عرضه محدود ممکن است در کمین طرح را به استفاده از ضد مالاریا برای دفع Covid-19

محدود جهانی لوازم ممکن است در کمین طرح را به استفاده از داروهای ضد مالاریا, کلروکين و هیدروکسی کلروکین به کاهش علائم Covid-19 عفونت یا بخش آن در دسترس نباشد می گویند پزشکان ایتالیایی در یک نامه آنلاین منتشر شده امروز در این سالانه از بیماری های روماتیسمی.

نتایج اولیه تست های آزمایشگاهی باعث شد که دانشمندان پیشنهاد می کنند که این مواد مخدر استفاده می شود برای درمان بیماران مبتلا به پنومونی ناشی از Covid-19 عفونت است. این رویکرد در حال حاضر گنجانده شده در دستورالعمل در مورد چگونه به بهترین مدیریت این بیماری است.

مطالعات مختلف در طول دهه گذشته نشان داده اند که داروهای ضد مالاریا می تواند به کاهش تاثیر عفونت های ویروسی از جمله Covid-19. و آزمایش های بالینی در حال حاضر در راه است برای دیدن اینکه آیا این داروها ممکن است کمک به دفع کردن بیماری در دسترس نباشد.

کلروکين و هیدروکسی کلروکین استفاده شده است برای درمان بیماری های خود ایمنی از جمله بیماری های روماتیسمی از 1940s و ثابت کرده اند که امن و به خوبی تحمل می شود در بسیاری از موارد می گویند نویسندگان.

عوارض معمولا خفیف تا متوسط با عوارض جدی مانند شبکیه و آسیب قلبی و نادر مربوط به تجمعی دوزهای بیش از یک دوره طولانی از زمان.

وجود دارد یک مسئله اخلاقی نیز وجود دارد که هنوز هیچ مدرکی سخت از کارآزمایی های بالینی است که این داروها می تواند به جلوگیری از گسترش Covid-19 آنها اشاره می کنند.

“این است که شخصی به یک خطر کنترل در این رویداد از یک بیماری همه گیر ؟” بپرسید. “در این صورت: این امر می تواند معقول و منطقی به نظر ضد مالاریا به عنوان اصلی پیشگیری در افراد سالم زندگی در بالاترین خطر در مناطق و یا حداقل به استفاده از آنها در کسانی که تست مثبت برای Covid-19 اما هنوز هم بدون علامت?”

ایمنی و اثربخشی این داروها باعث می شود آنها را خوب نامزدها برای توده درمان پیشگیرانه برنامه های آنها اضافه و دانشمندان به نظر می رسد با تکیه به سمت اتخاذ این رویکرد است.

اما نتیجه گیری نویسندگان: “اگر جرم پیشگیری پذیرفته شد به عنوان یک گزینه در سراسر جهان, این که افزایش این سوال که آیا به اندازه کافی وجود دارد عرضه [کلروکين] و [هیدروکسی کلروکین] برای حمایت از این رویکرد است.”

اروپا لیگ برابر روماتیسم (EULAR) که شرکت صاحب سالانه از بیماری های روماتیسمی با BMJ می گوید که استفاده از این داروها برای مقابله با Covid-19 می تواند پیامدهای جدی برای افراد مبتلا به بیماری های روماتیسمی در سراسر اروپا است.

EULAR جمهور, استاد, Iain McInnes می گوید که تلاش جهانی برای تقویت پایه شواهد برای استفاده از این داروهای ضد مالاریا برای درمان Covid-19 بسیار خوش آمدید.

اما او می افزاید: “EULAR نگران است که انحراف از عرضه مواد مخدر به دور از مردم با روماتیسمی و بیماری های اسکلتی عضلانی ممکن است سازش سلامت این مهم و قابل توجهی از بیماران در اروپا و فراتر از آن.”

EULAR بیمار عضویت در گروه (پاره) است که در حال حاضر در تماس با تولید کنندگان از این داروها به سرعت در حال افزایش تولید برای دیدار با پیش بینی افزایش تقاضا.

“یک رویکرد متعادل است که مطابق با الزامات مداوم pandemic, اما آن را نیز طول می کشد به حساب نیازهای بیماران در حال حاضر مصرف این داروها ضروری است” اصرار استاد McInnes.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط BMJ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de