سرخ لاک پشت های دریایی میزبان متنوع جامعه مینیاتوری موجودات

یک جهان وجود دارد از زندگی در پشت سرخ لاک پشت های دریایی و آن را فراوان تر و متنوع از دانشمندان می دانستند.

یک تیم بین المللی به رهبری دانشگاه ایالتی فلوریدا محققان دریافتند که بیش از دو برابر تعداد موجودات زنده از آنچه قبلا مشاهده زنده بر روی پوسته این اقیانوسی خزندگان بالا بردن سوالات مهم در مورد سرخ لاک پشت دریایی, محیط زیست و حفاظت.

مطالعه منتشر شده در مجله تنوع.

“این نشان می دهد سرخ لاک پشت ها نقاط مهم برای ارگانیسم فراوانی و تنوع زیستی گفت:” Jeroen Ingels یک محقق با دانشگاه ایالتی فلوریدا ساحلی و دریایی آزمایشگاهی و نویسنده سرب از مطالعه. “ما گمان می برند که بزرگتر موجودات زنده است که قادر به تشکیل ساختارهای خدمت به عنوان زیستگاه موجودات میکروسکوپی و اجازه می دهد برای سطح بیشتری از فراوانی و تنوع زیستی.”

محققان کشف این ارگانیسم تنوع نمونه meiofauna که موجودات تقریبا بین 1 میلیمتر و در مورد 0.032 میلی متر در اندازه.

محققان به طور خاص متمرکز بر یک نوع آبزی meiofauna به نام نماتدها, همچنین شناخته شده به عنوان کرم های گرد. تحقیقات قبلی تا به حال در نظر گرفته نشده این موجودات کوچک که بررسی جوامع از موجودات زنده که در پشت سرخ لاک پشت های دریایی.

“برای پیدا کردن نماتدها در لاک پشت دریایی carapaces است جای تعجب ندارد اما زمانی که ما در مقایسه با تعداد آنها و تنوع به کسانی که از دیگر سطوح سخت و یا حتی در نیروگاه های دریایی زندگی ما متوجه carapaces فراوان با این میکروسکوپی زندگی به حدی بود که به سختی مستند شده در گذشته” Ingels گفت.

FSU محققان همراه با یک تیم از برزیل به رهبری پروفسور Giovani dos Santos و استاد Yirina والدس نمونه برداری پوسته از 24 سرخ لاک پشت ها که مهاجرت به فلوریدا سنت جورج جزیره در تابستان 2018 به تخم.

محققان یک مهاجم میانی و خلفی بخش از هر یک پوسته برای دیدن اگر مناطق مختلف متفاوت بود میکروسکوپی جوامع است. خود را به جمع آوری نمونه های آنها حذف بارناکلها و سپس خراشیده پوسته و sponged آنها را به دقت جمع آوری هر موجود زنده است.

آنها هزاران نفر از meiofauna موجودات زنده. یک لاک پشت به حال بیش از 146,000 موجودات منحصر به فرد از زندگی در آن کاراپاس. محققان همچنین دریافتند که خلفی بخش از پوسته نزدیک به باله عقب به حال جوامع مختلف و تنوع بالاتری از گونه.

مطالعات قبلی از آشکار پیدا کرده بود کمتر از 100 گونه مختلف از هر نوع زندگی در پوسته خود. از جمله این نماتدها در بر داشت در این مطالعه جدید محققان اضافه شده حداقل 111 گونه های جدید به لیست از موجودات زنده است که می تواند زندگی می کنند در پشت سر. این تعداد را شامل نمی شود انواع دیگر meiofauna معنی تعداد می تواند حتی بیشتر است.

این تحقیقات ممکن است کمک به توضیح یک پارادوکس در اطراف این مینیاتور موجودات چگونه می توانید همان نوع از آبزیان meiofauna توان در نقاط مختلف جهان صدها یا حتی هزاران مایل دور ؟ محققان فکر می کنند که قادر به سفر از فاصله زیادی در پشت, لاک پشت های دریایی است که می تواند کمک به توضیح آنها توزیع گسترده.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که فردی لاک پشت های بندر به طور قابل توجهی جوامع مختلف از meiofauna زندگی در پوسته خود.

“این لاک پشت استعمار توسط میکروارگانیسم ها در مکان های مختلف پرسید:” Ingels. “این هیجان انگیز است زیرا این بدان معنی است که ما ممکن است قادر به استنباط که در آن مواجهه شده اند بر اساس میکروسکوپی جوامع در پوسته خود.”

دهها هزار نفر از موجودات میکروسکوپی می توانید استعمار سرخ لاک پشت های که بازدید از راه دور سواحل و سواحل در طول مهاجرت خود را. آن را حس می کند که وجود دارد خواهد بود یک ارتباط بین مکان های آباد توسط لاک پشت ها و مکان های که در آن همان meiofauna در بر داشت Ingels گفت. درک بهتری از این لینک می تواند کمک به اطلاع رسانی به شیوه های حفاظت برای این خزندگان است.

“اطلاعات در زمینه های کلیدی استفاده شده توسط سرخ لاک پشت ها بسیار مهم است به اطلاع مدیریت خود را به عنوان این کمک می کند تا شناسایی تهدید های کلیدی است که آنها در معرض” گفت: ماریانا فوئنتس یک همکاری نویسنده این مقاله و استادیار اقیانوس شناسی در FSU گروه زمین اقیانوس و جوی علم است.

این پژوهش از بودجه فلوریدا لاک پشت دریایی پلاک گرانت و عکاسی پایه و اساس است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی فلوریدا. Original نوشته شده توسط بیل Wellock. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im