زندگی در همه گیر و پژواک از روسیه شوروی

با استفاده از این جمعه خبرنامه به عنوان یک نشانگر مایل در خود را بی پناه در محل! آن را بسیار ساده تر از نوشتن چیزی که به اعتقاد من.

این ستون هفتگی است که هنوز هم برای همه رایگان برای دسترسی به. اما در نهایت تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمیو گرفتن دسترسی نامحدود به همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

من در دوران جنگ سرد. در آن زمان اتحاد جماهیر شوروی زندگی به تصویر کشیده شده به عنوان تلخ سری از محرومیت. ما تصویر مردم ظالمانه ایستاده در خط برای دریافت به فروشگاه های مواد غذایی. اگر نان زد خط قبل از انجام, شما می خواهم برای رفتن به خانه خود را. سیاسی وجود دارد محرومیت به عنوان به خوبی. شوروی می دانست که رهبران خود را به آنها دروغ گفته و آنها می دانستند که اشاره به حقیقت منجر به قصاص. در ضمن مجامع عمومی بودند بر نگاه با سوء ظن و نمایش هنری عبارت بودند از نزدیک تحت نظارت. در سال 1989 دیوار برلین سقوط کرد و پس از آن دولت اتحاد جماهیر شوروی سقوط کرد و همچنین. غرب جشن “برنده” جنگ سرد بود و آن را غیر ممکن است تصور کنید که ایالات متحده همیشه می تواند شبیه است که hardscrabble ناکجاآباد بود که چشم انداز ما از روسیه تحت حکومت اتحاد جماهیر شوروی.

این روزها در انزوای اجتماعی, من فکر می کنم زیادی در مورد این. همه از ناگهانی کاریکاتور از روسیه فنر در زندگی روزمره ما موجب شده نه توسط یک کمونیست تهدید اما بالقوه مرگبار رشته RNA. ما عملا قفل شده است و به خانه ها و آپارتمان ها است که به نظر می رسد که منقبض شده به اندازه مسکو بتن-بلوک مساکن. اگر ما سرمایه گذاری و محافظت شده در توسط ماسک و دستکش و اجتناب از هر یک از دیگر مانند خوب طاعون ما برخورد برخی از قفسه. شایعات از کاغذ توالت کمبود خار مینی شورش. در تئوری شما می توانید اجتناب از خطوط و باید غذا را به درب خود را, اما snagging تحویل اسلات امریکا معادل یک کشور ویلایی.

ما در رسانه های اجتماعی نشان دهنده تغییر از یک فرهنگ است که جشن سرمایه داری بیش از حد به یکی که در آن پیروزی آمده در تامین اصول. افرادی که هنگامی که شما احساس بد با ارسال اسراف تعطیلات courtside کرسی در رزمندگان و نیز بهعنوان خوراک در لباس های شسته شده در حال حاضر خود را به رخ کشیدن خمیر ترش استارت. در ضمن هر روز ما یک دفتر سیاسی به سبک دولت در جلسه توجیهی که در آن رهبر ما به طور معمول به ما می گوید که ما با بهره گیری فراوانی در دسته از موارد است که در واقع نومیدانه در نیاز به دوباره پر کردن.

مانند یک ملت از Raskolnikovs ما منجر زیرزمینی زندگی می کند. در دوران شوروی روشنفکران و هنرمندان تا به حال پنهانی استفاده از ارتباطات خفا سیستم توزیع به نام samizdat. این یک ad hoc استفاده از انتشار اطلاعات بر اساس تبادل نظر روح است. هر چند زمان انگیزه ای است برای جلوگیری از یک ویروس به عنوان پلیس مخفی من احساس می کنم خیلی دوست دارم در سال 2020 ما شده اند محوری به samizdat فرهنگ است. به جای رفتن به, فیلم, نقش, و, کنسرت, ما خانه های ساخته شده از تجارب فردی ما پناهگاه. هر شب بی شماری از مردم ضبط اجرای خود را در اتاق زندگی می کنند. من تماشا کرده ام scuffling کاباره هنرمندان که در غیر این صورت انجام شده است در Sid طلا را درخواست محلی نوار پیانو. (Venmo راهنمایی خوش آمدید.) شب دیگر دیدم که در یکی از آلبوم های مورد علاقه من, ماهواره سواری با 97 های انجام شده توسط این خواننده یکی از یک جریان ثابت از خانه کنسرت های ارائه شده توسط یک سرویس به نام Stageit. به عنوان بزرگ به عنوان این است که از دیدن نوازندگان چشمانتان در نظرات در یک صفحه نمایش است که یک فقیر جایگزین برای سر و صدا از جمعیت تشویق آنها را به یک encore.

همچنین reeking از samizdat در حال حاضر جایگزین برای تعاملات اجتماعی ما استفاده می شود به طور معمول لذت بردن از. به راحتی دست دوم ارائه شده توسط این مجازی یادبود خدمات خرما شام تولد احزاب و seders هستند خاطره انگیز از پنهان لذت ما یک بار تصور ما جنگ سرد همتایان تا به حال به حل و فصل.

آنچه به نظر می رسد اکثر شوروی از همه بلیچ-از تن ما به تازگی یکنواخت و خسته کننده وجود دارد. (شاید آن را تشدید تمام کسانی که Clorox دستمال مرطوب استفاده می کنیم؟) آن را وحشیانه به خصوص برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و یا شغل از دست داده اند. آن را مانند ما در حال زندگی در بیحس کننده تک رنگ از فیلم های جاسوسی که از سرمایک downer یک تریلر جاسوسی مجموعه در برلین شرقی.

من عذر خواهی برای نومیدی در اینجا. (شاید من باید بیشتر؟) بنابراین اجازه دهید من پایان این روشن تر داشته باشید. این طاعون به پایان خواهد رسید. ما یک بار دیگر ما را ترک خانه و جمع آوری شده است. و شاید ما ظهور خواهد کرد با درس است که در برخی از راه را به ما جدید زندگی غنی تر از آنها قبل از ما تا به حال شنیده کلمه coronavirus. شاید اخیر تبدیل به پخت نان را لبریز یک جنبش به دور از غذاهای فراوری شده. ما samizdat اجرای برنامه ممکن است دم هنر با صمیمیت; کنسرت واقعی در اتاق نشیمن با مخاطبان در آنها ممکن است شکوفا. و آن دسته از اجتماعات مجازی را به ما آموخت چگونه با ارزش ما دوستان و عزیزان ترغیب ما برای جمع آوری بیشتر می شود و بهتر است برای هر یک از دیگر زمانی که ما انجام می دهیم. به علاوه ما حزب سخت تر است.

افکار خوب را داشته باشد. اما در حال حاضر ما جدید پرده آهنین کشیده شده باقی می ماند و ما پناه در انزوا ای اداره نمی خاردار سیمی و نگهبانان اما dispiriting تهدید بیولوژیکی. آن را نمی کلاسیک ظلم و ستم. آن را فقط احساس می کند مانند آن است.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

هفته گذشته ایرا آینهورن در زندان درگذشت, که در آن او بود در خدمت حبس ابد برای قتل خود را, دوست دختر سابق هالی Maddux. او 30 سال پیر زمانی که او را کشته و او را در ماه سپتامبر سال 1977 خشمگین است که او ترک او. آینهورن به خوبی شناخته شده بود در زادگاه خود از فیلادلفیا و همچنین در هیپی و محافل عصر جدید و 1979 بازداشت (هالی بدن داشت در گنجه خود را) شوکه شهرستان و شبکه گسترده خود را از دوستان است. زمانی که من یک کتاب در مورد این پرونده در سال 1988 او فراری بود. آن را تا اواخر 1990s که او پیدا شد و با تلاش بسیار از تحویل به ما. حکم اعزام او به طور دائم به زندان آمد و در سال 2002. من آنجا بودم, نوشتن برای رادیو فردا در مورد پرونده من زیر شده و برای چندین دهه است که در حال حاضر به طور کامل بسته شده:

من صحبت کردن به Einhorn وکیل ویلیام توپ—من شگفت زده شد زمانی که او گفت که او می خواهم به من برای تولدش خود کپی از “راز اسب شاخدار”—هنگامی که هالی برادر جان گذشت. توپ او را به نام ، “من متاسفم برای آنچه در فیلادلفیا شد و به خواهر خود را برای آنچه که اتفاق افتاده است به او را در اینجا” توپ گفت. “او یک فرد زیبا بود و من بسیار متاسفم من هرگز به ملاقات او” … در نهایت دوربین های تلویزیونی قطع شد و جمعیت در خارج از دادگاه پراکنده. این Madduxes به دادستان [دا استرداد افسر] غنی DiBenedetto و رفتم پایین خیابان آرام ناهار. من تا به حال یک هدیه برای Madduxes چیزی است که من می خواهم وام در طول تحقیقات از کتاب من و تا به حال تنها به تازگی کشف بدانند که امروز خواهد بود به مناسبت به آن بازگشت. این یک مجموعه ای از تکالیف مدرسه تکمیل شده در سال 1960 توسط خود ، یک مقاله به طور خاص تا به حال تحت شرایطی وهم آور poignance: یک لیست از اعداد اول زیر 300 با دقت مرتب به سه ستون از زحمت ارائه اعداد صحیح با امضا و دست نوشته در بالای صفحه: Holly Maddux. او می شده اند 55 این سال است. من متاسفم من هرگز به او را ملاقات کند.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

کریستینا از پرتغال می پرسد: “چگونه ما خلاص شدن از شر تمام مرده وب سایت های دیگر معتبر نیست زیرا مالک در نقل مکان کرد, فوت و یا افتتاح یک سایت دیگر…? آن را مانند یک وب سایت کرج وجود دارد. هنگامی که شما یک صفحه وب شما واقعا باید به جستجو برای خرما به طوری که به شکل اگر آن است که هنوز هم فعال است. نقشه های گوگل است که پر از مکان ها و رستوران ها و Airbnbs دیگر فعال است.”

در تئوری این سایت ها را ناپدید می شوند زمانی که نام دامنه نیست تمدید کرد. و عدم ترافیک و لینک های ورودی خواهد درایو کسانی که در سایت در نتایج جستجو. که گفت: شاید یک فرصت برای یک برنامه افزودنی مرورگر است که شناسایی شبح وب سایت? همانطور که برای نقشه های گوگل (و سایر خدمات) نشان دادن کسب و کار است که کسب و کار من موافقت می کنم که ما باید آنها را به انجام یک کار بهتر. این است که تنها به بدتر به عنوان مکان بیرون رفتن از کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر. بیایید نگاه به جلو به روز هنگامی که جدید پین قرمز جوانه نشان می دهد فقط باز رستوران ها و کافه ها و مغازه ها.

شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

یک باغ وحش برانکس ببر آزمایش مثبت برای Covid-19. سوال من این است که آیا ببر می دانید به کمک به او را دریافت آزمون ؟ او در NBA?

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

چند هفته پیش پرسیدم لری درخشان یک چیز او را انجام دهد اگر او به طور ناگهانی مسئول بحران است. او گفت: او را تعیین ران Klain که می خواهم به رهبری اوباما ابولا واکنش تیم به عنوان تزار جدید از coronavirus. به طور طبیعی ساخته شده است که من می خواهم به مصاحبه Klain.

در نهایت بد خلق را در عبور از حیوانات.

و برای برخی از فندک کرایه: نیست تعداد از قانون مور فقط رتبهدهی نشده است—دانشمندان چگونه سیلیکون می تواند نور منتشر می کنند یک شیرین کاری است که می تواند به نوعی در حفظ و گوردون مور معروف مشاهده نمایی کامپیوتر افزایش قدرت مرتبط است.

که آن را برای این هفته است. ایمن ماندن! و فراموش نکنید که به نکته اجرا است.

استیون

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im