با استفاده از مخلوطی از روغن قطرات و hydrogel پزشکی فعال عوامل می تواند نه تنها دقیقا dosed اما همچنین به طور مداوم تجویز بیش از دوره تا چند روز. از عوامل فعال در داخل قطرات منتشر می شوند در یک نرخ ثابت کاهش خطر بیش از حد و یا underdosage.

در واقع ، کار Boekhoven مطالعه ریشه های زندگی: همراه با تیم خود را در دانشگاه فنی مونیخ (TUM) به شیمی می خواستم به درک چگونه مولکول ها در پشت اقیانوس تا به حال موفق به ترکیب و فرم از پیش سازهای اولین سلولهای زنده.

“ما کار تحقیقاتی ما با تجربه نفت قطرات در میان چیزهای دیگر. ما به خصوص علاقه مند در مکانیسم است که از مولکول از تخریب. ما در بر داشت که مولکول های ناپایدار که به صورت قطرات روغن خواهد زنده ماندن بسیار طولانی تر از مولکول است که نمی تواند شکل قطرات است. در یک حس قطرات حفاظت از مولکول ها در داخل است.”

اما چرب سپر کاملا نفوذ ناپذیر: برخی از روغن مولکول های واکنش با آب اطراف. این هیدرولیز باعث می شود که قطرات به آهستگی اما به طور مداوم از دست دادن توده و کوچک تا زمانی که آنها در نهایت ناپدید می شوند. “ثابت فروپاشی این فعال قطرات’ به رهبری آمریکا به ایده استفاده از آنها به دوز مواد مخدر” به یاد می آورد Boekhoven.

امن از بیش از حد و یا underdosing

Pharmacologists به مدت طولانی به دنبال روش ها برای مدیریت عوامل فعال در یک نرخ ثابت. مواد تشکیل دهنده در پماد یا قرص معمولا منتشر شد به سرعت افزایش خطر مصرف بیش از حد. علاوه بر این نرخ سریع انتشار کوتاه مدت از اثر مورد نظر. مواد و روش ها برای آزاد کردن مواد مخدر بیش از مدت زمان طولانی در یک نرخ ثابت در حال نادر و اغلب پیچیده ساخت.

“ما دریافتیم که این قطرات به طور مداوم به انتشار مواد مخدر در حالی که آنها کوچکتر و کوچکتر. نتیجه این است که بیش از کل انتشار دوره رهش دارو با نرخ ثابت می ماند,” توضیح می دهد Boekhoven. “قدرت این رویکرد نهفته در سادگی آن است. شما تنها نیاز به سه مولفه: قطرات ساخته شده از hydrolyzable روغن مواد مخدر است که پارتیشن های نفت و هيدروژل است که به تثبیت موقعیت قطرات است.”

بسیاری از زمینه های نرم افزار

روغن جدید-hydrogel مخلوط اجازه می دهد تا عوامل فعال به اداره نه تنها به طور مداوم بلکه در یک نرخ از پیش تعیین شده. قطرات می تواند لود شده با بزرگتر یا کوچکتر دوز از مواد فعال است. اینها منتشر شد به عنوان به زودی به عنوان قطرات روغن در تماس با آب در خون یا بافت. از هیدرولیز درآمد حاصل در یک نرخ ثابت تا قطرات را به طور کامل از بین می رود.

این “فعال قطرات” بسیاری از زمینه های بالقوه از نرم افزار است. آنها می تواند برای مثال بود مستقر در مواد ضد عفونی کننده و یا شفا-ترویج درد پد برای درمان زخم ضعیف شفا. درخواست حق ثبت اختراع در حال حاضر در زمینه نفت-hydrogel مواد.

این پژوهش از بودجه توسط بنیاد پژوهش آلمان (DFG) در زمینه Transregio 235 مشترک مرکز تحقیقات خوشه تعالی “ریشه” و از طریق TUM-موسسه مطالعات پیشرفته با بودجه از طرح تعالی و 7 اروپا در چارچوب برنامه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (TUM). توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im