این چیزی است که-کانال گشت و گذار استفاده می شود آنچه در آن باید باشد. تنظیم و در اولین ایستگاه پخش فشار, هوراس Ové سختی فکر 1976 فیلم در مورد لندن جوانان و نژادی سرخوردگی. آن را تا حدودی مبهم آزادی بلکه پیشگام یک: Ové را اولین ویژگی یک فیلمساز ساخته شده در انگلستان است. تغییر کانال و وجود دارد یک قسمت از sci-fi, انیمه Cowboy Bebop در چند کلیک گذشته که جانت جکسون در سال 1998 مخملی طناب تور عملکرد در باغ میدان مدیسون در حال پخش است. نگه داشتن کوه در می رم و این یکی از نادر و تند و تلخ پیدا کردن یکی پس از دیگری.

که جوهر از محلی رشد یک جریان سایت ساده و براق از دسترسی عمومی برنامه نویسی. آن راه اندازی شد در این ماه و در حال حاضر ویژگی های مجموعه ای از کانال های که پخش 24 ساعت در روز; همه از محتوای آن است که دست انتخاب شده با هدف گردآوری انتخاب است که “به یک الگوریتم به نظر می رسد متفاوت اما کامل معنا به تجربه انسانی است.”

پلت فرم تصور شده بود و توسط Jamil بالدوین و تایلر برنارد. هر دو در لس آنجلس بومی که از طریق دوستان مشترک تقریبا از یک دهه پیش. بالدوین است که یک عکاس و خود توصیف polymath; Bernard یا Westside Ty او به عنوان شناخته شده در محافل موسیقی است تور DJ برای رپ وینس استیپلز. دانه های محلی رشد در آمد در طول یک سفر کاری به شهر آمستردام در سال 2016 که در آن دو reminisced در مورد کلاسیک تلویزیون نشان می دهد آنها به تماشای در حال رشد در جنوب کالیفرنیا. در گفتگو نگهداری آنها گردان پشت به یک در خاص: شرط بندی معروف پس از تاریک تصویری, شمارش معکوس جدا نشده.

“ما از دست رفته آن حوادث که اتفاق می افتد, راه مردم در حال تلاش برای آنها اتفاق می افتد,” بالدوین می گوید: ارجاع Beyoncé اول تعجب بصری انتشار آلبوم در سال 2013 است که برای هر کسی در اینترنت است که دسامبر احساس مانند یک وبگاه رویداد. “بود که در ورید از آنچه ما گم شده بودند اما تعداد بسیار کمی وجود دارد چیزهایی که در تلویزیون ایجاد آن است.” این دو هر دو در اوایل سی سالگی خود تبدیل شده است که باز به یک خلاق پیگیری. “بسیاری از زمان ما در همان موج—شما آن را ببینید با ویروسی ارتباط با توییتر با این همه” بالدوین می افزاید. “پس از آن شد چگونه ما را آرام سر و صدا و قرار دادن آن همه در یک نقطه به طوری که ما می توانید در با هم؟”

کوه در می رم از طریق به صورت محلی رشد کرده است مانند پیدا کردن گنج از دست رفته هر یک از کانال خود گنجینه ای از فیلم یادگاری. شما تلو تلو خوردن بر روی قسمت از اواخر 1990s UPN طنزهای بین برادران; یک فیلم مستند کوتاه در Muxes مکزیک “جنس سوم”; کلیپ از عمدتا فراموش شده در اواخر شب نشان می دهد بحث پرنیان; سینما کلاسیک Wattstax و الهی سواران: زندگی خدایان هائیتی; موزیک ویدیو; پیر تبلیغات; منابع مختلف روح آموزش دوره; حتی آرتور Jafa برنده جایزه ویدئو کلاژ “عشق پیام مرگ است.” های اخیر یک شب در طول 11 pm ساعت در یک کانال با عنوان هنر سیاه, سیاه, سینما, سیاه, برتری, فرانسوی, مستند, جهانی, تکنو, لوپ; زیر را در بلوک نیمه شب بود که فیلم از سال 1998 است Freaknik افسانه ای رخصتی بهار برگزار شد در آتلانتا. مانند یک آرشیو ویدئو که در دسترس است 24/7 به صورت محلی رشد کرده است که ضد جریان streamer های PBS, سیاه, فرهنگی, فانی.

Image may contain Text and Paper
به صورت محلی رشد کرده و اجازه می دهد تا بینندگان اتصال به یکی از 11 سرپرستی کانال های 24/7. حسن نیت ارائه میدهد از LGTV

به صورت محلی رشد کرده است اولین تخته سنگ متشکل از 11 کانال های مجهز به همان اندازه مشخص نام مانند مارون جهان, شیشه, بنز, ColoredTV, کودک وحشی نیویورک و نام من باید کیشا بوده است; هر کس شخصا سرپرستی را منعکس درجات مختلفی از علاقه و سلیقه. کمی بیش از یک سال پیش و قبل از راه اندازی شیکاگو نوازنده Noname کردم کلمه سایت از طریق بالدوین شریک است. در آن زمان به صورت محلی رشد کرده است میزبانی یک کانال که در دسترس بود و تنها به دوستان; آن بالدوین و برنارد خود را “یک پروژه در اصل بر اساس نوستالژی” آنها به من بگویید. Noname عاشق این ایده و شروع به پریدن کرد در این فرصت به کمک. او کانال Nigga نظریه پخش برنامه های چت از DC فصل Noname باشگاه کتاب (ژانویه بحث متمرکز در کالی Fajardo-Anstine داستان مجموعه سابرینا & Corina).

خیلی از سایت درخواست تجدید فراتر از واقعی برنامه نویسی خود را سازماندهی منطق برنارد به من گفت. (آن آسان و چشم نواز تجربه کاربری بود که مغز متفکر by Jenn Scheer, رئیس سابق طراحی در Genius.) زمانی که مصرف می شود در مجموع برخی از کانال های به عنوان خوانده شده مانند تصویری, مقالات. این بود که “چگونه مردم با نزدیک شدن همه چیز از جمله محتوای اصلی با منبع مواد و آهنگسازی یک روایت بیش از کل برنامه نویسی, فضا,” او می گوید. “برای دیدن است که عمل خود را در عمل به مردم که در خیابان به جای فقط مانند یک لیست پخش و یا چیزی—پیش بینی بود.”

برای جلوگیری از مسائل مربوط به صدور مجوز به صورت محلی رشد نمی کند و میزبان هر یک از مطالب خود را—همه از آن جاسازی شده از یوتیوب و دیگر سیستم عامل های ویدیویی. اما جریان سایت بنیانگذاران دیدن اتاق را برای رشد فراتر از فیلم های آموزشی و فرهنگ پاپ عمیق کاهش است. برخی از محلی رشد این کانال در حال حاضر میزبان محتوای اصلی—مانند سری مصاحبه 305 دیر—و بالدوین و برنارد باور وجود دارد که بکر فرصت را در سراسر. آنها می خواهند به زندگی می کنند تا نام خود را. آنها را به صورت محلی رشد کرده است “واقعا تکیه به دسترسی عمومی ایده” همکاری با دبیرستان از برنامه های رسانه ها به پخش دانشجویی فیلم و به طور کلی تبدیل شدن به یک جامعه منابع.

“من فکر می کنم وجود یک سحر و جادو برای دیدن خودمان” بالدوین می گوید. “امروز هر کس مذاکرات در مورد نمایندگی—خنک آن تم و ایده برای این studios, اما من فکر نمی کنم آنها حتی می دانم که چگونه به شیر به محله های ما مانند ما انجام دهد. اگر شما واقعا می خواهید برای دیدن نمایش من می خواهم امید که شاید در برخی از راه به صورت محلی رشد کاهش می دهد که اصطکاک به چه نمایندگی به نظر می رسد در نهایت به مردم سریعتر و آسان تر راه خود را خارج وجود دارد.”

محوری به عنوان آن را به تلویزیون هیجان انگیز و بی قراری جریان چشم انداز ورود به صورت محلی رشد کرده و بالا می برد یک سوال فوری: بخش هایی از مدل های قدیمی ارزش صرفه جویی? در یک جنبه خاص, آینده از تلویزیون یک چشم انداز روشن از آن گذشته: Tech-تامین مالی streamers (Netflix تلویزیون اپل+ آمازون) جدید عملا شبکه های مسکن باید محتوای پشت دیوار اشتراک نخست در هر زمان شما می خواهید آن ارائه شده شما یک اتصال به اینترنت (حتی اعتبار و میراث شبکه های HBO و NBC بودند elbowed به جریان گرداب).

به صورت محلی رشد می یابد و شادی در آن ریشه کن. سایت موقعیت خود را به عنوان یک پل ارتباطی بین آنچه در تلویزیون یک بار مصرف بود (مشترک تشریفاتی تجارب مدیون به زمان فصلی slots) و آنچه در آن است در حال تبدیل شدن (تکه تکه siloed و طراحی شده برای یکی). آن راه حل: اجازه نمی قراضه روش های قدیمی فقط رتبهدهی نشده است. قمار برای بالدوین و برنارد گسترش اعتماد در ظرفیت اینترنت که در آن می تواند رسیدن به و چه آن را هنوز هم می تواند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • چگونه به فعال کردن حالت تیره در تمام برنامه های خود را و دستگاه های
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • ما نیاز به بحث در مورد “ابر بی طرفی”
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im