Llamas—بله Llamas—می تواند به ما کمک کند مبارزه با Covid-19

این موجودات تکامل یافته ویژه “nanobodies” که ممکن است یک لبه بیش بشر آنتی بادی که می آید به توسعه یک درمان جدید.

میلیون ها سال پیش برخی از ناشناخته جد مشترک امروز llamas از شتر و alpacas قرار گرفتند غیر معمول جهش ژنتیکی. این تکاملی تصادف به llamas و خود را قوم و خویش عجیب و غریب یک نوع آنتی بادی است که هیچ پستانداران دیگر را—که با کمال تعجب می تواند در نهایت کمک در مبارزه با Covid-19. روز دوشنبه در مجله Nature Structural & Molecular Biologyمحققان از روزالیند فرانکلین موسسه و دانشگاه آکسفورد گزارش کشف دو لاما آنتی بادی نیز نامیده می شود nanobodies که می تواند به جلوگیری از این ویروس است که باعث Covid-19 از آلوده کردن سلول های انسان است.

“این [nanobodies] می توانید بلوک—آیا بلوک کاملا طور—تعامل بین ویروس و سلول انسان می گوید:” ری اونز یک استاد زیست شناسی مولکولی در دانشگاه آکسفورد و یکی از این مطالعه ارشد نویسنده است. “آنها اساسا خنثی کردن ویروس.”

مثل همه آنتی بادی های nanobodies که اونز و تیم خود را توسعه داده اند توانایی تشخیص و وصل کنید به یک نقطه خاص در یک پروتئین خاص در این مورد به اصطلاح سنبله پروتئین است که سطح پوشش از رمان coronavirus. هنگامی که این خوشه چفت بر روی ACE2 یک پروتئین است که نشسته است در خارج از بسیاری از سلول های انسان coronavirus می توانید وارد کنید و آلوده کردن سلول های آن. اگر سنبله پروتئین ها مسدود شده و از اتصال به ACE2 ویروس را شناور در اطراف ضرر قادر به حمله به.

اکثر گونه ها از جمله انسان را بسیار مشابه آنتی بادی است. به طور معمول آنتی بادی برای توسعه درمان های پزشکی برای اولین بار تولید شده در آزمایشگاه حیوانات مانند خرگوش و سپس جدا شده و ژنتیکی بهینه سازی به بیشتر از نزدیک شبیه انسان آنتی بادی است. اما چند گونه از جمله llamas از خود شخص camelids و کوسه ها آنتی بادی oddballs. این حیوانات را nanobodies تا به نام چرا که آنها قابل ملاحظه ای کوچکتر از خود آنتی بادی عموزاده.

این مولکول های کوچک خود مزایای خاص. “گاهی اوقات ممکن است وجود داشته باشد خاص جیبی است که اشکال در سطح یک پروتئین است که احتمالا” می گوید: Jason McLellan یک دانشیار علوم زیست شناسی مولکولی در دانشگاه تگزاس در آستین است که همچنین کشف یک لاما nanobody است که بلوک سنبله پروتئین ها با اتصال به ACE2. بزرگتر آنتی بادی او می گوید: “نمی توانید با اتصال داخل جیب.”

حتی زمانی که آنها استفاده می شود دقیقا همان نقاط nanobodies ممکن است یک لبه بیش بشر آنتی بادی است. “آنها بسیار پایدار” اونز می گوید. بر خلاف اکثر آنتی بادی آنها حفظ شکل خود را در محیط های افراطی مانند انسان معده است.

با توجه به این مزایا nanobodies توسعه یافته اند به عنوان درمان برای بیماری ها و حتی تایید شده توسط FDA به عنوان یک درمان سرطان است. سعی کردم-و-روش درست توسعه nanobodies شامل تزریق بی ضرر تکه از پاتوژن به یک لاما و انتظار برای حیوانات به کوه یک پاسخ ایمنی است. اما inoculating یک لاما و استخراج آن nanobodies است monthslong روند آهسته با استانداردهای Covid-19-دوره پژوهش است. بنابراین اونز و همکاران خود را در زمان های مختلف میخ سرپهن کوچک.

آنها شروع با یک مجموعه ای از nanobodies که قبلا جدا شده از llamas. “ما یک مجموعه کامل از توالی های مختلف با لباس های مختلف اتصال پتانسیل می گوید:” اونز. آنها سپس با استفاده از سنبله پروتئین به “ماهی” هر nanobodies که به آن وصل کنید. این استراتژی به آنها اجازه داد تا به سرعت شناسایی nanobody که تا به حال بالقوه در برابر SARS-CoV-2.

متاسفانه این nanobody نمی متصل به پروتئین محکم به اندازه کافی به طور موثر جلوگیری از رمان coronavirus از ورود به سلول است. بنابراین اونز و تیم خود را به طور تصادفی جهش یافته این منطقه از nanobody که در ارتباط با سنبله پروتئین به امید ایجاد یک snugger مناسب است. و آنها موفق: در حضور مقادیر زیاد به اندازه کافی از یکی از این جهش یافته nanobodies SARS-CoV-2 به طور کامل ناتوان از ورود به سلول های انسان است. “آنها به معنای واقعی کلمه نمی تواند توسعه عفونت” اونز می گوید.

McLellan و تیم او که خود را منتشر nanobody کشف در تلفن در مارس, قوی تر استراتژی های مختلف. آنها در حال حاضر در حال توسعه یک nanobody در برابر SARS-CoV-1 ویروس که ناشی از 2002-04 شیوع بیماری سارس; fortuitously آنها دریافتند که این همان nanobody ثابت موثر در برابر SARS-CoV-2.

در حالی که خود را nanobody استفاده موثر بودن در برابر چند coronaviruses رویکرد مورد علاقه اونز و همکاران او ممکن است خود را در اسلام ، “به طور کلی به منظور وسعت نظر شما را به برخی از قدرت یا ویژگی در برابر هر مولکول” McLellan می گوید. “این یک تعادل ظریف.” چون اونز و تیم خود را بهینه سازی شده خود را nanobodies برای استفاده در SARS-CoV-2 آنها می تواند به اثبات موثر تر در برابر آن—هر چند تحقیقات بیشتر مورد نیاز است.

صرف نظر از این که کدام نوع از nanobody بیرون می آید در بالای دو ممکن است بهتر از یک Covid-19 درمان است. “این دو nanobodies استفاده می شود می تواند به طور همزمان تا شاید تولید یک افزودنی و یا هم افزایی اثر” McLellan می گوید. از آنجا که nanobodies کشف شده توسط هر گروه متصل به سنبله پروتئین در نقاط مختلف استفاده می شود که در کنسرت آنها می تواند تیم را به آن را حتی سخت تر برای سنبله به اتصال با ACE2.

این سریع روش تطبیق پیر nanobodies برای اهداف جدید در حال عکاسی در اقدامات. دانشمندان هنوز در حال انتظار برای llamas که آنها را در معرض سنبله پروتئین برای تولید خود را SARS-CoV-2 nanobodies از ابتدا: هر دو اونز و McLellan در حال حاضر در حال کار بر روی چنین پروژه هایی است. “با استفاده از واکسیناسیون طبیعی سیستم ایمنی بدن, برای بالا میل تعاملات بدیهی است که به شما می دهد بهترین کلاسور” اونز می گوید.

در این میان محققان امیدوارند که nanobodies ثابت ممکن است درمان های موثر برای افرادی که به شدت بیمار با Covid-19. در حالی که سیستم ایمنی بدن یک بیمار در تلاش برای سوار شدن مناسب پاسخ ایمنی nanobodies و انواع دیگر آنتی بادی می تواند تابع به عنوان یک اقدام اضطراری برای جلوگیری از SARS-CoV-2 از ورود بیشتر از سلول های خود را. همان منطقی که در پشت درمان است که شامل تزریق یک بیمار با پلاسما از یک Covid-19 بازمانده اما انتقال خطر عفونت و بستگی به کمک های مالی. تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود برخی از محققان معتقدند که آنتی بادی درمان می تواند به عنوان استفاده می شود در کوتاه مدت برای حفاظت و مراقبت از سلامت کارگران و خانواده های بیماران.

یکی از آنها رسیدن به مرحله بالینی, nanobodies ممکن است راحت تر به کار با بیش از دیگر آنتی بادی است. از آنجا که آنها بسیار کوچک آنها می تواند سفر خیلی بیشتر به راحتی از طریق بافت های بدن به طوری که آنها لزوما باید با تزریق به بیماران است. “به طور بالقوه می تواند آنها را استنشاق به طور مستقیم به ریه که در آن عفونت های تنفسی رخ می دهد می گوید:” McLellan.

“آنها نیز بسیار ساده تر برای ایجاد” اونز می گوید. اندازه کوچک خود را بدان معنی است که آنها را می توان تولید شده در باکتری ها—بسیار ارزان تر و سریع تر از استاندارد آنتی بادی است که باید ساخته شده در سلول های حیوانی.

یعقوب Glanville, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت توزیع زیستی یک شرکت زیست فناوری است که در حال توسعه سنتی آنتی بادی برای استفاده در برابر رمان coronavirus معتقد است که سهولت تولید nanobodies مواد نقطه را به نفع خود. “من فکر می کنم که مشروع استفاده,” او می گوید. “من بسیار نگران جهانی ظرفیت تولید چو” یا چینی hamster سلول های تخمدان استفاده می شود که برای تولید بزرگتر آنتی بادی در مقیاس بزرگ.

در دراز مدت McLellan امیدوار است که لاما آنتی بادی می تواند کمک به جلوگیری از بیماری های همه گیر مانند Covid-19 از همیشه اتفاق می افتد دوباره. “من فکر می کنم یکی از مراحل بعدی این است که شروع به تلاش برای شناسایی آنتی بادی و nanobodies است که می تواند به طور گسترده اتصال و خنثی متنوع coronaviruses” McLleland می گوید. “در این رویداد وجود دارد یکی دیگر از شیوع کروناویروس در آینده ما ممکن است پس از آن در حال حاضر آنتی بادی بلافاصله از یک روز است که می تواند کار و خنثی کردن ویروس.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • 5G که قرار بود برای متحد کردن جهان به جای آن پاره شدن ما از هم جدا
  • چگونه رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را
  • هفت بهترین turntables برای خود وینیل مجموعه
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر