مانند انسان های بزرگ-مغز پرندگان ممکن است خود را مدیون فراست به کودکی

انسان به طور معمول نمی لانه را ترک تا به خوبی به ما سال—نسبتا نادر استراتژی در میان حیوانات است. اما corvids—یک گروه از پرندگان که شامل جیز کلاغ و کلاغ—همچنین صرف زمان زیادی والدين بال. در حال حاضر در یک موازی به انسان, محققان دریافته اند که ادامه سرپرستی توسط پدر و مادر بیمار ممکن است توضیح دهید که چگونه corvids موفق شده اند خود را برای رسیدن به فراست.

Corvids بزرگ بزرگ-مغز پرندگان است که اغلب در زندگی صمیمی اجتماعی گروه مربوط و نامربوط افراد است. آنها شناخته شده است به هوشمند—قادر به استفاده از ابزار شناخت چهره انسان و حتی درک فیزیک—و برخی از محققان بر این باورند کلاغ ممکن است رقیب میمون برای فراست.

در ضمن انسان ها همچنان به رشد خود مغز بزرگ و ساخت تا توانایی های شناختی خود را در طول دوران کودکی به عنوان پدر و مادر خود را تغذیه و محافظت از آنها. “انسان ها مشخص می شود این تمدید دوران کودکی است که تحت تاثیر هوش ما, اما ما نمی تواند تنها آنهایی که می گوید:” ناتالی Uomini یک شناختی دانشمند در موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی در تاریخ است. اما تعداد کمی از محققان به بررسی تاثیر پدر و مادر در سراسر نوجوانان سال در هوش nonhumans

به مطالعه ارتباط بین والدین و مراقبت اطلاعاتی در پرندگان Uomini و تیم او ایجاد یک پایگاه داده با شرح تاریخ زندگی هزاران گونه از جمله بیش از 120 corvids. در مقایسه با پرندگان دیگر آنها یافت corvids صرف زمان بیشتری را در لانه قبل از fledging بیشتر روز تغذیه فرزندان خود را به عنوان بزرگسالان و بیشتر از زندگی خود را زندگی در میان خانواده است. نتایج گزارش شده در هفته گذشته در معاملات فلسفی انجمن سلطنتی Bنیز تایید می کنند که corvids باید غیر منتظره ای بزرگ مغز در مقایسه با بسیاری از دیگر پرندگان است. پرندگان نیاز به نور برای پرواز اما یک کلاغ مغز حساب برای تقریبا 2 درصد از توده بدن یک مقدار شبیه به انسان است.

محققان بعدی در زمان به این رشته به مطالعه و بررسی چگونگی به راحتی پرندگان وحشی می تواند به حل رمان وظایف مستقیم اندازه گیری شناخت. Uomini و همکاران او باید سال ها وقت صرف مطالعه سیبری جیز و جدید کالدونین کلاغ دو corvid گونه با تمدید کودکی است که شناخته شده برای هوشمند: کلاغ ها با استفاده از میله های ماهی grubs از سیاهههای مربوط (دیدن ویدئو بالا) در حالی که جیز مواد غذایی می تواند به حل پازل و تشخیص نادر شکارچیان.

پرندگان جوان آموخته این کارها با سرعت بیشتری با پدر و مادر خود را در این تیم پیدا کردم. بزرگسالان کاملا تحمل اجازه می دهد نوجوانان به تمرین و مکمل مواد غذایی خود را در حالی که آنها آموخته است. جوان کلاغ و جیز اغلب باقی مانده با پدر و مادر خود را تا 4 سال—معادل حدود 2 دهه در سال های بشر در حال رشد بیشتر ماهر در ذهنی به چالش کشیدن وظایف در حالی که همه.

این آزمایش به شدت نشان می دهد که پدر و مادر کمک می کند تا شکل بزرگتر مغز, مطالعه می گوید co-نویسنده مایکل Griesser یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه کنستانس. آن را هزینه برای رشد مغز بزرگ—خود ما نیاز به 20 درصد از کالری روزانه و نوجوانان شروع به یادگیری خود را در اوایل. “تنها راه شما می توانید انجام دهید این است که از طریق والدین سرمایه گذاری” — ارائه یک مثال و تغذیه نوجوانان به عنوان مغز خود را رشد او می گوید.

دیگر محققان مطالعه و شناخت نیز با استقبال از نتایج. بن اشتون رفتاری بوم شناس در دانشگاه وسترن استرالیا می گوید اعضای این زمینه باید “اغلب در آبهای مدیترانه” به عنوان آنها به دنبال شناسایی مهم ترین رانندگان شناختی تکامل است. “چه جالب در مورد این مطالعه این است که آن را سازگار با موجود دیگر ایده” اشتون می گوید: از جمله این فرضیه که شناختی خواسته های گروه زندگی انگیزه ای بزرگتر مغز در انسان است.

برای او بخشی Uomini فکر می کند بیش از حد اعتبار داده شده برای انسان “به عنوان اوج تکامل و هوش است.” حیوانات مانند corvids تکامل یافته اند به طور مستقل به هر دو باهوش و توجه مراقبان نشان می دهد شرایط انسانی است و نه منحصر به فرد است. با مطالعه حیوانات دیگر او می گوید: ما می توانید به دست آورید “بینش تکاملی شرایط کمک کرد که ما بزرگ مغز و هوش ما به تکامل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>