کنترل از راه دور. همچنین: توزیع شده است. انعطاف پذیر است. WFH. اینها همه مختصر (و زباله زبان) برای “کار از خانه است.” با توجه به تحقیقات Gartner بیش از 50 درصد از جهانی حقوق و مزایای کارکنان را به کار از راه دور حداقل گاهی اوقات در سال 2020 اولین بار WFH تهدید کرده است که نکته به اکثریت است. که از تنها 20 درصد از کارکنان در سال 2016.

بسته به نوع که شما بخواهید از راه دور کار است یا یک راه حل مثبت برای همیشه در طول رفت و آمد و گونه های از کار پدر و مادر و یا جنایت علیه بازده—نه به ذکر است این رفاقت—داشتن مشغول زنبورها وز وز در کنار یکدیگر در دفتر.

با این همه از راه دور کار ویدئو کنفرانس است که با داشتن یک لحظه. این تکنولوژی قرار است به ارائه از راه دور کارگران یک simulacrum از کسانی که در دفتر چهره-به-چهره اتصالات. شما می توانید به راحتی در حالی که شما در کنفرانس از طریق تلفن, اما در طول یک چت تصویری شما را مجبور به نگاه خود را همکار و یا بقدر یک اتاق پر از همکاران در چشم. اخیرا رویدادهای جهان شده اند کمک به ویدئو کنفرانس را شتاب: به عنوان یکی از سرمایه داری به ناچار با اشاره به قیمت سهام و تصویری شرکت با تکنولوژی زوم در حال افزایش است به دلیل نگرانی در مورد Covid-19 قرار داده اند توقف در سفر کسب و کار.

حتی قبل از این تهدید یک بیماری همه گیر loomed ویدیو کنفرانس تبدیل شد راه ما کار می کنند. “بسیاری از شرکت ها در حال حاضر سیاست های که در آن شما همین حالا تماس بگیرید به جلسات دیگر. شما زوم تماس شما اسکایپ شما FaceTime در می گوید:” رایلی Stricklin از مؤسسین و رئیس جمهور Lume Cube. “شما در حال حاضر در طول بازو و ‘کنترل از راه دور’ از همکاران خود را بنابراین ما باید به انجام همه چیز ممکن است به منظور افزایش که تجربه شخصی است.”

Lume Cube است که در کارلسبد کالیفرنیا راه اندازی شد چهار سال پیش به عنوان یک ساز از روشنایی لوازم جانبی برای سازندگان—تصویری تولید YouTubers, GoPro-پوشیدن daredevils. Stricklin می گوید که در حالی که اکثر Lume Cube کسب و کار هنوز هم می آید از “یوتیوب بازار,” او می بیند چت تصویری مخاطبان در حال رشد به خصوص در عرصه کنترل از راه دور مصاحبه های استخدامی است. این که آیا شما در حال جریان در حرکت یا کشش ناگهانی و یا Skyping به یک حرفه ای تماس “شما در حال انجام همان چیزی که به عنوان newscasters. شما در حال پخش خود را,” او می گوید.

من ویدئو کنفرانس شخصیت است که هیچ چیز مانند یک شبانه سخنگو. در دفتر من می خواهم به فکر می کنم من لباس خوب—حداقل پوشیدن شلوار هستند که قبل از کلمه “پیژامه”—و هر که lateness به جلسات است که با توجه به واقعا اجتناب ناپذیر برنامه ریزی همپوشانی. در حالی که کار از خانه خود را کنترل می کند. (بخشی از لذت بودن یک نویسنده است که مردم قانع کننده شما نیاز به یک مقدار مشخصی از تنهایی به منظور دریافت کار انجام می شود.) در خانه هیچ سوال athleisure خارج از محدوده است. زوم لینک به ناچار کسانی که من در این لحظه این ویدئو کنفرانس شروع و کامیون زباله رعد و زمانی که من در نهایت پیوستن به در.

در ابتدا من فکر کردم Stricklin را مقایسه بین یک شبانه پخش اخبار و اسکایپ تماس بود overdrawn. مردم آنقدر جلا طوری رفو glib در رسانه های حرفه ای حضور در, در حالی که حداقل 40 درصد از خصوصی چت تصویری تشکیل شده از عبارات مانند “متاسفم برو جلو—اوه خوب من چی شد رفتن به می گویند که هیچ هیچ, شما بروید.” (داده ها منبع: تجربه شخصی است.) اما ما واقعیت جدید شامل کار های چت است که جایی در میان. در طول راه به ویدئو کنفرانس لحظه های کاربردی که میزبان بی دست و پا مبادلات جنس بنجل صوتی رختشویی شمع در پس زمینه و گربه کپل در پیش زمینه شد همان دقیق برنامه های ما استفاده کنید برای تغییر زندگی مصاحبه ها و رسانه های بین المللی ظاهر. فقط بخواهید رابرت کلی.

به زودی پس از گفتگو با Stricklin از Lume Cube, من یک ریز ممه, Lume Cube هوا کیت نورپردازی (50 دلار) به من MacBook Pro. خود را کوچک LED پنل بود قابل ملاحظه ای روشن—کمتر ظریف استودیو پر نور و جهت تابش خیره کننده برجسته my T-zone. من قبل از جلسه بعدی من متصل به یکی از این دو دیفیوزر که کشتی با بادی کیت. این نرم نور قابل ملاحظه ای. سیمی تصویری تهیه کننده بود به طوری که افتخاری در مورد من از راه دور تب و تاب بودن که من شروع به تعجب که چگونه بد نگاه من بود قبل از.

برای چند صد دلار یا کمتر لوازم جانبی مانند یک Lume Cube یک گلوله برفی آبی میکروفون یا Jabra bluetooth اسپیکر می تواند انجام بسیاری برای خود حرفه ای ویدئو کنفرانس بازی. اما به طور فزاینده ای به شما نمی نیاز به سخت افزار اضافی. ساخته شده در دوربین و میکروفن در لپ تاپ ما و همراه تنها گرفتن بهتر است. انقلاب واقعی در راه ما چت تصویری است که رانده شده توسط نرم افزار.

زوم ارائه می دهد که هر دو freemium و نسخه حق بیمه و اتفاق می افتد به ویدئو کنفرانس برنامه انتخاب برای سیمی شرکت مادر Condé Nast—دارای یک تعداد قریب به اتفاق از چت تصویری توابع. میزبان چت تصویری دسترسی به یک “توجه ردیابی” ابزار یک شاخص است که آنها را هشدار اگر شرکت کنندگان می رود بیش از 30 ثانیه و بدون داشتن زوم باز و فعال بر روی دسکتاپ خود را. یک بسته captioning گزینه اجازه می دهد تا میزبان در نوع زیرنویس شنوا شرکت کنندگان و یا اختصاص یک برنامه شخص ثالث برای این کار است. نیز وجود دارد یک تخته سیاه مجازی است که شما می توانید به اشتراک گذاری با شرکت کنندگان است.

یکی از هیجان انگیز ترین صدایی ویژگی های جدید است که توانایی برای ایجاد یک virtual پس زمینه و یا با انتخاب یکی از چهار ایستگاه از پیش تنظیم زوم (پل دروازه طلایی! برگهای چمن!) و یا یک تصویر از انتخاب شما. من دامنگیر عکس از لیزر گربه ها از اینترنت و آپلود آن را تنها به پس زمینه برش در داخل و خارج در طول یک جلسه و مبهم بسیاری از چهره من—از آنجا که در زندگی واقعی هم ریخته صحنه پشت سر من بود دور از greenscreen-با کیفیت.

مایکروسافت در حال انتقال به تقویت WFH فضا را به عنوان به خوبی. تیم آنلاین ابزار همکاری که غول نرم افزار شده است به شدت هل دادن آن به مشتریان سازمانی را نیز ارائه گزینه های پس زمینه سفارشی در آینده نزدیک. در حال حاضر این برنامه فراهم می کند قابل تنظیم پس زمینه تاری که مفید بود وقتی که من خودم را ایستاده در آشپزخانه من در طول یک چت تصویری با تروی Batterberry تیم’ منجر مدیر محصول. آن را یک کار بزرگ انجام داد پوشش ظروف کثیف در سینک پشت سر من حتی اگر این اثر به نظر می رسد طراحی شده توسط یک فیلم دانشجویی که به تازگی کشف شده فیلتر Gaussian blur بروید.

برخی از تیم های پیشرفته تر امکانات در دسترس هستند فقط در نسخه پرداخت می شود مانند بسته captioning و “ضبط هوشمند” که در واقع باعث می شود یک میزبان شفاف به طوری که مردمی شماره گیری می توانید ببینید چه چیزی نوشته شده بر روی تخته سفید. ویژگی های دیگر در دسترس نخواهد بود تا بعد از این سال. که شامل “بسته های صوتی بازیابی از دست دادن”: زمانی که این ارتباط بسیار ضعیف است که یک نفر از هر دو ثانیه از صدا حذف هوش مصنوعی را پر صدا شکاف آن را به صدا مانند یک جریان ثابت از گفتگو. یکی دیگر از ویژگی به نام صدای افزایش خواهد از بین بردن منحرف صداهای پس زمینه که آیا کسی clacking بر روی صفحه کلید خود را (همه ما می دانیم که فرد) و یا کسی که از خوردن ناهار (این کار را نکنید).

این فقط صدای آن نرم افزار پیچیده می تواند رفع شود. مدتی در این سال مایکروسافت را گران Surface Pro X تبلت را تبدیل به یک تست زمینی برای چشم زل زل نگاه کردن یک ویژگی است که با استفاده از هوش مصنوعی به نظر می رسد به عنوان اگر شما به دنبال به دوربین خود را حتی زمانی که شما در حال پدیده هنگامی آشکار شد بیش از یک مشترک doc یا فقط مرور توییتر. خواهیم دید که اگر این ویژگی می افتد به uncanny valley. در سال گذشته اپل نشان داد شبیه چشم-هدایت فنی برای FaceTime چت در نسخه بتا از iOS 13; مرموزی این ویژگی هرگز حمل می شود.

این همه بخشی از آنچه که مایکروسافت می بیند به عنوان ضروری برای برقراری بهتر ارتباطات و ساخت کنترل از راه دور کارکنان احساس می کنم مثل “کلاس اول شهروندان” در محل کار. “فقط با آمدن به این جلسه صبح امروز, لورن, من هیجان زده برای دیدار با شما و این واقعیت است که من به دیدن شما در فرد” مایکروسافت Batterberry برند. “من در حال حاضر احساس عاطفی انرژی که من نمی اگر من فقط با استفاده از صدا. بنابراین من فکر می کنم این فن آوری می تواند یک تفاوت بزرگ در تسطیح زمین بازی در ساخت یک کنترل از راه دور شرکت کنندگان باید در همان سطح به عنوان تاثیر در فرد و شرکت کنندگان.”

شور و شوق من برای ویدیو چت هیچوقت کاملا مطابقت Batterberry اما او تا به حال یک نقطه. به عنوان یک روزنامه نگار من همیشه در تلاش برای نوشتن یادداشت ها در طول تماس های تلفنی علاوه بر ضبط تماس ها با اجازه. در طول یک چهره به صورت تصویری, چت آن را احساس می کند بسیار بیشتر بی ادب نیز بود تایپ کردن یادداشت. برنامه وجود دارد برای آن بیش از حد: هر دو زوم و مایکروسافت تیم را رونویسی جلسات است که شما رکورد به ابر.

ویدئو کنفرانس است که گرفتن دقیق اما انسان ها هنوز انسان است. ما می دانستیم که این در حال حاضر, اما آن را به ارزش تکرار: تکنولوژی نمی تواند حل کند همه چیز را. ما هنوز هم نشان می دهد تا دیر به جلسات از راه دور نمی تواند پیدا کردن لینک و مجبور به راه اندازی مجدد تغییر مرورگر و راه اندازی برنامه دوباره برای دریافت صوتی به کار می کنند.

با توجه به یک 2019 دولت از گزارش کار از جغد Labs که باعث می شود 360 درجه ویدئو کنفرانس دوربین های به نام جلسه جغدها—تصویر اکو عبور با یک جغد—جلسه دبستان و راه اندازی حدود 35 درصد بیشتر به چالش کشیدن برای کارگران از راه دور نسبت به افرادی که در حال راه اندازی جلسات از HQ. تصویری و صوتی با کیفیت هستند و 26 درصد بیشتر مشکل برای کارگران از راه دور. و برخی از بزرگترین موانع برای کارگران از راه دور در طول جلسات در حال وقفه و مخوف آن مسائل. هر دو نیاز به یک مقدار بی نهایت از صبر و توانایی برای پر کردن فضای مرده با بی پچ پچ—چه بود ؟ هیچ پیش بروید. من که قرار بود به می گویند. شما اول بروید.


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها
  • شاهزاده خانم های plantfluencers و صورتی کنگو کلاهبرداری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • دیدار با کارگران معدن گوگرد خطر زندگی خود را در داخل یک آتشفشان
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de