این ارز آغاز شد که با ماتریس توییتهایی به سرعت ویروسی رفت.

سلام و خوش آمدید به نسخه تازه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. ما باید چند دیوانه آنهایی که در صف امروز از جمله خواندن آنلاین از James and the Giant Peach سرب توسط مدیر Taika Waititi و توییتر از شکاف بین Elon Musk, Ivanka Trump, و ماتریس co-creator لیلی Wachowski. بیایید شیرجه رفتن.

لیلی Wachowski انتقاد Elon Musk و Ivanka Trump برای ماتریس مرجع

که در آن برای شروع ؟ بنابراین دیروز مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk—که تا به حال مشغول چند هفته از بازگشایی خودرو کارخانه و تبدیل شدن به یک پدر و یا ارسال یک صدای جیر جیر: “نگاهی به قرص قرمز” آن خوانده شده و شامل یک گل رز از emoji. مصرف قرص قرمز برای کسانی که نمی دانم این است که یک مرجع به فیلم ماتریکسجایی که مصرف قرص قرمز به معنی باز شدن ذهن و فرار شبیه سازی شده جهان شناخته شده به عنوان ماتریس. در بیشتر سال های اخیر “قرمز-pilling,” تبدیل شده است به عنوان سیمی است اما خاکستری الیس یادداشت های اینترنت “مختصر برای داشتن چشم خود را باز به یک نوع خاصی از “محافظه کاری'” که به طور کلی ملی و اغلب آمیخته با نژاد پرستی و/یا تبعیض جنسی.

مدت کوتاهی پس از مشک ارسال صدای جیر جیر, Ivanka Trump—رئیس جمهور تهمت و مشاور—آن را بازتوییت کرد و افزود “گرفته!” حدود یک ساعت پس از Ivanka Trump فرستاده که صدای جیر جیر ماتریس co-creator لیلی Wachowski پاسخ با یک روش ساده: “برو به هر دو شما.” او به دنبال آن است که با یک پیام درخواست مردمی برای کمک به شجاع فضا داد, یک سازمان حمایت از سیاه و ترانس LGBTQIA مردم در سمت جنوب شیکاگو است. دیدن زیر.

فیل لرد و کریس میلر در حال تطبیق اندی ویر بعدی رمان

آیا دوست دارید فیلم نسخه از مریخ , اما کاش کمی بیشتر خنده دار و کمدی بزن و بکوب? شما ممکن است در شانس! MGM به دست آورد حقوق به رمان بعدی از اندی ویر (که کتاب نوشت که الهام مریخ) و آوردن در Phli لرد و کریس میلر به تولید و مستقیم یک فیلم بر اساس آن است. منابع بگویید مختلفی که رایان گاسلینگ متصل به ستاره و که او در یکی از مبارزه این دو به طور مستقیم این فیلم قبل از او حتی به پایان رسید خواندن کتاب مقاله. این کتاب به خودی خود در حال حاضر untitled اما این گزارش در مورد یک فضانورد بر روی یک سفینه فضایی وظیفه با صرفه جویی در این سیاره است. این مجموعه برای انتشار در بهار 2021.

تیموتی oil city رهبری به این Mandalorian

اضافه کردن یک نام دیگر را به فهرست طولانی از بازیگران نمایش در این Mandalorian: تیموتی oil city. هر The Hollywood Reporter, the شاخه خشکیده درخت بازیگر خواهد شد تا در فصل 2 دیزنی+ جنگ ستارگان سری به عنوان یک به عنوان هنوز ناشناخته بود. فصل دوم در حال حاضر به اتمام عکسبرداری و برنامه ریزی برای راه اندازی در دیزنی جریان خدمات در ماه اکتبر.

سازمان دیده بان Taika Waititi و دوستان خواندن James and the Giant Peach

نیاز به شخص دیگری به عنوان خوانده شده برای بچه های خود را? شما در شانس هستید—Taika Waititi از کار اخراج شده است و آماده برای رفتن. از امروز شروع به جوجو خرگوش مدیر است که منجر به یک گروه از هالیوود انواع در آنلاین خواندن, رولد دال, رمان James and the Giant Peach. این گروه خواهد بود با خواندن این کتاب در 10 بخش با بخش های مختلف ارسال در Toald دال کانال یوتیوب در روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه. ویژه بازیکنان عبارتند از: Cate Blanchett, کریس و Liam Hemsworth, Ryan Reynolds, Benedict Cumberbatch, مریل استریپ, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, بیلی پورتر, Sarah Paulson. این ویدئوها استفاده می شود به جمع آوری پول برای همکاران در سلامت یک سازمان در حال حاضر مبارزه با Covid-19 آسیب پذیر در جوامع در سراسر جهان است.

“به عنوان یک فرزند خودم و پس از خواندن James and the Giant Peach به دختران من چند بار من هیجان زده می شود قادر به همکاری با دوستان من دال تیم و همکاران در سلامت و بازگو کردن این داستان برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز در حال حاضر” Waititi در بیانیه ای گفت. “این حواس پرت داستان فوق العاده در مورد انعطاف پذیری در کودکان پیروزی بر مشکلات و برخورد با یک حس که نمی تواند بیشتر شده است مربوط به امروز است.” سازمان دیده بان تریلر برای اولین بار از قسمت زیر دانلود کنید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اطلاعات جنگ بیش از کلروکين کند شده است Covid-19 علم
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • به تازگی بیکار و برچسب زدن عکس برای سکه
  • Sci-Fi دارای یک یادآوری درس برای این بحران
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net