طولانی اثر تزریقی مواد مخدر مانع از عفونت HIV

آگهی استخدام به صورت کارآزمایی بالینی است که در بر داشت تزریقی طولانی اثر دارو می تواند محافظت از گروه های خاصی از عفونت HIV.

NIAID

آن را نه یک واکسن ایدز اما ممکن است نزدیکترین چیز به یک تا کنون. یک اقدام ضد ویروسی داروی داده شده به عنوان یک تزریق در هر دو ماه با قدرت محافظت مثلا مردم از HIV در یک مطالعه با مقیاس بزرگ است که مختل شد توسط COVID-19 بیماری همه گیر. آشکار موفقیت—مطالعه نشده است منتشر شده در کارشناسی, مجله و یا ارائه شده به HIV محققان در یک جلسه—ارائه می دهد یک برنامه به طور بالقوه آسان تر جایگزین برای مصرف روزانه قرص های دیگر antiretrovirals که ثابت کرده است دشوار است برای بسیاری از مردم است.

استراتژی مثلا مردم مصرف مواد مخدر به دفع HIV شناخته شده به عنوان قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری یا دبستان به دست آورده U. s. غذا و داروی آمریکا برکت در سال 2012 زمانی که آژانس تایید روزانه یک قرص ترکیب دو دارو که فلج ویروس. در مطالعه جدید این دسته کوچک موسیقی جاز به بازار عرضه شده به عنوان Truvada مورد آزمایش قرار گرفت در برابر عضلانی تزریق از داروی آزمایشی cabotegravir یا دارونما در مردانی که رابطه جنسی با مردان و زنان تغییر جنسیت. محاکمه اسپانسر شده از طرف ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) آغاز شد و در دسامبر 2016 و ثبت نام بیش از 4500 شرکت کنندگان در سراسر جهان که به صورت تصادفی به Truvada, cabotegravir, قرص دارونما یا پلاسبو تزریق. همانطور که از اواخر آوریل 12, عفونت رخ داده در cabotegravir گروه مقابل 38 در اندازه گروه دريافت Truvada. این نشان دهنده یک 0.38 بروز در cabotegravir بازو در مقابل 1.21% در Truvada یکی از 69 درصد تفاوت در میزان عفونت.

“این واقعا هیجان انگیز می گوید:” جارد Baeten متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن بود که درگیر در NIAID آزمایشی انجام شده اما نقطه عطفی دبستان مطالعه anti-HIV قرص (یکی بود Truvada) در کنیا و اوگاندا. “آن را می دهد یکی دیگر از گزینه برای کسانی است که نمی توانید یا نمی خواهید به روزانه قرص.” این مطالعه جدید را نه در یک آماری سطح نشان می دهد cabotegravir برتری بیش از Truvada اما داده ها را به وضوح نشان می دهد این کار فقط به عنوان به خوبی. داشتن گزینه های ممکن است بیشتر مردم سعی کنید به دبستان می گوید Baeten مقایسه وضعیت زنان که در حال حاضر اشکال مختلف پیشگیری از بارداری است که از آن به را انتخاب کنید.

این cabotegravir مطالعه یکی از بسیاری از دبستان استراتژی های تست شده توسط NIAID پیشگیری از HIV آزمایش های شبکه (HPTN) که ارزیابی طیف گسترده ای از غیر واکسن مداخلات. “مردم به دنبال شدت برای طولانی اثر عوامل” در برابر اچ آی وی می گوید: مایرون کوهن از دانشگاه کارولینای شمالی HPTN همکاری محقق اصلی. “با cabotegravir ماندگار حداقل یک زن و شوهر از ماه ما در حال حرکت در جهت از افراد با ارائه برخی از مزایای واکسن.”

HPTN 083 نام cabotegravir مطالعه است 43 سایت در ایالات متحده و آفریقای جنوبی و آرژانتین و برزیل و پرو ویتنام و تایلند است. COVID-19 مجبور 11 از سایت های نزدیک و دیگران تلاش برای ادامه دهد چرا که شرکت کنندگان به طور فزاینده ای مشکل داشته انتصاب, توضیح می دهد که رافائل Landovitz از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس پروتکل صندلی مطالعه است. محققان مطلع مطالعه مستقل داده ها و نظارت بر ایمنی تخته (DSMB) این مشکل در اوایل ماه آوریل و خواسته است که نقطه پایانی از محاکمه توان تغییر را به مطمئن شوید که مطالعه تا به حال یک “undisrupted مجموعه داده”. به جای ارزیابی هدف اصلی از اثبات این است که تزریق شد نسبت به Truvada قرص آنها تصمیم به ارزیابی استاندارد پایین تر از “noninferiority.”

در 14 ماه مه DSMB انجام یک برنامه ریزی موقت در اوج قرار داده و متوجه شد که cabotegravir بازوی ملاقات کرد که در آستانه. این Truvada قرص و cabotegravir تزریق امن تلقی می شد و به خوبی تحمل با واکنش در محل تزریق در باسن یک اصلی “عوارض جانبی” در گروه دوم.

بر اساس اطلاعات DSMB توصیه می شود که همه شرکت کنندگان از جمله کسانی که دارونما دریافت می شود ارائه شده تزریق که باید اتفاق این هفته است. HPTN 083 رهبران تصمیم به انتشار این مطالعه نتایج در 7 صبح بریتانیا به دلیل تاثیر بالقوه آنها می تواند در قیمت سهام چندین شرکت است. Cabotegravir ساخته شده است ViiV بهداشت و درمان سرمایه گذاری مشترک از گلاکسو Pfizer و Shionogi است که با تمرکز بر داروهای ضد ویروس HIV. Truvada ساخته شده است جلعاد.

مطالعات متعددی با Truvada به عنوان آمادگی نشان داده اند و افرادی که آلوده شد را روزانه قرص. (خون اندازه گیری می کنه سطوح از مواد مخدر.) امید است که تزریق یک ضد ویروسی را از بین بردن این پایبندی موضوع است. Cabotegravir اهداف HIV آنزیم به نام integrase که ضروری است به تکرار آن.

پس چرا مردم ده که عکس از مواد مخدر هنوز هم آلوده می شود ؟ “یکی از مبرم ترین وظایف تحلیلی در این نقطه است که به بررسی این 12 مورد HIV بودند که به دست آورد و پس از قرار گرفتن در معرض به cabotegravir می گوید:” Landovitz. وزن فرد می تواند یک توضیح. مطالعات قبلی نشان داده اند که مردان و زنان تغییر جنسیت (نر متولد می شوند) با کاهش شاخص توده بدن با سرعت بیشتری از بین بردن مواد مخدر از خون خود را. احتمال دیگر این است که کسانی که عفونت را خیلی زود در مطالعه است. به دلیل نگرانی های ایمنی در مورد cabotegravir مطالعه مورد نیاز مردم در تزریق به اولین قرص از این دارو برای 5 هفته; آلوده کنندگان ممکن است موفق به طول می کشد برخی از کسانی که دوز در طول این دوره است. یا کسی می توانست آلوده با HIV نوع است که مقاوم در برابر cabotegravir.

این معلوم نیست که آیا تزریق cabotegravir را در جمعیت های دیگر. HPTN 084 خواهر مطالعه است و مرحله بندی مشابه در مقایسه با جنس مخالف زنان است و می تواند پاک کردن داده در اوایل ماه نوامبر است. همانطور که برای HPTN 083 یک بررسی عفونت در پذیرای مقابل دخول همکاران ممکن است روشن شدن این که آیا تزریق به احتمال زیاد به کار در مردان دگرجنسگرا. طولانی اثر cabotegravir نشان داده وعده به عنوان یک درمان بیش از حد, اما هنوز برای دریافت تصویب قانونی. دیگر اقدام ضد HIV دبستان درمان در این آثار بیش از حد. Landovitz می گوید ViiV در حال برنامه ریزی برای “مقیاس جهانی تا” تزریق و آن را در دسترس در پایین-منابع تنظیمات اما هیچ چیز ساخته شده است عمومی در مورد قیمت گذاری شده است.

کوهن می گوید: علاوه بر این از اقدام cabotegravir به عنوان دبستان فراهم می کند یک قدرتمند جدید پیشگیری از HIV سلاح. “این واقعا می تواند کمک به هدف پایان دادن به ایدز تا سال 2030.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de