Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین

گروه نبوده است سرد سال است. اما از آن دقیقه به نیمه شب لوگو است که در همه جا در پرجمعیت ترین کشور در جهان است.

یک مارس 2017 پست r/شانگهای subreddit برای شانگهای ساکنان برچسب زده کمک کند. “من بوده ام در شانگهای برای حدود یک ماه” در آن آمده است: “و من دیده ام حداقل مانند ده بچه ها با پوشیدن همان Linkin Park پیراهن. دقیقه به نیمه شب. شما می توانید به من در حل این رمز و راز?”

دیگر نظر تعجب شده بود همین. “اوه مرد من کاملا متوجه شده و آنها را بیش از حد. من می خواهم ببینید شاید یک روز” نوشت. “Funnily enough من دیده ام برخی از تقلبی به تازگی جایی که آنها حتی نمی طلسم Linkin به درستی” می نویسد: یکی دیگر از. یک سوم تایید غلط املائی: “این bootleg آنهایی که می گویند KNKIN پارک بهترین هستند.”

یک سال بعد در یک subreddit کاربر دیگری پرسید: “چرا بسیاری از مردم با پوشیدن Linkin Park تی شرت ؟ آخر هفته گذشته من دیدم ده دقیقه به نیمه شب پیراهن با Linkin Park نامه زیر آن در شهر است.” و سپس دوباره در یک subreddit دو سال بعد: “من در حال مرگ بوده اند برای توضیح. Linkin Park نشده است یک معامله بزرگ در 15 سال و دقیقه به نیمه شب است سوم محبوب ترین آلبوم (faaaaaaaar پشت بالا 2). چرا بچه من را دیده اند بسیاری از این تی شرت در چین بیش از دو سال؟”

من تا به حال این افکار خودم. در سال 2014 من نقل مکان کرد به پکن برای کارآموزی که تبدیل به یک شغل است که تبدیل به شش سال های شکل گیری از بیست سالگی کار به عنوان یک ویرایشگر مجله و سپس یک روزنامه نگار مستقل. من به یاد داشته باشید زمانی که من تو را دیدم من اول Linkin Park تی شرت. آن تابستان 2015 و من در راه رفتن به کار در طیف گسترده ای بلوار flanked توسط شلوغ رستوران غذاهای دریایی. من یک مرد با پوشیدن یک و پس از آن دیگر فقط دو دقیقه بعد. از آن ساخته شده یک تصور و نه فقط به این خاطر که من دیدم همان پیراهن در جانشینی سریع; Linkin Park تا به حال نشده است سرد سال است.

لینکین پارک است که در جهان معروف ترین رپ-راک—یک نوع که آمار آن جریان اصلی اوج در اواخر 90s در اوایل 00s. این گروه معروف به ملودرام آهنگ ها که بالا در اکتان و کم ظرافت. حتی اگر شما آشنایی با گروه شما می خواهم به تشخیص گروه کر “در پایان” خوانده شده توسط خواننده گروه Chester Bennington: من سعی کردم خیلی سخت / و تا کنون / اما در پایان / حتی مهم نیست. منتقدان بودند نه نوع. “کسانی که ترجیح می دهند خود را صنعتی-لبه, هیپ هاپ, الهام بخش, سنگ uninspired و جیر جیر تمیز نیاز به نگاه هیچ بیشتر از لینکین پارک” یک مؤلف از این گروه اولین آلبوم که در سال 2001 در ملبورن هرالد خورشید. بیش از 15 سال بعد رینگر نوشت که گروه هفتم آلبوم یکی بیشتر نور, “خرخر می کند مانند یک پیر و رنجور گربه خانه.”

و در عین حال, در, چین, نام Linkin Park حداقل بر روی تی شرت و همچنان ادامه دارد. پس از آن در خیابان دو-fer من ادامه داد: به دیدن آنها را در همه جا. هم اتاقی من یکی بود. من Taobao حساب ویژه یکی در آن توصیه می شود محصولات صفحه. (Redditors حمایت من: هنگامی که یک دیدگاه به ذکر است که این پیراهن است “بیش از همه Taobao” دیگری پاسخ داد[Office1] : “بیش از همه Taobao کتمان حقیقت است. آن است که Taobao.”) من رفت و در دو روز پیاده روی در چینی هیمالیا و اولین انسان مواجه می شوند در پایان به فروش می رسد من یک کک در حالی که با پوشیدن یک.

در طول زمان لذت من در لکه تی شرت بدل به خونسرد روزنامه نگاری وسواس. پیراهن نیست فقط یک یادآوری از خانه اما گیج کننده یکی از محل خارج و به ظاهر تصادفی. من ساخته شده یک حساب کاربری در Linkin Park Underground یک استن پیام هیئت مدیره که در آن مردم با نام های کاربری مانند intheend و linkinlover123 بحث شایستگی از underrated آهنگ. “هر کس دیگری در اینجا متوجه Linkin Park T-پیراهن سراسر چین؟” من پرسید: حذف لینک به برخی از ویرایش بحث.

یکی دیگر از کنجکاوی در مورد پیراهن بود که همه آنها همان طراحی: تیره پس زمینه بنفش با LINKIN PARK نوشته شده در یک نقطه واحد فونت “N” در “LINKIN” برش از طریق “پارک” مثل یک خنجر “R” در پارک jutting زیر. “دقیقه به نیمه شب” به نظر می رسد در نازک حروف سفید در بالا نام گروه. این شاید عجیبترین بخش. آلبوم Linkin Park سوم و دور از محبوب ترین. هنوز هم توجه به آن هار محبوبیت در جهان اینترنت بزرگترین بازار های Linkin Park دقیقه به نیمه شب لوگو به خوبی ممکن است یکی از محبوب ترین طرح های تی شرت در جهان است.

تصویری: Hemali Vadalia

من مجبور به رفتن به دور عظیم Luosiwan بین المللی تجارت شهرستان یک لباس فروشی در بازار خارج از کونمینگ قبل از من آن را دیدم. در یک طبقه به سقف بیلبورد: چهار عکس در عینک آفتابی هوانورد هر بار پوشیدن همان پیراهن در سایه های مختلف. پیراهن تمام جزئیات Knkin پارک دقیقه به نیمه شب.

مکان هایی مانند Luosiwan نزدیک ترین تقریب به Taobao جهان فیزیکی است: آلاینده به ظاهر بی پایان, پر هرج و مرج. ساختمان شبیه یک آشیانه هواپیما و یا شاید بیشتر از 10 هواپیما آشیانه انباشته در بالای هر یک از دیگر مانند برخی از ارزان ساخته شده 80s مفهوم یک آینده dystopian.

من سرگردان را از طریق مکان برای ساعت بدون دیدن همان مغازه دو بار و تنها در طبقه اول دارای برچسب “fashionwear.” اسنک چرخ دستی های نقطه چین محل و مستقل جعبه در سالن که شبیه port-a-potties به عنوان در حال تغییر اتاق. من خال خال چند نفر از کارگران از زیپ در اطراف در hoverboards کشیدن جعبه پیراهن و شلوار جین خود را در چرخ دستی های ، قفسه پیراهن و کفش های ریخته شده از فروشگاه.

من راه می رفت به فروشگاه با Knkin پارک پیراهن به تصویر کشیده شده در آن دیوار بیرونی و مالک معرفی خودش با یک نام کارت مطلب “لباس های زیبا در غرفه F1-166.” من پرسش در مورد پیراهن و او گفت که او بود.

“چگونه بسیاری از شما نیاز دارید ؟ من می توانم آنها را برای شما ساخته شده در گوانگژو,” او گفت: با اشاره به این شهرستان است که چین hub برای لباس کارخانجات. بسیاری از مشتریان به خرده فروشان به دنبال سهام خود را در فروشگاه. او نا امید زمانی که من گفت: من یک روزنامه نگار. وقتی که من از او پرسید که آیا او می دانست که از این گروه که پیراهن او چاپ, او گفت که او نیست. “اما من می توانید آنها را در هر رنگی که شما می خواهید,” او اضافه شده است. “با کیفیت بالا.”

از من خواسته صاحبان یک فروشگاه به نام ابدی احساس که ذخیره یک به درستی املای نسخه از این دقیقه به نیمه شب باد و اگر آنها به حال هر Linkin Park پیراهن (no) و یا حتی فقط شرت با گروههای دیگر نام آنها را (که هیچ). ابدی احساس مدیر آگاه بود که این آرم با اشاره به یک گروه در وهله اول.

ناراضی, من به رهبری, صفحه اصلی, که در آن من وارد شده به Taobao و messaged با صاحبان فروشگاه از طریق آن ساخته شده است در پیام های پورتال. هیچ یک از آنها آگاه بودند که آرم با اشاره به یک گروه. آن را فقط یک محصول از صدها نفر از آنها به فروش می رسد.

من messaged چند تولید کنندگان از طریق made-in-china.com یک پلت فرم با چنین بررسی ستاره به عنوان “کسب و کار تماس با شما از طریق این وب سایت در دسته دزد” و “بزرگترین کلاهبرداری من تا کنون در سراسر آمده است.” از طریق سایت از من خواسته یک مرد فروش پیراهن که مشخصات تصویر از NBA ستاره لوکا Doncic اگر او از طرفداران این گروه است. او به من ارسال GIF نوزاد تکان دادن سر خود را ندارد. من شروع به دریافت چندین ایمیل هر روز در مورد معاملات عمده تی شرت. آن مسخره است.

من نمیفهمد من می خواهم مقابله با این از جهت دیگر: Linkin Park.

تصویری: Hemali Vadalia

Mike Shinoda است و قد بلند خوش تیپ مردی که raps که “حتی مهم نیست چقدر سخت من سعی می کنم” از آلبوم “در پایان.” او تور چین سه بار با این گروه اولین بار در سال 2007 و یک بار به عنوان یک هنرمند انفرادی. هنوز هم او نمی دانند دقیقه به نیمه شب پیراهن تا زمانی که من به او گفتم. او نمی پاسخ به این رمز و راز محبوبیت خود را, اما حداقل او تا به حال یک نظریه: “ما تا به حال قوی fanbase در چین برای سال های بسیاری است. این یکی از قوی Linkin Park fanbases در جهان است. من نمی توانم فکر می کنم از یکی دیگر از بازار که در آن ما در بر داشت ‘Knkin پارک’ یا ‘Bnkin پارک’ كم اما آن را حس می کند که چرا آنها وجود دارد. در حالی که من به وضوح نمی پوشی به بد گویی کردن پیراهن من چه قدر چقدر آنها را دوست دارم گروه است.”

من قلب برای گفتن اسپرت است که هر کس در یک Linkin Park (یا Knkin پارک) سه راهی است که یک فن است. فرانک Maddocks معاون رئیس جمهور از خدمات خلاق در وارنر سوابق و اعتبار با دقیقه به نیمه شب از آلبوم را جهت هنر. او کاهش یافته است به نظر بیشتر از “من حتی نمی دانم چه می گویند” و “Huh.” توکیو هنرمند Usugrow کمک Minutes to Midnight آثار هنری است. او از طریق دوست خود Linkin Park مقیم DJ Joe Hahn. من در تماس باشید. “من چک ق. KNKIN پارک خنده دار است!” او به من گفت. “این واقعیت که آرم فراتر از متن آن است و دوست داشتنی شده توسط بسیاری از مردم به این معنی است که آرم بزرگ است.” سپس او mused در کل زیبایی. “چرا چین ؟ آن را بسیار جالب است. چینی عشق, مربوط به اینده, خلق و خوی, فن آوری است.”

“اینده خلق” و “تکنولوژی” صدای مبهم دلایل جرم مصرف کننده روند اما آنها نزدیک من شنیده ام به توضیح. من بدست بتن تر پاسخ برای پیراهن’ محبوبیت دیگر از آنها نگاه مدرن و سرد است و مردم می خواهم برای کپی کردن همه چیز.

کپی کردن یک تمرین artform در گوانگدونگ کارخانه. بسیاری از محصولات تقلبی هستند در نتیجه از “سوم-تغییر دزدی دریایی” است که در آن تولید به سفارش مشتری ادعا می کند به کار دو شیفت در یک روز اما پس از آن حمالت در یک سوم را فوق العاده محصول بدون مشتری دانستن. در حال حاضر این تولید کننده می تواند خود را به فروش فوق العاده محصول غیر قابل تنظیم بازار در چین بدون دادن هر سهم از سود خود را به اصل مشتری—همه با زنگار از قانونی بودن چون سازنده بود مجوز پیمانکار است.

حتی هنرمندان غربی با هیچ برنامه ای برای دیدار از چین هنوز هم تولید merch در آن تولید هاب که برخی از بزرگترین و کارآمد ترین در جهان است. اما هنرمندان از رفتن به چین در تور هستند به خصوص انگیزه را merch در کشور پس از آن در معرض سنگین مالیات بر واردات.

الکس Taggart رئیس بین المللی در Outdustry یک شرکت است که مدیریت هنرمندان چین, موسیقی, حقوق, می گوید: Linkin Park پدیده ای است که به احتمال زیاد با توجه به “یک طراحی ساده عظیم اتفاقی مازاد و سوم تغییر می کنی.” وی افزود: “زمانی که من دیدم فارسی روی شرت شروع به خراب شدن من فرض طرح شده بود ‘بازسازی’ به عنوان آنها راه خود را به کارخانه ها بیشتر و بیشتر از این کارخانه است که در اصل در نظر گرفته شده به آنها را و بیشتر و بیشتر از معمولی خود را لینکین پارک فن.”

چن “کوسه” چی بنیانگذار Mogu چینی مد برنامه به من گفت که رقابت گوانگدونگ کارخانه خودش را تغذیه می کند. “اگر چیزی را به فروش می رساند هر کس اعلامیه و آنها شروع به دنبال به سرعت.” گاهی اوقات او می گوید: دلیل خود را برای فروش خوب است که به سادگی که “انگلیسی کلمات دنبال مد روز و بین المللی است.”

در سال گذشته این پیراهن بیشتر زخم در بازارهای عمده فروشی در کنار جعلی چنل کیسه های معیوب آیفون و بطری بیات عطر. اما در حال حاضر تولید کنندگان به راحتی می توانید کمپرسی محصول بیش از حد بر روی Taobao جایی که آنها به فروش مستقیم به مصرف کنندگان در فوق العاده کم قیمت. “هر کسی می تواند راه اندازی یک Taobao فروشگاه و موانع ورود به پایین هستند می گوید:” فرانکلین چو ما مدیر عامل Azoya بین المللی یک گروه است که کمک می کند تا شرکت ها به چینی تجارت الکترونیکی.

Alibaba, چینی, غول پیکر است که دارای Taobao بود در میان شرکت های مختلف معلق بین المللی ضد جعل ائتلاف در سال 2016. این حرکت پس از چندین بالا مشخصات اعضای ترک ائتلاف در اعتراض Alibaba است گنجاندن این ادعا Alibaba موفق به جلوگیری از فروش گسترده کالاهای تقلبی در سیستم عامل های مانند Taobao. حتی زمانی که آن را تلاش برای پاک کردن تقلبی در سال 2017, قوانین جدید شد آسان برای دریافت در سراسر. این است که چگونه شما می تواند در نهایت با تمام انواع بدون مجوز تی شرت با آرم برای مارول, فیلم, کارتون های ژاپنی و اشتباه ایتالیایی مارک های مد. اما در سال های اخیر این شرکت مشغول به کار سخت تر برای سرکوب کالاهای تقلبی. Alibaba است گفت: سیمی که به آن متعهد به پاکسازی سیستم عامل خود را از کالاهای تقلبی. این IACC در حال حاضر می گوید که راهنمایی ساخته شده است گام های بلندی است و در حال حاضر ضد جعل و تقلب تجارت الکترونیکی “استاندارد طلا.” (یک راهنمایی سخنگو افزود که Linkin Park هرگز به راهنمایی در مورد نقض مالکیت معنوی آن).

تیفانی Ap, آسیا, خبرنگار women’s Wear Daily, می گوید: Linkin Park T-پیراهن او یادآوری چیزی دیگری: the Playboy نام تجاری. “این تقریبا در حمایت از زندگی در آمریکا” او به من می گوید. “اما در چین آنها مجوز آرم پلیبوی به بسیاری از محصولات که هیچ ربطی به اصل قضیه از پلیبوی اسم حیوان دست اموز. آن را در جوراب, و وجود دارد, Playboy کافه ها در ردیف 3 و 4 شهر و آن را تبدیل cutesy.” (می توانم تایید می کنند که “پلیبوی کافه” نزدیک خانه من در کونمینگ.)

Playboy مثل لینکین پارک یک مثال از “چگونه برندها را می توانید در معانی مختلف در بازارهای جدید گاهی اوقات به طور کامل جدا از هسته اصلی محصول” Ap می گوید. آمریکا هژمونی به معنای فرهنگ ما در همه جا—از دیدن آن منعکس شده در تماس با ما از طریق یکی دیگر از فرهنگ لنز گاهی اوقات احساس می کند مانند خیره به یک funhouse آینه.

تصویری: Hemali Vadalia

در طول سال من را تماشا کرده ام bemusedly به عنوان نشانه از حومه آمریکایی تربیت توزیع مجدد خود را به عنوان چینی شیک. از طرف مجله کار کردم برای من حضور VIP پیش نمایش از پایتخت اولین کارخانه کیک پنیر و شیک پوش باز کردن حزب برای اولین چین قدیمی نیروی دریایی. آن است که عجیب و غریب به تماشای اثرگذارندهها گله به چیزی به ظاهر دنیوی به عنوان یک جدید پکن محل خرچنگ قرمز اما پس از آن می رود. فرهنگی آیکون را در اهمیت هنگامی که آنها را وارد فرهنگ جدید است.

موسیقی به طور خاص شده است محدود به معانی جدید در چین به دلیل, برای مدت طولانی, هیچ اجازه دهید در. “این یک بیت تصادفی چگونه این مسائل معرفی شد به چین” شانگهای مبتنی بر موسیقی روزنامه نگار جاش Feola می گوید. برای سال او به من می گوید شنوندگان موسیقی تنها می تواند دست خود را بر خارجی نوار که dakou—بیش از حد اندوختن غربی که برچسب دور انداخته شده به صورت فله به صرفه جویی در پول در ذخیره سازی و سپس فروخته شده به چین به عنوان سطل زباله. در طول 80s و 90s در موسیقی, طرفداران تا به حال به از طریق ریشه ضرب دیده تا نوار و سی دی در بازار سیاه فقط به شنیدن غربی برای تلفن های موبایل. با توجه به Feola این منجر به افزایش محبوبیت از ژانرهای که در کشورهای خود بودند منفور “تقریبا به طور پیش فرض.”

که همه امروز متفاوت با پخش آنلاين خدمات. اما تاریخ چین از dakou طولانی است تاثیر بر چه ژانرهای محبوب هستند و چگونه شنوندگان حتی آنهایی که رویکرد موسیقی. “من از ما, و زمانی که من در دبیرستان بود و رو به پانک و هاردکور وجود دارد پاک کردن اصل و نسب که من می تواند برای دسترسی به,” او می گوید. اما او نمی توانست انجام همان در چین که در آن یادداشت بسیاری از طرفداران رویکرد موسیقی غربی با “a-تاریخی فقدان زمینه.”

Linkin Park دارای یک جامد fanbase در این محیط. دقیقه به نیمه شب بود که خود را برای اولین بار انجام می شود در چین; این دقیقه به نیمه شب تور جهانی در سال 2007 به یک جمعیت از 25000 در شانگهای. گروه بازگشت و در سال 2009 اما محروم بودند برای ورود به یکی دیگر از تور در سال 2011 پس از گروه های مطرح شده برای یک عکس با دالایی لاما. (مقامات چینی در نقاط مختلف به نظر می رسد برای اجتناب از Maroon 5, لیدی گاگا و سلنا گومز به دلایل مشابه.) هنرمندان خارجی ملزم به اعمال با فرهنگ اداره مقامات برای هر چین نشان می دهد و Linkin Park برنامه های کاربردی به طور معمول محروم تا سال 2015. این زمانی است که گروه برگزار چین گسترده ای تور—همان سال من برای اولین بار کشف دقیقه به نیمه شب كم— بر روی پاشنه های خود را در آلبوم The Hunting Party.

زمانی که خواننده گروه Chester Bennington درگذشت دو سال بعد هزاران نفر از طرفداران نوشت قلبی dedications به او در Weibo چین توییتر-مانند پلت فرم رسانه های اجتماعی و Linkin Park عضو Mike Shinoda تور آلبوم انفرادی خود را در چین به شرح زیر است.

در ضمن کسی که در گوانگژو متوجه خاصی تی شرت فروش هست. سپس شخص دیگری متوجه شده و کپی شده. من سال های طولانی تلاش برای پاسخ به من منجر به انبارها و تابلوهای پیام اما در نهایت هیچ جا قطعی است. من را به آرامش در Linkin Park معروف ترین شعر: من سعی کردم خیلی سخت / و تا کنون / اما در پایان / حتی مهم نیست.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • چگونه به دولت اعتماد دوباره
  • موشک موتور آینده تنفس هوا مانند یک موتور جت
  • آن زمان برای یک پایان زندگی بحث و گفتگو در مورد خانه سالمندان
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • :آی فون: پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma