اگر شما زندگی می کنند در خیابان گل تلفونی در فلتهم لندن, شما هرگز در عرق از دست رفته خود را پرواز. 1000 فوت خیابان صف توسط 1930s-سبک خانه سطر به پایان می رسد در فرودگاه هیترو. شما می توانید فرودگاه از خانه خود را.

آن را خوبی کردن اگر شما از ذهن نیست و به وپیش از هواپیماهای سربار—یک مصرف کردن و یا فرود هر 45 ثانیه در هر روز در هر سال است. آنها افزایش می یابد در عرض چند صد متر از پشت بام ها و مسدود کردن آسمان مانند غول آلومینیوم پرندگان. و آنها را helluva سر و صدا بیش از حد. “این تقریبا پر سر و صدا اگر شما در حال ایستاده در زیر می گوید:” برايت تیلور که عکس مرتل خیابان برای سری خود را در زیر مسیر پرواز.

man washing car with plane landing ahead
عکس: برايت تیلور

فلتهم شده است یک هاب حمل و نقل از اوایل قرن 20 که در آن میزبانی بریتانیا دومین راه آهن حیاط و هدفمند توسط حملات هوایی در طول جنگ جهانی دوم است. اما آن را تبدیل نمی کند همواره محل پر سر و صدا از آن است که امروز تا 1 ژانویه سال 1946 هنگامی که یک Avro 691 Lancastrian رفتگان هیترو برای آرژانتین مارک فرودگاه اولین پرواز. در دهه 1960 آن دو اصلی باند فرودگاه—یک واقع فقط یک چهارم مایل غربی خیابان گل تلفونی—تمدید شد چند هزار پا به خدمات حتی بزرگتر هواپیما مانند بوئینگ 747.

woman buying ice cream with plane overhead
عکس: برايت تیلور

سطح سر و صدا مجاز برای رسیدن به 94 دسی بل در طول روز (معادل یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن 50 فوت دور) و 87 دسی بل در شب (یک گاز ماشین چمن زنی چمن)—هر چند آنها کاهش یافته است در دهه های اخیر با ساکت تر موتور و دقیق مسیرهای پرواز. هنوز در سال گذشته هیترو دریافت به طور متوسط از یک شکایت از سر و صدا هر هفت دقیقه. سر و صدا نیست و تنها مزاحم. نزدیکی جوامع نیز دریافت یک دوز اضافی از آلودگی هوا از خودرو و هواپیما ترافیک, نه به ذکر است گاه به گاه ترساندن: در سال 2008 یک بوئینگ 777 نزدیک ناودان به خیابان گل تلفونی پس از آن موتورهای شکست خورده است.

این همه برای تلفن های موبایل کابوس—و در واقع این مشکلات محلی. اما زمانی که تیلور بازدید خیابان گل تلفونی در سپتامبر 2018 کنجکاو برای دیدن آنچه که زندگی در نزدیکی فرودگاه است مثل مردمی به نظر می رسید بیشتر تحریک شده را با داشتن وآمد مسدود شده در توسط planespotters’ ماشین. علاقه مندان به هواپیما از آنجا که آلمان و هلند ازدحام به سبز پارک در نزدیکی فرودگاه حصار به آه و آه در فرود ایرباس 380s و بوئینگ 777s. یک مرد میانسال و حتی ایستاده بود بالای او ون در نزدیکی میدان livestreaming عینک on Facebook.

man holding hat looking at plane above
عکس: برايت تیلور

البته تیلور آورده خود را با نام تجاری دیوانه به خیابان گل تلفونی بیش از 15 بازدید وجود دارد در حال اجرا به ترافیک پوسته پوسته شدن یک گاز در نزدیکی ایستگاه دیوار حتی بالا رفتن از حصار سیم های خاردار به یک اسب در مرتع به تصرف خود در هواپیما نزدیکی به زندگی روزمره است. در بسیاری از تصاویر به ظاهر بی اعتنا محلی شستن اتومبیل بازی فوتبال و سفارش بستنی به عنوان آنها photobombed توسط 500,000 تن هواپیما. “مانند هر چیزی در زندگی شما تنظیم به آن” تیلور می گوید.

اما برای بسیاری از افراد هنوز هم عجیب و غریب برای دیدن این شکوه فن آوری شگفتی peeking از پشت کسی سقف. “آن را موثر تر از رفتن به کاخ باکینگهام یا بیگ بن” تیلور می گوید. هر چند شاید فقط لذت بردن از عکس های خود را و به مردم در خیابان گل تلفونی ،


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im