مدت طولانی در فضا به مدت طولانی شناخته شده است به علت مشکلات بینایی در فضانوردان. در حال حاضر یک مطالعه جدید در مجله رادیولوژی نشان می دهد که تاثیر بلند مدت سفر به فضا است که گسترده تر, به طور بالقوه باعث حجم مغز تغییرات و غده هیپوفیز تغییر شکل.

بیش از نیمی از خدمه در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) را گزارش کرده اند تغییرات به چشم انداز خود را زیر طولانی مدت قرار گرفتن در معرض به ایستگاه فضایی از فضا. Postflight بررسی نشان داد تورم عصب بینایی شبکیه خونریزی و دیگر چشمی تغییرات ساختاری.

دانشمندان فرض است که قرار گرفتن در معرض مزمن به افزایش فشار داخل جمجمه و یا فشار در داخل سر در طول پروازهای فضایی توسط یک عامل کمک به این تغییرات. زمین میدان گرانشی ایجاد یک هیدرواستاتیک گرادیان فشار مایع است که به تدریج افزایش می دهد از سر خود را به پایین پای خود را در حالی که ایستاده یا نشسته. این گرادیان فشار است و در حال حاضر در فضا است.

“هنگامی که شما در ایستگاه فضایی مایع مانند خون وریدی دیگر استخرهای خود نسبت به اندام تحتانی اما توزیع می headward” گفت: مطالعه منجر نویسنده احمد لری کرامر, M. D. از دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون. دکتر کرامر در ادامه توضیح داد: “این جنبش از سیال به سمت سر خود را ممکن است یکی از مکانیزم باعث تغییرات ما در حال مشاهده در چشم و داخل جمجمه محفظه.”

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر دکتر کرامر و همکاران انجام MRI مغز در 11 فضانوردان شامل 10 مرد و یک زن قبل از آنها سفر به ISS است. محققان به دنبال آن با MRI در مطالعات یک روز پس از بازگشت فضانوردان و سپس در فواصل زمانی در طول سال متعاقب آن.

MRI نتایج نشان داد که طولانی مدت در ایستگاه فضایی قرار گرفتن در معرض ناشی از گسترش, در, فضانوردان,’ ترکیب مغز و مایع مغزی نخاعی (CSF) جلد است. CSF است این است که جریان مایع در داخل و اطراف فضاهای توخالی از مغز و نخاع است. ترکیب حجم باقی مانده بالا در یک سال postflight نشان می دهد دائم تغییر.

“آنچه ما شناسایی شده است که هیچ کس واقعا قبل از شناسایی این است که افزایش قابل توجهی وجود دارد از حجم ماده سفید مغز از قبل از شروع پرواز به postflight” دکتر کرامر گفت. “ماده سفید گسترش است که در واقع مسئول بزرگترین افزایش در ترکیب مغز و مایع مغزی نخاعی حجم postflight.”

MRI نیز نشان داد تغییرات به غده هیپوفیز یک به اندازه نخود ساختار در پایه جمجمه اغلب به عنوان “غده استاد” از آنجا که آن را بر عملکرد بسیاری از دیگر غدد در بدن است. بسیاری از فضانوردان تا به حال MRI شواهد از غده هیپوفیز تغییر شکل نشان می دهد افزایش فشار داخل جمجمه در طول پروازهای فضایی.

“ما دریافتیم که غده هیپوفیز را از دست می دهد ارتفاع و کوچکتر است postflight از آن بود قبل از شروع پرواز” دکتر کرامر گفت. “علاوه بر این گنبد از غده هیپوفیز است که عمدتا محدب در فضانوردان بدون قبل از قرار گرفتن در معرض به ایستگاه فضایی اما شواهد نشان داد از مسطح یا concavity postflight. این نوع تغییر شکل سازگار با قرار گرفتن در معرض افزایش فشار داخل جمجمه.”

محققان همچنین مشاهده postflight افزایش حجم به طور میانگین در فضانوردان’ جانبی بطن فضاهای در مغز است که شامل CSF. اما به طور کلی در نتیجه حجم نمی خواهد در نظر گرفته شود در خارج از طیف وسیعی از افراد سالم. این تغییرات شبیه به کسانی که در افراد رخ می دهد که صرف مدت طولانی استراحت در بستر با سر خود را کمی کج شده به سمت پایین در مطالعات شبیه سازی headward مایع تغییر در ایستگاه فضایی.

علاوه بر این وجود دارد افزایش سرعت جریان CSF از طریق قنات مغزی یک کانال باریک است که متصل بطن در مغز است. پدیده ای مشابه دیده شده است در فشار طبیعی هیدروسفالی یک بیماری است که در آن در بطن مغز غیر طبیعی سینه های بزرگ. علائم این بیماری عبارتند از دشواری راه رفتن, مشکلات کنترل مثانه و زوال عقل است. به تاریخ این علائم شده اند در گزارش فضانوردان پس از سفر به فضا.

محققان در حال مطالعه راه هایی برای مقابله با اثرات ایستگاه فضایی. یکی از گزینه های مورد نظر ایجاد گرانش مصنوعی با استفاده سانتریفیوژ است که می تواند چرخش مردم در هر دو نشسته يا خوابيده. نیز در دست بررسی است که با استفاده از فشار منفی در اندام تحتانی به عنوان یک راه برای مقابله با headward سیالات شیفت با توجه به ایستگاه فضایی.

دکتر کرامر گفت: این تحقیقات همچنین می تواند برنامه های کاربردی برای غیر فضانوردان.

“اگر ما می تواند به درک بهتر مکانیسم هایی که باعث بطن سایز بزرگ در فضانوردان و توسعه اقدامات متقابل مناسب پس شاید برخی از این اکتشافات می تواند به نفع بیماران مبتلا به فشار طبیعی هیدروسفالی و دیگر شرایط مربوط به” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im