لوی به همراه نقد و بررسی: راحت و مقرون به صرفه برقی روروک مخصوص بچه ها

هر دستگاه و یا خدمات است که می شود مردم از یک سوخت فسیلی-guzzling تراکم-ایجاد ماشین مرگ (er خودرو) بزرگ است. اما وقتی که می آید به e-اسکوتر من یک فن بزرگ از داشتن خود را به جای اجاره یک.

اگر شما خود را روروک مخصوص بچه ها, شما بیشتر احتمال دارد برای آشنایی با عملیات خود را. شما هیجان زده نمی شود با تازگی و به طور تصادفی تفنگ آن را به شلوغ عبور. شما ممکن است پوشیدن کلاه. از همه مهمتر, شما نمی خواهد ذخیره آن در پیاده رو مقابل خانه کسی باعث خشمگین شهروند به بازی شیر یا خط آن را به نزدیکی یک رودخانه است. آن عمر خواهد شد بسیار طولانی تر از معمول اجاره.

در سال 2018 مالیات برقی عرضه آن در سطح ورود روروک مخصوص بچه ها است که قابل تعویض باتری قابل شارژ است که تمدید روروک مخصوص بچه ها قابل استفاده در زندگی. این ژانویه این شرکت با رونمایی از نسخه جدید این مالیات به علاوه. هفته گذشته برای من شده است با استفاده از آن به e-لیز خوردن در اطراف محله من برای رفتن به محل کار ناهار و یا داوطلب در من بچه مدرسه.

با لاستیک بزرگتر و بزرگتر باتری لوی به علاوه خوب و آبرومندانه قیمت سازش بین هالک-مانند افزایش برگرد و سبک, لاستیک تیوبلس از یک روروک مخصوص بچه ها مانند Unagi. این منصفانه است که به یاد داشته باشید, اما, که من با استفاده از یک نمونه اولیه است. این نسخه از مالیات به علاوه آغاز شده است که حمل و نقل به مشتریان از ژانویه سال 2020 می کند متفاوت از معدن در چند راه.

تعمیرکار خیاط

عکس: لوی برقی

حتی با در نظر گرفتن که این e-روروک مخصوص بچه ها, بازار مال فروشان, نصب و راه اندازی لوی به علاوه بصری است. من شارژ باتری وصل در صفحه نمایش LED پیچ بر روی فرمان و کوتاه باتری در فرمان های بنیادی پس از آن متهم شده است. لوی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اریک Levenseller به من اطمینان می دهد که مشتریان در حال حاضر دریافت یک روروک مخصوص بچه ها است که حتی ساده تر به جمع آوری. شما نباید دیگر باید به موضوع کابل ترمز از طریق دست اهرم و سفت کردن ترمز پیوست. این شرکت همچنین می فرستد دانلود آموزش ایمیل پس از روروک مخصوص بچه ها را تحویل تاریخ تایید شده است.

لوی به علاوه یک تک hub موتور تاشو مات قاب آلیاژ آلومینیوم. آن را به یک دست ترمز عقب پایکوبی ترمز و یک پایه. در فرمان شما یک صفحه نمایش ال سی دی با ساسات قدرت و عملکرد دکمه و کمی بل.

صفحه نمایش ال سی دی است که فریب آمیزی ساده است. هنگامی که شما به نوبه خود آن را در آن نشان می دهد سرعت خود را در حالت درایو (مبتدی, محیط زیست و ورزش) و عمر باتری و اینکه آیا چراغ ها. روشن کردن چراغ روشن چراغ جلو و چراغهای عقب و با فشار دادن تابع را دوبار فشار دهید.

اما زمانی که شما سعی می کنید به انجام هر چیز دیگری شما را تا پایان صرف مقدار زیادی از زمان برگزاری روروک مخصوص بچه ها در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر, تماشای فیلم های آموزشی و فشار دادن دکمه های مختلف combos مهارت های. (خوشبختانه من, میز کار در گاراژ من.) مطبوعات قدرت و عملکرد دکمه به ضامن از طریق به P4 و تغییر حداکثر سرعت. برای روشن کردن کروز کنترل شما انجام همان چیزی اما ضامن به P1 فشار عملکرد دکمه برای ویرایش دکمه منو را فشار دهید برای … آه چه می دانید ؟ فقط تماشای این ویدئو خود را.

در روزهای خاکستری من صفحه نمایش ال سی دی به یک کمی کم نور اما این مدل که حمل و نقل خود را به یک صفحه نمایش روشن تر است. حالت مبتدی maxes در یک بسیار متواضع 6 مایل در ساعت و در نسخه من, ورزش, حالت صدر در 15 مایل در ساعت. فعلی تکرار بالا با سرعت 18 مایل در ساعت و Levenseller به ذکر است که شما همچنین می توانید درپوش آن را در 13 یا 15 مایل در ساعت بسته به شهر شما و مقررات. وجود دارد یکی دیگر از ویدئو که اجازه می دهد تا شما کشف کردن که چگونه به انجام این کار در اینجا.

قدرت رنجر

عکس: لوی برقی

قابل توجه ترین تفاوت بین مالیات و دیگر e-اسکوتر است که باتری قرار گرفته بر روی فرمان بنیادی و نه از داخل ساقه و یا در زیر عرشه برای دسترسی آسان تر است. آن را نگاه جذاب اما هی به راحتی آن را به کلیک بر روی و خاموش به شارژ.

شما همچنین می توانید خرید باتری اضافی بسته به تعویض آنها و یا آنها را جایگزین زمانی که باتری در نهایت می میرد—موجب افزایش عمر خود را در روروک مخصوص بچه ها و ارزش سرمایه گذاری خود را.

من خوشحال بودم که با چه باتری انجام شده—پس از یک هفته از puttering اطراف در حالت با آن روشن و خاموش کردن و رفتن به بالا و پایین تپه باتری بود که در 60 درصد آن را نیز دارای یک احیا کننده ebrake که بازیابی قدرت هنگامی که شما از آن استفاده کنید. لوی سیاهی طیف وسیعی از 18 مایل, اما شما ممکن است پیدا کردن خود را در محدوده بسته به اندازه خود و محیط زیست و حالت سرعت.

تک توپی بود آهسته در 10-15 درصد هیلز (آنها توجه داشته باشید این تنها توصیه می شود برای استفاده در 5-10 درصد تپه). ضربه-فشار برای شروع تنظیمات پیش فرض به دلایل ایمنی, اما آن را به خصوص آزار دهنده هنگام رفتن دشوار. هر زمان که من را متوقف و در علامت توقف بر روی یک تپه توسط خانه من معمولا به پایان رسید تا انجام یک چرخش سریع مانور به retrigger e-کمک. (شما همچنین می توانید خاموش کردن ضربه-فشار برای شروع).

من هم دوست داشتم 10 اینچ بادی لاستیک نسبت به اصلی لوی و 8.5 اینچ لاستیک تیوبلس. من درک می کنم که برخی از مردم ممکن است پیدا کردن آن آزار دهنده برای حفظ لاستیک متورم اما خیابان های خود را به وضوح در خیلی شرایط بهتر از آنهایی که در اطراف محله. من هم دوست داشتم که لوی به علاوه هر دو دیسک ترمز و عقب پایکوبی ترمز که احساس اعتماد حتی زمانی که رفتن به پایین تپه بزرگ.

به نظر می رسد bonkers برای توصیف $699 روروک مخصوص بچه ها به عنوان متوسط قیمت وجود دارد اما شما آن را—آن را به کمتر از نصف قیمت افزایش برگرد اما با کیفیت ساخت من پیدا اطمینان محکم و قابل اعتماد دیسک ترمز و لاستیک است که به اندازه کافی نرم است که من نمی باید به هدایت در اطراف هر نرم افزار در جاده ها است. و اگر شما ترجیح می دهند برای مقابله با ما مبتنی بر خدمات مشتریان سوالات لوی است که در شهر نیویورک قرار دارد. حداقل وجود دارد احتمالا یکی دیگر از آموزش تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر