ارتباط بین چاقی و خواب از دست دادن

می توانید اقامت تا اواخر شما را چاق? بدن در حال رشد از تحقیقات نشان داده است که کيفيت خواب مرتبط است به افزایش خطر ابتلا به چاقی با deregulating اشتها که به نوبه خود منجر به بیشتر کالری مصرف.

اما یک مطالعه جدید منتشر شده در این هفته در مجله PLOS Biology یافت می شود که جهت این واکنش در واقع ممکن است بدبختانه این خواب از دست دادن است که منجر به چاقی بلکه وزن بیش از حد که می تواند باعث ضعیف خواب به گفته محققان دانشگاه پنسیلوانیا پرلمن School of Medicine و University of Nevada, Reno, که کشف یافته های خود را در میکروسکوپی کرم Caenorhabditis elegans (C. elegans).

“ما فکر می کنیم که خواب عملکرد بدن در تلاش برای صرفه جویی در انرژی در یک محیط که در آن سطح انرژی پایین می رویم. یافته های ما نشان می دهد که اگر شما بودند به سرعت برای یک روز ما را پیش بینی شما ممکن است به دلیل خواب آلودگی خود را پر انرژی فروشگاه خواهد بود تهی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده دیوید Raizen, MD, دکترا, دیپلم, استاد مغز و اعصاب و عضو Chronobiology و خواب موسسه در پن.

Raizen تاکید کرد که در حالی که این یافته ها در کرم ها ممکن است به طور مستقیم ترجمه برای انسان C. elegans پیشنهاد شگفت انگیزی خوب مدل برای مطالعه پستانداران خواب. مانند تمام حیوانات دیگر که در سیستم عصبی آنها نیاز به خواب. اما بر خلاف انسان که مدار عصبی پیچیده و دشوار است برای مطالعه C. elegans تنها 302 نورون — که یکی از دانشمندان قطعی برای خواب تنظیم کننده.

در انسان حاد اختلال خواب می تواند منجر به افزایش اشتها و مقاومت به انسولین و افرادی که به صورت مزمن دریافت کمتر از شش ساعت خواب در هر شب به احتمال زیاد چاق و دیابتی. علاوه بر گرسنگی در انسان و موش و مگس میوه و کرم ها نشان داده شده است به خواب تاثیر می گذارد نشان می دهد که آن تنظیم شده است حداقل در بخشی از مواد مغذی در دسترس است. اما راه هایی که در آن خواب و غذا خوردن کار در پشت سر هم باقی مانده است معلوم نیست.

“ما می خواستم به دانستن آنچه که در خواب در واقع انجام می دهند ؟ خواب کوتاه و دیگر شرایط مزمن مانند دیابت مرتبط هستند اما این فقط یک انجمن. روشن نیست اگر خواب کوتاه است که باعث گرایش به چاقی و یا چاقی, شاید, علل گرایش به صورت کوتاه خواب” گفت: مطالعه همکاری نویسنده الکساندر van der Linden, دکترا استادیار زیست شناسی در دانشگاه Nevada, Reno.

به مطالعه ارتباط بين سوخت و ساز بدن و خواب, محققان اصلاح شده ژنتیکی C. elegans به “خاموش” یک نورون است که کنترل خواب. این کرم ها می تواند هنوز هم خوردن نفس و تکثیر اما آنها را از دست داده و توانایی خود را به خواب. با این نورون خاموش محققان شاهد یک افت شدید در آدنوزین تری فسفات (ATP) سطح است که انرژی بدن را ارز.

“این نشان می دهد که خواب است تلاش برای صرفه جویی در انرژی; این در واقع باعث از دست دادن انرژی” Raizen توضیح داد.

در تحقیقات قبلی این van der Linden lab مورد مطالعه ژن در C. elegans به نام KIN-29. این ژن همولوگ نمک-قابل کیناز (SIK-3) ژن در انسان بود که در حال حاضر شناخته شده به سیگنال خواب فشار است. هنگامی که محققان زدم از قوم و خویش-29 ژن برای ایجاد بی خوابی, کرم جهش C. elegans انباشته بیش از حد چربی — شبیه انسان چاقی بیماری-حتی اگر خود را ATP سطوح کاهش داد.

محققان فرض است که رهایی از چربی ذخیره شده در یک مکانیسم است که خواب است و ترویج و دلیل KIN-29 جهش خواب نیست این است زیرا آنها قادر به آزاد کردن خود ، برای آزمون این فرضیه محققان دوباره دستکاری KIN-29 کرم جهش یافته این بار ابراز آنزیمی است که “آزاد” خود را ، که با دستکاری کرم ها دوباره قادر به خواب.

Raizen گفت: این می تواند توضیح دهد که یکی از دلایل که چرا افراد مبتلا به چاقی ممکن است مشکلات خواب. “می تواند وجود داشته باشد یک سیگنالینگ مشکل بین فروشگاه های چربی و سلول های مغز که کنترل خواب,” او گفت:.

در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیار به باز کردن در مورد خواب Raizen گفت که در این مقاله طول می کشد تحقیقات جامعه یک گام نزدیک تر به درک یکی از وظایف اصلی — و چگونه درمان شایع اختلالات خواب است.

“مشترک وجود دارد بیش از arching ضریب اطمینان در زمینه خواب که خواب است, همه چیز درباره مغز و یا سلول های عصبی و کار ما نشان می دهد که این لزوما درست است,” او گفت:. “وجود دارد این است که برخی از تعامل پیچیده بین مغز و بقیه بدن است که متصل به خواب مقررات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de