Facebook و توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال انجام آنچه آنها انجام می دهند برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط در اطراف Covid-19. مطمئن Facebook است که هنوز نادیده گرفتن آنچه که به اشتراک گذاشته شده در گروه های خصوصی و شرکت میزبانی یک شهر با فاکس نیوز;, مطمئن, گوگل در تلاش برای ممنوعیت Covid-19 تبلیغات بازی خواهد کرد و حق را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست. پاسخ کامل نیست. هنوز هم این شرکت سزاوار اعتبار برای مداخله بنابراین قاطعانه.

Flipside از آن تشویق است چرا نمی خواهد آنها دخالت قاطعانه? وجود دارد هیچ استدلال خوب برای platforming و اطلاعات است که مردم کشته شدند. فراتر از آن است که ادعاهای دروغین در مورد این ویروس اغلب برش و خشک و در نتیجه بیشتر متمایل به واقعیت-چک. حتی مارک زوکربرگ موافق گفتن نیویورک تایمز که دروغ در مورد ویروس صلیب روشن آستانه ساخت آن را “آسان تر به مجموعه سیاست هایی است که کمی بیشتر سیاه و سفید و بسیار سخت تر خط.” این سیاست ها از جمله Facebook تلاش به سطح اطلاعات دقیق حذف اطلاعات مضر و ممنوع استثماری Covid-19 ads—آیا نمایندگی برخی ناگهانی در مورد چهره در تعدیل محتوا. آنها منعکس کننده منحصر به فرد از لحظه ای. زوکربرگ پاسخ نشان می دهد که پزشکی و سیاسی اطلاعات غلط به سادگی متفاوت است: آنها در استانداردهای مختلف و ویژگی ها و پیامدهای آن ، پس نگران نباشید او پیداست هنگامی که ما زمان اطلاعات مستند جهت آسانسور از جمله سیاست می تواند لغزش به خود را بسیار کمتر clear-cut, دست کردن طبیعی است.

خدا به ما کمک کند و اگر از آنها. قبل از همه گیر طبیعی است که بخشی از دلیل ما در این ظروف سرباز یا مسافر. به طور جدی در این راه است که در آن اطلاعات غلط سیاسی است که به خودی خود یک تهدید برای بهداشت عمومی ما موفق به یادگیری آنچه باید آموخته از این بیماری همه گیر.

از همان ابتدا از ووهان شیوع در ماه ژانویه coronavirus تئوری های توطئه roared در سراسر رسانه های اجتماعی. در ارتجاعی حاشیه این محور در QAnon و معمول دولت مظنون روایت شده است که percolating در راست گوشه ، در بیشتر جریان اصلی راست به حدی است که چنین چیزی وجود دارد در سال 2020—مفسران ممکن است sidestepped QAnon, اما آنها هنوز هم دوخته دم عمیق دولت است. برای مثال, Sean Hannity گفت: در اوایل این ماه که آن را “ممکن است درست باشد” که یک نابکار ارتش مقاومت بوروکرات بودند با استفاده از وقوع به “دستکاری اقتصاد سرکوب مخالفان و فشار موظف دارو.” بسیاری دیگر از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که پاسخ به Covid-19 بود تب واکنش افراطی از رسانه های خبری و متحدان دموکراتیک بودند که از جان گذشته به مخزن اقتصاد به منظور صدمه زدن تهمت را گشتند. این فقط یکی دیگر از استیضاح جعل.

و پس از میلیون ها نفر از مردم در آمریکا به عنوان تهدید سرزنش دموکرات و تمسخر تخصص علمی. شرایط خاص از Covid-19 شیوع ممکن است اما در این زمینه بحث شد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016 در یک موج پیچ-به-چپ, تخلیه-the-باتلاق نادیده گرفتن-از-lamestream رسانه ای انرژی. با توجه به این که تجمع آلودگی و تمام وقت آن را به حال برای فیلتر کردن از طریق راست جدول آب آن را هیچ جای تعجب است که Covid-19 تهدید مواجه شد—حداقل در بحرانی چند ماه اول زمانی که ما شروع کرده اند می تواند آماده مرتبه—با حزبی این jeers حملات در رسانه ها و تلاش های خود libs از طریق اجتماعی سازمان ملل متحد-فاصله. قطعا آن را نبود جای تعجب است که کسی مثل Anthony Fauci خواهد بود طناب به خود را بسیار خود را عمیق دولت طرح.

ما فقط در حال حاضر شروع به احساس عواقب. ما سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر تیره و تار است در تلاش برای نگه داشتن سرعت با افزایش موارد است. صدای ناله روز و شب از طریق شهر نیویورک است.

مردم نمی دانند که آنچه در آن نیاز به دانستن نیست انجام آنچه در آن نیاز به انجام و به نظر می رسید در آستانه وصف ناپذیر از دست دادن اگر چیزی تغییر نکرد. این دقیقا به همین دلیل Facebook و توییتر و یوتیوب و مانند آن مجبور شدند به اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست است. اما این سیستم عامل تنها در عمل پس از تلف ماه لرزشی در اصولی داری—درمان Covid-19 تئوری های توطئه و نژادپرستانه طعن و نادرست درمان به عنوان اگر آنها همه هیچ متفاوت از عادی و سیاسی در گفتار و در نتیجه مستحق همان گسترده حمایت. حداقل تا سال 2020 استانداردهای این بود که عادی سیاسی بیان. اما از همان ابتدا آن را نیز یک تهدید برای بهداشت عمومی است. این سیستم عامل تنها ساخته شده است که ارتباط و روابط عمومی خود را در مورد—بعد از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد Covid-19 جهانی همه گیر.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

البته برخی از باطل تضعیف شده از طریق ترک پس از آن حتی پس از این که تعیین QAnon حامیان در Facebook نگه داشته اند خود مقدار زیادی شلوغ و بنابراین باید antivaxxers. آنچه در حال حاضر متفاوت است و این وضعیت مسئولیت اجتماعی متاثر از آن مسئول است. در گذشته زوکربرگ اعلام کرده است که او فکر نمی کند که Facebook را حذف کنید باید عمیقا توهین آمیز و عمیقا نادرست چیزهایی مانند انکار هولوکاست. مردم باید اجازه داده شود به اشتباه او گفت: آن را نمی Facebook را به دخالت در زمانی که آنها هستند. در حال حاضر بحث این است که Facebook باید نگاهی غلط Covid-19 اطلاعات پایین. آن است که پلت فرم کار به دخالت.

اما این زمان فوق العاده ای. نوشتن در امور خارجی در هفته گذشته ارتباطات سیاسی علمای سارا Krep و برندان Nyhan استدلال کرد که گسترش نادرست اطلاعات سیاسی نیست و نباید حکم همان انواع جارو شکستن شیشه ای-در-مورد-از-اقدامات اضطراری به عنوان گسترش نادرست اطلاعات پزشکی به دلیل اطلاعات سیاسی “را تهدید می کند سلامت مردم است.”

که به سادگی درست نیست. Covid-19 یک مورد شدید اما آن را غیر عادی یکی است. غلط اطلاعات سیاسی کاملا تهدید سلامت مردم است. نه در راه است که Covid-19 می کند اما با عمیق عواقب برای ایمنی و رفاه با این وجود.

فرهنگی پاتوژن شناخته شده به عنوان سفید برتری غارتی که توسط شرکت های فن آوری یک مثال است. دروغ در مورد “کاروان” سفید “جایگزین” و مشروط طبیعت nonwhite شهروندی—که اغلب ملایم تحت Facebook را اعتدال استاندارد مطرح فزاینده فیزیکی تهدید. همه عاملان اخیر سفید supremacist جرم تیراندازی در آمریکا اشاره کرد برخی از ترکیبی از این سه ایده های خود را ارسال اعلامیه. در نتیجه به عنوان یک مهاجر توضیح داد: پس از ال پاسو جرم تیراندازی است که “آن را احساس می کند مانند حال شکار.”

روزمره تجارب متعصب سوء استفاده نیز ترک علامت خود را در بدن یک فرد. برای مثال آکادمی اطفال آمریکا شناسایی نژادپرستی به عنوان یک “هسته ای تعیین کننده” کودک و نوجوان سلامت و وجود ارتباط بین تجربه نژادپرستی و التهاب مزمن در میان بزرگسالان است. برای اطلاعات بیشتر شواهد صحبت کردن با افراد آنلاین که مورد حمله قرار گرفته اند و dehumanized و تهدید مردم غرق در MAGA animus. تعصب باعث می شود مردم بیمار.

غلط اطلاعات سیاسی بر بهداشت عمومی در دیگر غیر مستقیم راه بیش از حد. به عنوان مثال اولیه دیجیتال است رای دهندگان سرکوب. به عنوان Stop Online خشونت علیه زنان بنیانگذار Shireen Mitchell شده مصور, روسی, عوامل شاغل طیف وسیعی از استراتژی های—بات نت حملات sockpuppet جعل هویت و آهسته و مداوم gaslighting—به سرکوب سیاه رای در طول سال 2016 چرخه و دوباره به عنوان سال 2020 است. هدف همان است که در قلب تلاش برای “سیل در این منطقه با گه” در امید گیج کننده عصبی و افسرده جهنم از رای دهندگان به طوری که آنها فقط به دور ماندن از انتخابات و عقب نشینی به نیهیلیسم. این نوع از حملات ممکن است زیرکانه تر از سنتی ارعاب رای دهندگان تاکتیک Sherrilyn Ifill استدلال می کند اما می توان آنها را فقط به عنوان مخرب به روند دموکراتیک و مثل همیشه جوامع از رنگ خرس نامتناسب بار.

حملات نژادپرستانه ممکن است در نتیجه دو جانبه ذات الریه و دیجیتال رای دهندگان سرکوب مبارزات انتخاباتی نمی تواند به لوله. اما تلاش برای قطع کل اندام از بدن اجتماعی پیامدهای عمیقی برای سلامت و ایمنی میلیون نفر در ایالات متحده است. سیاستمداران که پیروزی در انتخابات در چنین شرایط, ضد, مجموعه, سیاست و سیاست تعیین می کند چیزهایی مانند که آب تمیز برای نوشیدن است که دسترسی به باروری مراقبت و کسانی که دارای بیمه درمانی. برای آسیب پذیر ترین افراد در این کشور آن را توهین در بالای آسیب دیدگی را در بالای محرومیت.

به عبارت دیگر نادرست و گمراه کننده اطلاعات سیاسی خود قرار داده است سلامت مردم را در معرض خطر خود را در زندگی در معرض خطر است. این عواقب پنهان هنگامی که سیاست به عنوان یک درمان محاصره-خاموش مقدس دامنه و یک فرد مناسب برای بیان هر گونه دروغ و نفرت از ایده های بالا به عنوان مستحق حفاظت بالاتر از همه چیز.

در زمینه همه گیر هر چند مضرات نادرست اطلاعات پزشکی تبدیل شده اند به طوری روشن و بنابراین در حال حاضر که شرکت های فن آوری در حال اتخاذ کاملا communitarian رویکرد به مبارزه با آنها. ما باید برای متوقف کردن گسترش اطلاعات نادرست این استدلال به دلیل آن مهم تر برای حفاظت از سلامت عمومی نسبت به محافظت از آزادی بیان از مار-روغن فروشندگان و نظریه پردازان توطئه. این نوع تجارت که حتی سرسخت مدنی و آزادی خواهان را پذیرفته اند که وزن هزینه ها و منافع دولت نظارت است. فردی نگرانی های حریم خصوصی نمی تواند تحت الشعاع نیاز به حفاظت از منافع مشترک.

ما خواهد بود عاقلانه به درخواست همان خط فکر سیاسی بیان. این تلاش آغاز می شود با تحقق است که سلامت و گفتار هستند و نه کاملا جداگانه. آن را ادامه می دهد هنگامی که ما تمرکز بر روی حیاتی ترین سوال “چه در مورد حقوق فردی ؟” اما “آنچه در مورد جامعه است؟” این نمی خواهد حل تمام مشکلات ما ، تدارکات و اخلاق اعتدال باقی خواهد ماند آزار دهنده. اما آن را بسیار روشن به این تجسم عواقب سیاسی اطلاعات غلط و شکست از حقوق وسواس فکر کردن در مورد آنلاین سخنرانی. برای تاکید بر یک از آلوده کنندگان حق به گسترش سم تضعیف جمعی حق ندارد به مسموم می شود. آن را نیز تضمین می کند که تعداد کمتری از مردم قادر به صحبت می کنند, زندگی می کنند, و حرکت آزادانه—از آنجا که حقوق دروغگو معتادان و افراد متعصبی پایمال حقوق از هر کس دیگری.

این Covid-19 همه گیر است یک فاجعه است. آن را نیز نشان داد که نقاط ضعف بسیاری از پیش فرض های ما: در مورد سخنرانی در مورد بهداشت و درمان در مورد حقوق فردی در مقابل جمعی مسئولیت. برای پاسخگویی به این لحظه ما باید شجاعت به چالش کشیدن این فرض و reimagine چگونه ما در ارتباط با دیگران است. ما باید درک کنیم که گفتمان سیاسی است که بهداشت عمومی.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de