای گیاهی. به خلاف گیاهی گوشت مارک های موفقیت پله تا ملاقات بی سابقه تقاضا است.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

استفاده از یک صنعتی اقتصاد-از-مقیاس مدل حیوانی تولید یک دستور غذا برای فاجعه است. به عنوان روشن به اصطلاح “کارخانه, کشاورزی” صنعتی, حیوانات, کشاورزی, شامل نه فقط به پرورش حیوانات در اعداد بزرگ اما همچنین در مورد آنها را به عنوان تحت اللفظی “حیوانات ماشین آلات” به قول مرحوم نویسنده بریتانیایی اموزش هریسون برای تولید شیر و تخم مرغ و گوشت. اما بر خلاف ماشین آلات ساخته دست انسان و حیوانات و ماشین آلات می توانید به سادگی نمی توان خاموش در بار اقتصادي اختلال در ساخت آنها را در معرض نوسانات بازار.

این است که چرا کشتارگاه ها به شدت در تلاش برای نگه داشتن در حال اجرا با وجود اینکه Covid-19 انتقال هاب و به همین دلیل دامداران در حال شیر گاو با وجود سقوط در بازار برای شیر. تنگناها مانند تعطیلی کشتارگاه باید جدی اثرات موج دار شدن و تهدید در دسترس بودن محصول و پردازنده سودآوری در حالی که مجبور به کشاورزان و پرورش دهندگان به جمع اوری چندین نسل از حیوانات که آنها نمی تواند به فروش برساند. این مشکل این است که مرکب کوتاه عمر مفید ترین محصولات حیوانی محدود و سرد ظرفیت ذخیره سازی به این معنی است که حتی به طور موقت اختلال در یا تولید یا تقاضا باید یک outsized اثر در این صنعت عملیات و خط پایین. در شرایط کسب و کار این تقاضا پاسخ مشکل است.

تولید پروتئین در این راه نیز همراه با ناکارآمدی ذاتی و خطرات. تولید پروتئین از منابع حیوانی نیاز به حداقل منظور از قدر بیشتر ورودی از استخراج پروتئین به طور مستقیم از گیاهان است. ما در طول تاریخ نادیده گرفته شده این ناکارآمدی به دلیل هزینه های واقعی بودند هرگز احساس توسط مصرف کننده. آسیب به محیط زیست و بهداشت عمومی است که بدهی ما مالیات بر نسل های آینده و اقتصادی unviability از این سیستم شده است کاهش دهه از دولت-تصویب قیمت با پشتیبانی از طرح های بیمه و یارانه. این به نوبه خود به ایجاد یک فرهنگ که در آن گوشت ارزان فراوان است و دسترسی به آن دست یافته هاله ای از تعرض مصون حقوق بشر.

ما بدهی که در حال حاضر به علت.

آخرین چیزی که مالیات دهندگان باید انجام دهید این است که به قید وثیقه یک صنعت است که لطمه می زند و حیوانات و کارگران و مصرف کنندگان محیط زیست و بهداشت عمومی. اما ما نیازی به قراضه کل سیستم و شروع دوباره. این پاشنه آشیل کارخانه کشاورزی است که ما سعی می کنیم به زور unapologetically بیولوژیکی عفونت مستعد متابولیکی گران به طور مداوم در حال رشد حیوانات به عنوان واحد تولید. این یک قابل دفاع پایان نامه. اگر ما به سادگی حذف حیوانات از معادله و آنها را با جایگزین های گیاهی و سلولی-بر اساس آنالوگ ما می توانید تصور یک پروتئین سیستم تولید فراوان و ارزان قیمت به عنوان ما تبدیل به عادت کرده اند اما بدون موذی آسیب پذیری و برونگرا هزینه های.

محصولات مبتنی بر گیاه مانند غیر ممکن همبرگر فقط تخم مرغ و یا Oatly شیر جو به رخ کشیدن تعدادی از مزایای بیش از خود حیوانی مشتق شده همتایان. آنها را می توان تولید شده به مراتب بیشتر پایدار با کمتری ورودی به عنوان اصلی محصول مواد تشکیل دهنده تبدیل می شوند به طور مستقیم به محصولات نهایی به جای اتلاف انرژی از طریق سوخت و ساز بدن حیوانات. این ترجمه را به کمتر از ک و آب و کود و انتشار گازهای گلخانه ای.

محصولات مبتنی بر گیاه نیز بسیار بیشتر انعطاف پذیر در زمان بحران و یا نوسانات. حیوانات-محصولات بر اساس نیاز منجر بار از ماه یا سال; محصولات مبتنی بر گیاه می توانید شروع به نورد کردن خط تولید در عرض چند ساعت یا چند روز. و بر خلاف حیوانات—برای چه کسی تولید تیک تاک ساعت شروع می شود در لحظه آغاز به کار—مبتنی بر گیاه گوشت و لبنیات و تخم مرغ آنالوگ ساخته شده از قفسه پایدار مواد تشکیل دهنده است که می تواند با خیال راحت دراز بیکار در یک انبار به صورت ماه به سوار کردن نوسانات در ظرفیت تولید و یا تقاضای مصرف کننده. .

جایگزین برای محصولات حیوانی به طور کامل رفع یکی از حیوانات, کشاورزی, ترین گزارشگران: لاشه متعادل مشکل است. با نزدیک به تعطیلی کامل این رستوران بخش محصولات گوشت که تقریبا به طور انحصاری مصرف خارج-از-خانه—مانند بال مرغ بالا و پایان استیک—در oversupply معنی است که کشاورزان را به یک ضربه در حالی که محصولات ارزان تر مانند گوشت های فرآوری شده ممکن است به طور نامتناسبی افزایش هزینه های خود را جبران کند.

مهمتر تولید محصولات مبتنی بر گیاه نمی مخاطره افتادن سلامت و ایمنی کارگران به عنوان صنعت گوشت می کند. کارگران کشتارگاه در حال حاضر اغلب موضوع را به سطوح غیر قابل قبول تکراری کرنش آسیب و وحشتناک تصادفات در حال حاضر شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19 دلیل ذاتی شرایط کار خود را: ایستاده شانه به شانه برای طولانی مدت تغییرات عظیم جداسازی قطعات خطوط است که پردازنده و رئیس جمهور حاضر به تعطیل کردن.

جایگزین های دیگر به وضع موجود نباید نادیده گرفته شود. کشت و زیست محیطی و کشاورزی شهری سیستم های هر دو خوب هستند برای سلامت جوامع و برای کوتاه مدت انعطاف پذیری در برابر غذا شوک. در بهترین شرایط در مقیاس کوچک مزارع اغلب می تواند عمل پایدار تر نسبت به مقیاس بزرگ صنعتی هستند. کشاورزان’ بازار و جامعه حمایت کشاورزی (CSA) ارائه مدل های متنوع جایگزین زنجیره تامین. اما خود تعریف آنها مقیاس پذیر به طور گسترده در دسترس و یا مقرون به صرفه برای جریان اصلی مصرف کنندگان است.

این واقع گرایانه ترین راه برای شروع به ساخت یک انعطاف پذیر مواد غذایی زنجیره ارزش در پی بیماری همه گیر به اهرم نقاط قوت موجود در سیستم در حالی که ساختمان جایگزین به آسیب پذیر ترین و بالاترین خطر عناصر. وجود دارد بسیار قوی اقتصادی مورد ساخته شود که این کار باید با شروع تدریجی حیوانات از مواد غذایی سیستم. چنین انتقالی بسیار آسان تر خواهد بود اگر دولت و وقت شرکت ها منجر به تغییر. آنها در حال حاضر با یک بحرانی انتخاب: تشدید مشکلات فعلی ما و خطر اختلالات از بحران های آینده از جمله دیگر بیماری های همه گیر و آب و هوا تغییر می شود و یا یکی از شرکت کنندگان در خود اختلال.

در پی Covid-19 عمده شرکت های مواد غذایی باید محروم از حیوانات و سرمایه گذاری در کارخانه بر اساس سلولی و کشاورزی از جمله سرمایه گذاری در بسیاری از راه اندازی انجام کار پیشگامانه در صنایع غذایی. دولت باید صندوق بیشتر انعطاف پذیر و سازگار با محیط زیست جایگزین پروتئین به جای propping تا مرگ و خطرناک میباشد. به همان اندازه مهم دولت باید با تصویب قوانین است که تضمین کند که سیستم غذایی ما کارگران که بحران کنونی ثابت کرده است که هر دو ضروری و کم ارزش هستند تضمین ایمنی و افزایش حقوق خود شدند. پایدار تر و انعطاف پذیر سیستم غذایی که بهتر است برای حیوانات کارگران و مصرف کنندگان امکان پذیر است. ما باید همه دست به دست در عرشه به ساخت آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im