به علاوه: بزوس’ 10,000-سال clock, زندگی در XR و گردباد هشدار در چشم طوفان.

به قول بزرگ ویلی نلسون که البته جریان زندگی می کنند در اوایل این هفته به جشن 4/20 “سلام دیوار.” من شرط می بندم زمانی که او نوشت که او تا به حال هیچ ایده که آن را تبدیل به ما سرود ملی غیر رسمی.

در حال حاضر این ستون هفتگی برای همه رایگان است برای دسترسی به. به زودی تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در روند گرفتن همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

برای چند دهه گذشته ما تا به حال یک مختصر به توصیف سرعت ما حواس پرت سیمی جهان: اینترنت زمان. این اصطلاح توصیف blindingly سرعت سریع تغییر سوخت سریع پردازنده های همه جا حاضر اتصال و اهریمنی نوآوری است. پارادایم شیفت استفاده می شود به یک نسل مجبور به صبر خود را به نوبه خود تا زمانی که کسانی که در راه خود به معنای واقعی کلمه مرده و خاموش است. در اینترنت زمان نسل های اندازه گیری در زندگی انسان دهانه اما در سال—و سپس ماه و پس از آن هفته—به عنوان ایده های جدید و اختلال پالس به دیجیتال mindstream.

پس خیلی از دنیا رفت و به پناهگاه حالت در اوایل ماه مارس ما شده است و آنلاین تر از همیشه است. یکی ممکن است استدلال می کنند که ما مستند همراه با تصویب ابزار برای کمک به سهولت ما تنظیم به آن شده است و ما در سریع ترین و گسترده تغییر از همه است. و در عین حال آن را احساس نمی کند ما در اینترنت زمان دیگر است. کاملا مخالف: زمان به طور ناگهانی متوقف شد. ساعت دیجیتال است که یادداشت هزارم یک ثانیه است که به طور ناگهانی یک ساعت شنی با ملاس در شن و ماسه.

که ما واقعیت جدید: بدون دفاتر برای رفتن به—و یا در بسیاری از موارد شغل برای رفتن به زمان تبدیل به یک تمایز توده. ما خواب دیر یا نمی به نظر می رسد در همه. ما مشکل به خاطر سپردن آنچه بعد از آن است. عطف به مناسبت عبور از طریق هر فصل–بیس بال فصل, درب بازکن, انتشار فیلمهای پورنو وب کم, rock جشنواره—ناپدید شده اند از ما تقویم. هنگامی که ما جشن پایان هفته توسط crowing TGIF. اما وجود دارد هیچ تعطیلات آخر هفته هنگامی که روز یک نوار موبیوس از هر دری سخنی. TGIF شده است جایگزین ممنون بازدم از TGIA—خدا را شکر من هنوز زنده هستم. (تا کنون.)

این پارادوکس از این رنجور دوره است. چرا که حتی اگر تقریبا هر لحظه بیداری در حال حاضر دیجیتالی متصل به یک, ما دیگر در زمان اینترنت. ما در موش خرمای کوهی امریکا زمان.

من با اشاره البته به این فیلم که در آن بیل موری مجبور است به بطور منظم احساس همان روز و بیش از بیش و بیش از دوباره. دیگران اشاره کرده اند که موازی—آن را سخت به از دست ندهید. اما واقعی groundhogs آن را بسیار بهتر است. اگر آنها خود را ببینید, سایه همه آنها باید انجام دهید این است شیرجه رفتن دوباره به لانه های خود را برای شش هفته بیشتر. آماتور! ما شده ایم تحت بازداشت خانگی به مدت شش هفته و ما فقط شروع کار. شاید فرماندار گرجستان فکر می کند که ما در حال آماده به بیرون رفتن و گرفتن خالکوبی اما برخی از باهوش ترین واقع گرایان در میان ما در حال حاضر ساخته شده هوشیار پیش بینی که زمان رفتن به ایستادن هنوز هم برای مدتی طولانی تر است.

مارک زوکربرگ گفت: نیروی کار است که از بازگشت به دفتر انجام خواهد شد به آرامی با کسب و کار و سفر از طریق این ماه ژوئن است. بیشتر tellingly او اعلام کرد که Facebook نخواهد برگزاری رویدادها با بیش از 50 نفر تا ژوئن 2021. آیا می دانید که چگونه اغلب Facebook استفاده می شود به نگه داشتن وقایع است که جمع آوری بیش از 50 نفر ؟ زیادی است. بیل گیتس فقط تخلیه ارزیابی خود را از این وضعیت گفت: “اگر در بهار 2021 مردم در حال رفتن به وقایع عمومی—مانند یک بازی و یا کنسرت در یک ورزشگاه—از آن خواهد شد چرا که ما یک درمان معجزه آسا ساخته شده است که مردم احساس اعتماد به نفس در مورد بیرون رفتن دوباره.” در اینجا یک فلش اخبار: دروازه است نه جادویی-تفکر نوع پسر. زمانی که او از چیزی است که اتفاق خواهد افتاد و تنها اگر یک معجزه رخ می دهد, او گفت: آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. ما تقریبا قطعا گیر در حال انتظار برای یک واکسن. این فرایند برای تولید یک اتفاق نمی افتد در زمان اینترنت.

بنابراین در حالی که ما زنده بر روی شبکه آن دیگر دیکته ما هم. در عوض فردا و فردا و فردا سرخی در این خرده سرعت از روز به روز. موش خرمای کوهی امریکا زمان.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

به عنوان زمان اینترنت بود لگد زدن در بازگشت در اواخر 1990s دانشمند دنی Hillis که یک بار ساخته شده است یکی از جهان سریع ترین کامپیوتر طراحی شد و یکی از کمترین: یک ساعت به معنای گذشته برای 10000 سال است. زمانی که من در مورد آن نوشت و در سال 1999 برای نیوزویک به نظر می رسید مانند یک steampunk رویا لوله. (من سردبیران سرگرم کننده ساخته شده از داستان است.) اما در حال حاضر جف بزوس است که در واقع ساختمان که ساعت در غرب تگزاس:

در یک معنا clock داستان است که در حال حاضر با داشتن یک اثر. برخی که شنیدن آن در حال ایجاد خود به خود ساعت از طراحی خود را. برای دیگران بازنشانی ذهنی خود را نوارهای باعث شده است تا آنها را به در نظر گرفتن فرهنگ ما را در دراز مدت میراث … پس از کار با ساعت, می گوید: Brian Eno “من تفکر بیشتر در دراز مدت در مورد پروژه. من از نه تنها چه میوه من اما چه دانه من کاشت.” [Hillis] را برای حل و فصل این: مردم در حال گسترش خود را در افق زمانی تحقق شاید که ما ادعا می کنند در زمان گذشته حتی خود ما اختصاص داده شده سه امتیاز و 10. “من فکر می کنم ما همه می خواهم برای دیدن جایی که ما به تصویر می گوید:” Hillis که مرده است جدی در مورد ساخت خود را هنگامی که غریب ایده به نفس واقعیت است. “ممکن است من بقیه زندگی خود من و من فقط ممکن است شروع روند اما من می خواهم بگویم که شانس یک به یاد ماندنی-مقیاس ساعت ساخته شده بسیار خوب بودند.”

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

الیزابت در پرینستون کلاس از 22 می پرسد: “چه چیزی شما فکر می کنم در مورد آینده VR و آیا شما ترس از مردم زندگی خود را به طور انحصاری در یک VR جهان مانند Facebook افق? توجه داشته باشید مشابه آنچه که ما نیاز به نگه داشتن در ذهن که در حال توسعه AR/XR برای اطمینان ما به عنوان انسان ماندن در دنیای واقعی است؟”

سلام الیزابت, من امیدوارم که شما در حال ایمن ماندن. لطفا به من بگویید آنچه در این “دنیای واقعی” می شود ؟

قطعا نمی توان آن را یکی از شما زندگی می کنند در حال حاضر که در آن همه خود را آموزش می گیرد در چه دوست من جان پری بارلو استفاده می شود برای تماس با فضای مجازی و realest بخشی از خود را آموزش کمک درسی. من فکر می کنم که VR/AR/XR تلاش خواهد شد به دنبال بیشتر با فوریت به بهبود در شپشو low-res دنیای مجازی که گوشی و لپ تاپ در حال ارائه در این زوم-y era. حدس من این است که شرکت هایی مانند Facebook اپل و مایکروسافت که در تلاش برای فشار به پیشرفت های علمی در این زمینه (و به فشار پایین قیمت ارائه آن با وضوح بالا و تجربه) در حال حاضر دو برابر را در تلاش های خود را. (به عبارت دیگر آن زمان بد برای واقعیت, راه اندازی, سحر و جادو جهش به اخراج نیمی از نیروی کار خود را.)

شما به درستی نگران آن است که بیش از حد مصنوعی واقعی ممکن است یک چیز خوب است. اما XR بخشی از معادله—که مخفف “تمدید واقعیت” ترکیبی از مجازی, واقعیت افزوده و شاید حتی واقعیت با توجه به ما unenhanced حواس—احتمالا ما در آینده بلند مدت. بیایید امیدوار باشیم که در آینده شامل جسمی ترک خانه. و آغوش.

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

روز دوشنبه در شهر نیویورک اضطراری سیستم اطلاع رسانی صادر گردباد هشدار برای منهتن و برانکس. Covid-19 کافی نیست?

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

مگان Molteni را گیج داستان گرفتار شدن در آرژانتین ناگهانی coronavirus مستند شامل محکم ملامت از ما تاخیر به عمل می کنند.

چه چیزی باعث می شود نیک تامپسون اجرا میشه ؟ در یک حرکت داستان پدران و پسران و نایک تکنولوژی ما سردبیر بررسی که چرا او رانده شد برای تبدیل شدن به یک درجه یک ماراتون در وسط سن.

داخل حیرت انگیز بازار برای سحر و جادو: جمع آوری کارت. یکی رفت برای $166,000!

این به این: چگونه به موهای خود را در خانه. توصیه می شود حتی اگر شما زندگی می کنند در گرجستان است.

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de