تغییر در شیوه زندگی می تواند مشکلات حافظه در سنین بالا بسته به ژن های ما

منتشر شده در ارتباطات, زیست شناسی, مطالعه به بررسی فعل و انفعالات مولکولی رخ می دهد که ما در پاسخ به سطوح مختلف مواد مغذی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان مواد مغذی-سنجش از مسیرهای همانطور که ما مسن تر رشد می کنند.

با استفاده از ترکیبی از آزمایشگاه مبتنی بر تکنیک ها و تجزیه و تحلیل داده ها در حافظه مردم, رژیم غذایی و سطح ورزش محققان با شناسایی تعدادی از ژن هایی که فعال هستند در مواد مغذی-سنجش از مسیر و نشان داد که این ژن همچنین نشان می دهد انجمن به عملکرد در حافظه وظایف در داده از بیش از 2000 نفر. این مطالعه شناسایی شده است که ژن ABTB1 و GRB10 هر دو با نفوذ در مواد مغذی سنجش مسیر و نشان داد ارتباط به حافظه است.

پیشرفت در پزشکی و بهداشت و درمان در طول قرن گذشته منجر به افزایش امید به زندگی. با این حال پیری است که هنوز هم همراه با سستی و کاهش فرآیندهای تفکر ما. این سطح از کاهش متفاوت است فوق العاده در سراسر افراد و درک بهتری از آنچه تحت تاثیر این مکانیسم های پیری می تواند کمک به توسعه استراتژی برای افزایش “healthspan” است که این دوره از زمان از بیماری ناتوان کننده.

مطالعات قبلی نشان داده اند که سلول های بنیادی عصبی (NSCs) در هیپوکامپ بخشی از مغز نقش مهمی در کاهش فرآیند تفکر ما و حافظه در طول زمان است. NSCs هستند که سلول های نگه تقسیم تا زمانی که آنها زنده هستند و یا بیشتر را NSCs و یا سلول های است که یک متخصص در عملکرد مغز است. نگهداری از این NSCs مهم است که در حافظه است و تحت تاثیر عوامل محیطی مانند رژیم غذایی و ورزش به طور بالقوه توضیح برخی از تغییرات در نحوه پیری بر افراد مختلف.

اگر چه نقش مواد مغذی-سنجش-مسیرهای پیری و نگهداری از سلول های بنیادی در مغز مورد بررسی قرار گرفته در مدل های حیوانی هیچ انسانی مطالعات تا کنون بررسی نقش آنها در NSCs در هیپوکامپ.

این مطالعه با هدف بررسی کند که آیا مواد مغذی-سنجش از مسیر می تواند اساس مولکولی برای ارتباط بین شیوه زندگی و پیری است. این مسیر شده اند دخیل در سلول های بنیادی, تعمیر و نگهداری, نشان می دهد آنها نیز می تواند درگیر در تعامل بین شیوه زندگی NSCs و شناخت. با استفاده از یک رمان بازگشت-ترجمه رویکرد است که با استفاده از آزمایشگاه-آزمایش بر روی NSCs به اطلاع رسانی و تحلیل اپیدمیولوژیک داده و نه بالعکس محققان نشان داد که تغییرات در ABTB1 مربوط به عملکرد در یک حافظه استاندارد وظیفه و تنوع در ژن GRB10 یک بازیکن مهم در تعیین ارتباط بین رژیم غذایی مدیترانه ای و عملکرد حافظه. این مطالعه همچنین شناسایی یک تعامل بین ورزش سطوح و SIRT1 ژنوتيپ که منجر به اجرای برنامه های مختلف در حافظه وظایف.

منجر نویسنده کیار د لوسیا از موسسه روانپزشکی روانشناسی و علوم اعصاب (IoPPN) کینگ کالج لندن گفت: “مطالعه ما نشان می دهد که مواد مغذی-سنجش از مسیر نقش مهمی در حافظه و نشان می دهد که ABTB1 و GRB10 ژن به احتمال زیاد مولکولی لینک کلیک کنید برای ارتباط رژیم غذایی با پیری سلول های بنیادی عصبی و حافظه ما توانایی. شناسایی این ژن به عنوان لینک های گم شده بین این سه متغير مهم اطلاع رسانی می تواند روش های جدید برای کمک به بهبود فرایند پیری از طریق تغییرات در رژیم غذایی و ورزش و در نهایت در توسعه داروهای جدید در آینده است.’

ارشد, نویسنده, Sandrine Thuret از IoPPN گفت: “پیدا کردن وسیله ای برای پیشگیری یا آهسته کردن فرایند است که رانندگی کاهش فرآیندهای تفکر ما در دوران سالمندی یکی از تلاش های قرن 21 است. به دانش ما در این است که یکی از اولین مطالعات در این روابط با انسان داده و اتخاذ این ترجمه با رویکرد است که با استفاده از آزمایش بر آزمایشگاه به اطلاع تحقیقات بر روی مجموعه داده های بزرگ اجازه می دهد برای یک هدف بیشتر رویکرد است.’

‘یافته های ما نشان می دهد که تغییرات در شیوه زندگی ممکن است قادر خواهید بود برای به تاخیر انداختن کاهش حافظه و تفکر اما اثربخشی این روش بستگی به آرایش ژنتیکی هر فرد است. برای مثال پایبندی به یک رژیم غذایی مانند رژیم غذایی مدیترانه ای ممکن است بیشتر مفید برای افراد مبتلا خاص GRB10 جهش در حالی که افزایش ورزش ممکن است یک رویکرد بهتر برای شرکت کنندگان خاص SIRT1 تغییرات. تحقیقات آینده باید نگاه به تکرار این یافته ها در یک مجموعه بزرگتر است که اجازه می دهد برای تست از 3-راه تعاملات بین رژیم غذایی و ورزش و حافظه برای به دست آوردن یک درک جامع از این که چگونه این مربوط به یکدیگر است.’

محققان تجزیه و تحلیل مولکولی و ژنتیکی مکانیسم افشای انسان NSCs به سرم از هر دو جوان و یا افراد و مواد شیمیایی که اثرات تقلید از روند پیری. ژن های شناسایی شده از آن در شرايط in vitro و تحلیل به عنوان مهم در مواد مغذی-سنجش-مسیرهای شد و سپس در ارتباط با اطلاعات ژنتیکی بیش از 2000 نفر از TwinsUK کوهورت و داده های عملکرد در زوج همکاران یادگیری(PAL) وظیفه ای است که به ارزیابی بصری حافظه و یادگیری, غذا خوردن سالم, رژیم غذایی مدیترانه ای کالری دریافتی و فعالیت بدنی.

این کار توسط یک کمک مالی از شورای تحقیقات پزشکی

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج کینگ لندن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de